Biscuits au beurre Łakotki

San San Łakotki Maślane to pyszne herbatniki, o delikatnej konsystencji w okrągłym kształcie z dziurką w środku. Stanowią idealną przekąskę podczas rodzinnych spotkań. Produkty marki SAN to m.in. biszkopty, kruche ciastka i wafelki, które konsumenci wybierają od lat, dzieląc się ze swoimi najbliższymi w domowym zaciszu.
Biscuits au beurre ŁakotkiBiscuits au beurre Łakotki
masa netto

masa netto

168 g

data przydatności

date d'expiration:

2027-03-31

pojemność

cena za kilogram

33,57 zł / kg

kraj

Pays d'origine

Polska

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

7622300644635

7622300644635

prix: 5,64 zł

5.64 PLN 2027-03-31 NewCondition
mąka PSZENNA, cukier, olej palmowy, MASŁO 6,5 %, syrop glukozowo-fruktozowy, JAJA w proszku, odtłuszczone MLEKO w proszku, substancje spulchniające (węglany amonu, węglany sodu, difosforany), miód, sól, MLEKO pełne w proszku, aromat
Wartości odżywcze (%)per 100g
Wartość energetyczna2031 kJ
484 kcal
Tłuszcz20.00 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone11.00 g
Węglowodany67.00 g
Cukry ogółem21.00 g
Błonnik2.10 g
Białko8.10 g
Równoważna zawartość soli0.56 g

Migdały : Może zawierać
Orzechy brazylijskie : Może zawierać
Orzechy nerkowca : Może zawierać
Jaja : Zawiera
Orzechy laskowe : Może zawierać
Orzechy makadamia / Orzechy Queensland : Może zawierać
Mleko : Zawiera
Orzeszki pekan : Może zawierać
Pistacje/orzechy pistacjowe : Może zawierać
Sezam : Może zawierać
Orzechy włoskie : Może zawierać
Pszenica : Zawiera
San Łakotki Maślane to pyszne herbatniki, o delikatnej konsystencji w okrągłym kształcie z dziurką w środku. Stanowią idealną przekąskę podczas rodzinnych spotkań. Produkty marki SAN to m.in. biszkopty, kruche ciastka i wafelki, które konsumenci wybierają od lat, dzieląc się ze swoimi najbliższymi w domowym zaciszu.
marque:San
Nom du produit réglementé par la loi:Herbatniki o smaku maślanym.
Conservation:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Type d'emballage:Folia kurczliwa
Pays d'origine:Polska
Adresse du producteur:Mondelez Polska S.A. ul. Domaniewska 49, 02-672 Warszawa
Adresse de retour:Mondelez Polska S.A. ul. Domaniewska 49, 02-672 Warszawa 801 066 006
San Łakotki dessert gâteau de San Łakotki dessert gâteau de
sucre 168 g
33,21zł/kg

prix: 5,58 zł

PLN
1
19
date d'expiration 2027-05-23
San Biscuits de cacao Łakotki San Biscuits de cacao Łakotki
168 g
33,69zł/kg

prix: 5,66 zł

PLN
1
16
date d'expiration 2027-02-17
San Gâteaux de noix de coco San Gâteaux de noix de coco
Łakotki 168 g
33,15zł/kg

prix: 5,57 zł

PLN
1
11
date d'expiration 2027-02-03
Bahlsen Krakuski Herbatniki Bahlsen Krakuski Herbatniki
date d'expiration 2027-04-17
Milka biscuits au chocolat et noix Milka biscuits au chocolat et noix
135 g
44,37zł/kg

prix: 5,99 zł

PLN
1
4
date d'expiration 2027-04-28
Milka biscuits au chocolat Milka biscuits au chocolat
135 g
42,96zł/kg

prix: 5,80 zł

PLN
1
29
date d'expiration 2027-03-27
Cukry Nyskie Biscuits sucres Cukry Nyskie Biscuits sucres
Nyskie lumière sans sucre . 120 g
40,42zł/kg

prix: 4,85 zł

PLN
1
4
date d'expiration
2026-12-18
San San Bieszczadzkie craquelins San San Bieszczadzkie craquelins
90 g 90 g
33,22zł/kg

prix: 2,99 zł

PLN
1
21
date d'expiration 2028-11-12
San San Petitki biszkopty San San Petitki biszkopty
date d'expiration 2026-12-28
San San Holenderskie Herbatniki San San Holenderskie Herbatniki
170 g
37,29zł/kg

prix: 6,34 zł

PLN
1
5
date d'expiration 2027-05-05
San San Holenderskie Herbatniki San San Holenderskie Herbatniki
150 g
27,80zł/kg

prix: 4,17 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2027-07-08
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5