Hektor
pojemność netto

pojemność netto

500 ml

data przydatności

date d'expiration:

2027-08-30

pojemność

cena za litr

9,98 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5904747000918

5904747000918

prix: 4,99 zł

4.99 PLN 2027-08-30 NewCondition
Charsznickie Pola Natury Charsznickie Pola Natury
Charsznicki Ekologiczny sok 100% 500 ml
17,98zł/l

prix: 8,99 zł

PLN
1
14
date d'expiration
2026-11-30
Hektor Hektor Sałatka warzywna Hektor Hektor Sałatka warzywna
obiadowa 500 ml
9,36zł/l

prix: 4,68 zł

PLN
1
14
date d'expiration 2027-11-30
Hektor Hektor Sałatka szwedzka Hektor Hektor Sałatka szwedzka
500 ml
10,24zł/l

prix: 5,12 zł

PLN
1
22
date d'expiration
2027-09-30
Hektor Hektor Sałatka litewska Hektor Hektor Sałatka litewska
date d'expiration 2027-10-30
Hektor Hektor Mieszanka groszku, Hektor Hektor Mieszanka groszku,
kukurydzy 500 ml
11,98zł/l

prix: 5,99 zł

PLN
1
6
date d'expiration
2027-05-30
Lisner Lisner O Mamo! Sałatka Lisner Lisner O Mamo! Sałatka
z warzywna 500 g
21,00zł/kg

prix: 10,50 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2026-10-19
Lisner Lisner sałatka warzywna Lisner Lisner sałatka warzywna
z groszkiem 500 g
21,04zł/kg

prix: 10,52 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2026-10-11
Hektor compote de cerises Hektor compote de cerises
900 g
15,08zł/kg

prix: 13,57 zł

PLN
1
14
date d'expiration 2027-10-30
Hektor compote de fraises Hektor compote de fraises
900 g
11,58zł/kg

prix: 10,42 zł

PLN
1
6
date d'expiration 2027-01-30
Hektor compote de prunes Hektor compote de prunes
900 g
9,99zł/kg

prix: 8,99 zł

PLN
1
4
date d'expiration 2027-09-30
Hektor compote de cassis Hektor compote de cassis
900 g
16,16zł/kg

prix: 14,54 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2027-04-30
Hektor groseille compote Hektor groseille compote
900 g
12,04zł/kg

prix: 10,84 zł

PLN
1
14
date d'expiration 2027-08-30
Hektor oseille haché Hektor oseille haché
270 g
15,48zł/kg

prix: 4,18 zł

PLN
1
5
date d'expiration 2027-01-30
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5