tisane 20 sachets de bruyère

Herbapol
52tisane 20 sachets de bruyère
- 100% naturalnych składników - duże kawałki owoców - przezroczysta torebka przyjazna środowisku naturalnemu Produkt zawiera wyłącznie naturalne składniki.
tisane 20 sachets de bruyèretisane 20 sachets de bruyère
masa netto

masa netto

20 torebek

data przydatności

date d'expiration:

2027-12-30

pojemność

cena za kilogram

0,29 zł / torebek

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900956000640

5900956000640

prix: 5,83 zł

5.83 PLN 2027-12-30 NewCondition
Herbapol tisane 20 sachets de Herbapol tisane 20 sachets de
bruyère 20 torebek

prix: 5,89 zł

PLN
1
10
date d'expiration 2028-02-28

owoc dzikiej róży (66%), kwiat hibiskusa, owoc bzu czarnego, owoc tarniny


Wartości odżywcze (%)100 ml naparu
Wartość energetyczna 3 kJ/1 kcal
Tłuszcz 0 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0 g
Węglowodany 0 g
w tym cukry 0 g
Białko 0 g
Sól 0 g

- 100% naturalnych składników - duże kawałki owoców - przezroczysta torebka przyjazna środowisku naturalnemu Produkt zawiera wyłącznie naturalne składniki.
Caractéristiques:100% natury z dużych kawałków owoców
marque:Herbapol
Nom du produit réglementé par la loi:Herbatka owocowo-ziołowa.
Autres informations:Zawartość netto: (20 saszetek x 3,5 g)
Conservation:Przechowywać w suchym miejscu. Chronić od światła.
Préparation et utilisation:Sposób przygotowania: Jedną saszetkę zalać szklanką (200 ml) wrzącej wody. Zaparzać pod przykryciem przez 5-7 min.
Type d'emballage:Pudełko
Adresse du producteur:
Adresse de retour:
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.




    Herbapol tisane avec le baume de Herbapol tisane avec le baume de
    citron 20 szt.

    prix: 4,44 zł

    PLN
    1
    31
    date d'expiration 2028-06-30
    Herbapol à base de plantes thé Herbapol à base de plantes thé
    20 sachets de camomille 20 torebek

    prix: 4,47 zł

    PLN
    1
    48
    date d'expiration 2028-06-30
    Posti à base de plantes thé 20 Posti à base de plantes thé 20
    sachets de camomille 20 szt.

    prix: 3,23 zł

    PLN
    1
    18
    date d'expiration 2028-05-30
    Bifix tisane 20 sachets melissa Bifix tisane 20 sachets melissa
    20 szt.

    prix: 4,12 zł

    PLN
    1
    10
    date d'expiration 2028-05-14
    Bifix Rooibos rooibos d'Afrique de Bifix Rooibos rooibos d'Afrique de
    thé 20 szt.

    prix: 5,99 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration 2029-05-26
    Herbapol à base de plantes de Herbapol à base de plantes de
    thé de fenouil 20 torebek

    prix: 4,66 zł

    PLN
    1
    17
    date d'expiration
    2028-05-30
    Herbapol tisane de sauge Herbapol tisane de sauge
    20 torebek

    prix: 4,44 zł

    PLN
    1
    28
    date d'expiration 2028-07-31
    Apotheke Thé bio pour les enfants Apotheke Thé bio pour les enfants
    de 20 sacs de 2g fenouil après 4 mois 20 g
    381,00zł/kg

    prix: 7,62 zł

    PLN
    1
    3
    date d'expiration 2028-03-01
    Herbapol Pantry sirop de fruit Herbapol Pantry sirop de fruit
    aronia 420 ml
    20,40zł/l

    prix: 8,57 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration 2027-06-30
    Herbapol fruit framboise sirop Herbapol fruit framboise sirop
    cellier avec fleur de tilleul 420 ml
    19,81zł/l

    prix: 8,32 zł

    PLN
    1
    6
    date d'expiration 2027-07-30
    Herbapol Sirop cellier de fruits Herbapol Sirop cellier de fruits
    cassis 420 ml
    19,83zł/l

    prix: 8,33 zł

    PLN
    1
    6
    date d'expiration 2027-08-30
    Herbapol Sirop de cerise Fruit Herbapol Sirop de cerise Fruit
    d'office 420 ml
    20,02zł/l

    prix: 8,41 zł

    PLN
    1
    6
    date d'expiration 2027-06-30
    Herbapol Sirop de fraise cellier Herbapol Sirop de fraise cellier
    de fruits 420 ml
    20,19zł/l

    prix: 8,48 zł

    PLN
    1
    7
    date d'expiration 2027-07-30
    Herbapol fruit framboise sirop Herbapol fruit framboise sirop
    cellier 420 ml
    19,83zł/l

    prix: 8,33 zł

    PLN
    1
    16
    date d'expiration 2027-08-30
    Herbapol sirop de fruits , cellier Herbapol sirop de fruits , cellier
    de citron 420 ml
    20,02zł/l

    prix: 8,41 zł

    PLN
    1
    7
    date d'expiration 2027-11-30
    Herbapol kiwi sirop cellier Herbapol kiwi sirop cellier
    date d'expiration 2027-06-30
    Panier dachat
    zwiń koszyk
    livraison 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5