Hektor
55
bardzo smaczna
51
masa netto

masa netto

460 g

data przydatności

date d'expiration:

2027-05-30

pojemność

cena za kilogram

10,28 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5904747000468

5904747000468

prix: 4,73 zł

acheter 8 szt. pour 4.66 zł/szt
4.73 PLN 2027-05-30 NewCondition

Marchewka kostka, woda, sól.


Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.

  • 2020-11-14 02:53:51bardzo smaczna



Hektor Pois et carottes Hektor Hektor Pois et carottes Hektor
460 g
13,02zł/kg

prix: 5,99 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2027-05-30
Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska
Buraczki Kiszone 460 g
17,37zł/kg

prix: 7,99 zł

PLN
1
4
date d'expiration
2027-10-30
Provitus carottes et petits pois Provitus carottes et petits pois
frits 480 g
15,15zł/kg

prix: 7,27 zł

PLN
1
24
date d'expiration 2027-12-30
Provitus La carotte frites de Provitus La carotte frites de
grand-mère 480 g
15,15zł/kg

prix: 7,27 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2028-02-28
Bonduelle jeune carotte Bonduelle jeune carotte
212 ml
23,54zł/l

prix: 4,99 zł

PLN
1
8
date d'expiration 2027-08-31
Bio Europa carottes Bio Europe Bio Europa carottes Bio Europe
marinés dans un bocal 340 g
23,50zł/kg

prix: 7,99 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2028-12-31
Bonduelle Petits pois en conserve Bonduelle Petits pois en conserve
traditionnelles 400 g
11,68zł/kg

prix: 4,67 zł

PLN
1
13
date d'expiration 2028-06-30
Hektor compote de cerises Hektor compote de cerises
900 g
15,08zł/kg

prix: 13,57 zł

PLN
1
14
date d'expiration 2027-10-30
Hektor compote de fraises Hektor compote de fraises
900 g
11,58zł/kg

prix: 10,42 zł

PLN
1
6
date d'expiration 2027-01-30
Hektor compote de prunes Hektor compote de prunes
900 g
9,99zł/kg

prix: 8,99 zł

PLN
1
4
date d'expiration 2027-09-30
Hektor compote de cassis Hektor compote de cassis
900 g
16,16zł/kg

prix: 14,54 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2027-04-30
Hektor groseille compote Hektor groseille compote
900 g
12,04zł/kg

prix: 10,84 zł

PLN
1
14
date d'expiration 2027-08-30
Hektor oseille haché Hektor oseille haché
270 g
15,48zł/kg

prix: 4,18 zł

PLN
1
5
date d'expiration 2027-01-30
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5