Pois et carottes Hektor

Hektor
55Pois et carottes Hektor
Pois et carottes HektorPois et carottes Hektor
masa netto

masa netto

460 g

data przydatności

date d'expiration:

2027-09-30

pojemność

cena za kilogram

13,67 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5904747000017

5904747000017

prix: 6,29 zł

6.29 PLN 2027-09-30 NewCondition
Hektor Pois et carottes Hektor Hektor Pois et carottes Hektor
460 g
13,02zł/kg

prix: 5,99 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2027-05-30

Warzywa w różnych proporcjach (marchewka, groszek), woda, sól.


Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 5 ocen.




    Hektor Hektor Marchewka konserwowa Hektor Hektor Marchewka konserwowa
    460 g
    10,28zł/kg

    prix: 4,73 zł

    PLN
    1
    22
    date d'expiration 2027-05-30
    Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska
    Buraczki Kiszone 460 g
    17,37zł/kg

    prix: 7,99 zł

    PLN
    1
    4
    date d'expiration
    2027-10-30
    Jamar un mélange de carottes et Jamar un mélange de carottes et
    pois légumes 470 g
    14,04zł/kg

    prix: 6,60 zł

    PLN
    1
    17
    date d'expiration 2028-12-31
    Jamar mélanger légumes carottes, Jamar mélanger légumes carottes,
    pois, maïs 470 g
    14,04zł/kg

    prix: 6,60 zł

    PLN
    1
    17
    date d'expiration 2029-01-31
    Devaldano cèpes marinés Devaldano cèpes marinés
    280 g
    41,32zł/kg

    prix: 11,57 zł

    PLN
    1
    12
    date d'expiration 2029-04-30
    Rolnik agriculteur Salade de Rolnik agriculteur Salade de
    tomates vertes 850 g 850 g
    9,76zł/kg

    prix: 8,30 zł

    PLN
    1
    5
    date d'expiration 2028-06-30
    Hektor Pois et carottes Hektor Hektor Pois et carottes Hektor
    890 g
    8,98zł/kg

    prix: 7,99 zł

    PLN
    1
    19
    date d'expiration 2027-05-30
    Dawtona les carottes et les pois Dawtona les carottes et les pois
    Dawtona 510 g
    12,86zł/kg

    prix: 6,56 zł

    PLN
    1
    8
    date d'expiration 2027-07-24
    Hektor Hektor Sałatka warzywna Hektor Hektor Sałatka warzywna
    obiadowa 500 ml
    9,36zł/l

    prix: 4,68 zł

    PLN
    1
    14
    date d'expiration 2027-11-30
    Hektor Hektor Sałatka szwedzka Hektor Hektor Sałatka szwedzka
    500 ml
    10,24zł/l

    prix: 5,12 zł

    PLN
    1
    22
    date d'expiration
    2027-09-30
    Hektor Hektor Sałatka litewska Hektor Hektor Sałatka litewska
    date d'expiration 2027-10-30
    Hektor Hektor Sałatka obiadowa Hektor Hektor Sałatka obiadowa
    firmowa 470 g
    12,74zł/kg

    prix: 5,99 zł

    PLN
    1
    16
    date d'expiration 2027-07-30
    Hektor Hektor Mieszanka groszku, Hektor Hektor Mieszanka groszku,
    kukurydzy 500 ml
    11,98zł/l

    prix: 5,99 zł

    PLN
    1
    6
    date d'expiration
    2027-05-30
    Hektor compote de cerises Hektor compote de cerises
    900 g
    15,08zł/kg

    prix: 13,57 zł

    PLN
    1
    14
    date d'expiration 2027-10-30
    Hektor compote de fraises Hektor compote de fraises
    900 g
    11,58zł/kg

    prix: 10,42 zł

    PLN
    1
    6
    date d'expiration 2027-01-30
    Panier dachat
    zwiń koszyk
    livraison 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5