Grunchy Orkisz .

Bio Ania

Skład:

płatki orkiszowe 50%, płatki pszenne, płatki jęczmienne, płatki żytnie, syrop ryżowy, tłuszcz roślinny, mleko w proszku, łam waflowy.

 

*składniki pochodzące z upraw ekologicznych, objęte certyfikatem kontroli PL-EKO-03 COBICO

Grunchy Orkisz .Grunchy Orkisz .
BIO
masa netto

masa netto

180 g

data przydatności

date d'expiration:

2027-01-31

pojemność

cena za kilogram

59,89 zł / kg

kraj

Pays d'origine

UE

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5903453004005

5903453004005

prix: 10,78 zł

10.78 PLN 2027-01-31 NewCondition
*łam waflowy 25% (bio mąka orkiszowa), *bio płatki orkiszowe 18%, *bio syrop ryżowy, *bio płatki pszenne, *bio płatki jęczmienne, *bio płatki żytnie, *bio tłuszcz kokosowy, *bio mleko w proszku, (*Składniki ekologiczne)
Wartości odżywcze (%)w 100 g produktu:
Wartość energetyczna:1683 kJ/400 kcal
Tłuszcz11,9 g
- w tym kwasy tłuszczowe nasycone 6,1 g
Węglowodany 68,0 g
- w tym cukry 28,5 g
Białko 7,8 g
Sól 0,43 g
zawartość soli wynika z obecności naturalnie występującego sodu

Jęczmień : Zawiera
Jaja : Może zawierać
Mleko : Zawiera
Orzechy : Może zawierać
Żyto : Zawiera
Sezam : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Pszenica : Zawiera

Skład:

płatki orkiszowe 50%, płatki pszenne, płatki jęczmienne, płatki żytnie, syrop ryżowy, tłuszcz roślinny, mleko w proszku, łam waflowy.

 

*składniki pochodzące z upraw ekologicznych, objęte certyfikatem kontroli PL-EKO-03 COBICO


Caractéristiques:doskonała i pyszna przekąska, magia dobrego smaku, z pełnego ziarna
marque:Ania
Nom du produit réglementé par la loi:Bio Grunchy orkiszowe
Conservation:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od źródeł ciepła i nasłonecznienia.
Type d'emballage:Zgrzewane
Pays d'origine:UE
Adresse du producteur:FPH Ania Grażyna Gregorczyk
Niepokalanej Panny Marii 103
31-589 Kraków
Adresse de retour:FPH Ania Grażyna Gregorczyk
Niepokalanej Panny Marii 103
31-589 Kraków
tel./ +48 12 422 21 89
Cukry Nyskie Cukry Nyskie Cukry Nyskie Cukry Nyskie
Herbatniki Regionalne 180 g
31,67zł/kg

prix: 5,70 zł

PLN
1
6
date d'expiration 2027-03-06
Milka biscuits au chocolat et noix Milka biscuits au chocolat et noix
135 g
44,37zł/kg

prix: 5,99 zł

PLN
1
4
date d'expiration 2027-04-28
Milka biscuits au chocolat Milka biscuits au chocolat
135 g
42,96zł/kg

prix: 5,80 zł

PLN
1
29
date d'expiration 2027-03-27
San Łakotki dessert gâteau de San Łakotki dessert gâteau de
sucre 168 g
33,21zł/kg

prix: 5,58 zł

PLN
1
19
date d'expiration 2027-05-23
Cukry Nyskie Biscuits sucres Cukry Nyskie Biscuits sucres
Nyskie lumière sans sucre . 120 g
40,42zł/kg

prix: 4,85 zł

PLN
1
4
date d'expiration
2026-12-18
Wedel délicate framboise Wedel délicate framboise
date d'expiration 2026-12-18
Wedel Cerise champagne délicat Wedel Cerise champagne délicat
date d'expiration 2027-01-07
Bio Ania Muffins cacao biologique Bio Ania Muffins cacao biologique
de bio -maman 200 g
81,95zł/kg

prix: 16,39 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2026-11-01
Bio Ania Bio Anne la maison sans Bio Ania Bio Anne la maison sans
gaufrettes BIO son 190 g
66,95zł/kg

prix: 12,72 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2027-03-01
Bio Ania BIO rectangulaire Bio Bio Ania BIO rectangulaire Bio
Biscuits Ania 100 g
62,70zł/kg

prix: 6,27 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2027-03-30
Bio Ania Bio Biscuits BIO Ania Bio Ania Bio Biscuits BIO Ania
ronde 100 g
62,70zł/kg

prix: 6,27 zł

PLN
1
6
date d'expiration 2027-04-30
Bio Ania Bio Ania colle Bio Ania Bio Ania colle
feuilletée sans BIO sucre ajouté 70 g
136,14zł/kg

prix: 9,53 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2027-05-30
Bio Ania Bio Ania krakersy mini Bio Ania Bio Ania krakersy mini
jungle BIO 100 g
59,90zł/kg

prix: 5,99 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2027-02-28
Bio Ania Bio Ania Wafle domowe bez Bio Ania Bio Ania Wafle domowe bez
dodatku 190 g
68,37zł/kg

prix: 12,99 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2027-04-01
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5