Hektor
masa netto

masa netto

340 g

data przydatności

date d'expiration:

2027-08-30

pojemność

cena za kilogram

12,29 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5904747000284

5904747000284

prix: 4,18 zł

acheter 10 szt. pour 4.12 zł/szt
4.18 PLN 2027-08-30 NewCondition
Bonduelle maïs d'or Bonduelle maïs d'or
340 ml
15,41zł/l

prix: 5,24 zł

PLN
1
10
date d'expiration 2028-08-31
Bonduelle pois de maïs d'or Bonduelle pois de maïs d'or
340 g
25,59zł/kg

prix: 8,70 zł

PLN
1
5
date d'expiration 2028-08-31
Rolnik maïs en conserve Rolnik maïs en conserve
340 g
13,15zł/kg

prix: 4,47 zł

PLN
1
18
date d'expiration
2029-09-16
Bio Europa Bio Europe haricots Bio Europa Bio Europe haricots
verts marinés dans une BIO jar 340 g
21,32zł/kg

prix: 7,25 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2028-12-31
Bio Planet Bio Planet Kukurydza Bio Planet Bio Planet Kukurydza
słodka 340 g
27,82zł/kg

prix: 9,46 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2028-12-31
Bio Europa carottes Bio Europe Bio Europa carottes Bio Europe
marinés dans un bocal 340 g
23,50zł/kg

prix: 7,99 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2028-12-31
Hektor Hektor Buraczki tarte Hektor Hektor Buraczki tarte
obiadowe 340 g
11,74zł/kg

prix: 3,99 zł

PLN
1
24
date d'expiration 2027-09-30
Bio Planet Bio Planet Kapusta Bio Planet Bio Planet Kapusta
Czerwona 340 g
21,82zł/kg

prix: 7,42 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2028-12-31
Hektor compote de cerises Hektor compote de cerises
900 g
15,08zł/kg

prix: 13,57 zł

PLN
1
14
date d'expiration 2027-10-30
Hektor compote de fraises Hektor compote de fraises
900 g
11,58zł/kg

prix: 10,42 zł

PLN
1
6
date d'expiration 2027-01-30
Hektor compote de prunes Hektor compote de prunes
900 g
9,99zł/kg

prix: 8,99 zł

PLN
1
4
date d'expiration 2027-09-30
Hektor compote de cassis Hektor compote de cassis
900 g
16,16zł/kg

prix: 14,54 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2027-04-30
Hektor groseille compote Hektor groseille compote
900 g
12,04zł/kg

prix: 10,84 zł

PLN
1
14
date d'expiration 2027-08-30
Hektor oseille haché Hektor oseille haché
270 g
15,48zł/kg

prix: 4,18 zł

PLN
1
5
date d'expiration 2027-01-30
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5