Bahlsen
masa netto

masa netto

201 g

data przydatności

date d'expiration:

2027-02-16

pojemność

cena za kilogram

25,52 zł / kg

kraj

Pays d'origine

Polska

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901414204464

5901414204464

prix: 5,13 zł

5.13 PLN 2027-02-16 NewCondition
Bahlsen Krakuski Zbożowe Bahlsen Krakuski Zbożowe
Herbatniki 201 g
26,02zł/kg

prix: 5,23 zł

PLN
1
21
date d'expiration
2027-03-15
płatki owsiane (32%), mąka pszenna razowa (29%), cukier, olej palmowy, syrop cukru inwertowanego, mąka pszenna, zarodki pszenne, sól, substancje spulchniające: węglany sodu i difosforany, aromat, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, skrobia (pszenica), serwatka w proszku (z mleka), cynamon
Wartości odżywcze (%)na 100 g
Wartość energetyczna 1928 kJ/460 kcal
Tłuszcz 19 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 8,5 g
Węglowodany 61 g
w tym cukry 20 g
Białko 9,1 g
Sól 0,75 g
*RWS - Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8 400 kJ/2 000 kcal).
Opakowanie zawiera ok. 7 porcji.

Mleko : Zawiera
Owies : Zawiera
Pszenica : Zawiera
teraz więcej ciastek!
marque:Krakuski
À propos de la marque:Wierzymy, że należy czerpać to, co najlepsze z tradycji i na tej bazie tworzyć coś nowego i ekscytującego. Dlatego w każdym ciasteczku Krakusków spotyka się dziedzictwo rzemieślniczych tradycji cukierniczych i pasja młodych pokoleń cukierników, którzy nie ustają w poszukiwaniu nowych i ciekawych aranżacji tradycyjnych receptur. Dzięki temu wszystkie nasze ciasteczka są zawsze pyszne i po prostu rozpływają się w ustach. Krakuski Mistrzowska Tradycja Gwarancja jakości Krakuski Bez dodatku: barwników, substancji konserwujących, utwardzonych tłuszczów roślinnych* *zgodnie z wytycznymi prawa żywnościowego
Nom du produit réglementé par la loi:Herbatniki z płatkami owsianymi i mąką pszenną razową
Conservation:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Recettes:
Pays d'origine:Polska
Adresse du producteur:Bahlsen Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. ul. Piłsudskiego 1 32-050 Skawina Polska
Adresse de retour:Bahlsen Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. ul. Piłsudskiego 1 32-050 Skawina Polska
Bahlsen Krakuski Herbatniki Bahlsen Krakuski Herbatniki
o smaku 201 g
24,83zł/kg

prix: 4,99 zł

PLN
1
17
date d'expiration 2027-05-15
Milka biscuits au chocolat et noix Milka biscuits au chocolat et noix
135 g
44,37zł/kg

prix: 5,99 zł

PLN
1
4
date d'expiration 2027-04-28
Milka biscuits au chocolat Milka biscuits au chocolat
135 g
42,96zł/kg

prix: 5,80 zł

PLN
1
29
date d'expiration 2027-03-27
San Łakotki dessert gâteau de San Łakotki dessert gâteau de
sucre 168 g
33,21zł/kg

prix: 5,58 zł

PLN
1
19
date d'expiration 2027-05-23
Cukry Nyskie Biscuits sucres Cukry Nyskie Biscuits sucres
Nyskie lumière sans sucre . 120 g
40,42zł/kg

prix: 4,85 zł

PLN
1
4
date d'expiration
2026-12-18
Wedel délicate framboise Wedel délicate framboise
date d'expiration 2026-12-18
Wedel Cerise champagne délicat Wedel Cerise champagne délicat
date d'expiration 2027-01-07
Bahlsen frapper l'auvent chocolat Bahlsen frapper l'auvent chocolat
220 g
25,82zł/kg

prix: 5,68 zł

PLN
1
27
date d'expiration 2027-03-16
Bahlsen frapper l' arachide auvent Bahlsen frapper l' arachide auvent
date d'expiration 2027-07-01
Bahlsen frapper l'auvent avec le Bahlsen frapper l'auvent avec le
goût de la noix de coco 220 g
27,23zł/kg

prix: 5,99 zł

PLN
1
12
date d'expiration 2027-06-19
Bahlsen Bahlsen Krakuski Bahlsen Bahlsen Krakuski
herbatniki 163 g
29,94zł/kg

prix: 4,88 zł

PLN
1
28
date d'expiration 2027-03-23
Bahlsen Krakuski Serduszka Bahlsen Krakuski Serduszka
Herbatniki 171 g
49,53zł/kg

prix: 8,47 zł

PLN
1
18
date d'expiration 2027-01-25
Bahlsen Krakuski Florianki Bahlsen Krakuski Florianki
Herbatniki 171 g
43,92zł/kg

prix: 7,51 zł

PLN
1
14
date d'expiration 2027-04-06
Bahlsen Krakuski Herbatniki Bahlsen Krakuski Herbatniki
date d'expiration 2027-04-17
Bahlsen Krakuski Deserowe Bahlsen Krakuski Deserowe
Herbatniki 200 g
26,50zł/kg

prix: 5,30 zł

PLN
1
6
date d'expiration 2027-04-25
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5