, après 6 mois, po 6. miesiącu

Fruchtbar

Ekologiczny mus owocowy.

BIO
masa netto

masa netto

100 g

data przydatności

date d'expiration:

2027-05-06

pojemność

cena za kilogram

63,50 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

4260133231900

4260133231900

prix: 6,35 zł

6.35 PLN 2027-05-06 NewCondition

Przecier z bananów 73%, przecier z gujawy 9%, przecier z papai 9%, przecier z mango 9%, koncentrat soku z cytryny.


Ekologiczny mus owocowy.


Hipp HiPP Hipp HiPP
Jabłka-Mango-Brzoskwinie BIO après 6 mois 100 g
47,50zł/kg

prix: 4,75 zł

PLN
1
20
date d'expiration 2027-08-29
Hipp HiPP Hipp HiPP
Gruszki-Jabłka-Mango-Marakuja après 6 mois 100 g
47,50zł/kg

prix: 4,75 zł

PLN
1
29
date d'expiration 2027-11-14
Hipp Hipp Hipp Hipp
Jabłka-Brzoskwinie-Owoce leśne après 6 mois 100 g
47,50zł/kg

prix: 4,75 zł

PLN
1
42
date d'expiration 2027-09-02
Hipp HiPP Gruszki-Banany-Kiwi BIO Hipp HiPP Gruszki-Banany-Kiwi BIO
après 6 mois 100 g
47,50zł/kg

prix: 4,75 zł

PLN
1
39
date d'expiration 2027-10-31
Hipp HiPP Gruszki-Śliwki-Czarne Hipp HiPP Gruszki-Śliwki-Czarne
après 6 mois 100 g
47,50zł/kg

prix: 4,75 zł

PLN
1
16
date d'expiration 2027-09-28
Hipp HiPP Jabłka-Banany-Maliny Hipp HiPP Jabłka-Banany-Maliny
après 6 mois 100 g
47,50zł/kg

prix: 4,75 zł

PLN
1
18
date d'expiration 2027-02-15
Hipp HiPP Jabłka-Truskawki-Banany Hipp HiPP Jabłka-Truskawki-Banany
BIO après 6 mois 100 g
47,50zł/kg

prix: 4,75 zł

PLN
1
45
date d'expiration 2027-09-04
PRIX RÉDUIT -55%
Fruchtbar Fruchtbar Mus owocowy 3 Fruchtbar Fruchtbar Mus owocowy 3
zboża après 6 mois 100 g
28,70zł/kg

prix: 2,87 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2026-10-22
Fruchtbar FruchtBar Ekologiczny Fruchtbar FruchtBar Ekologiczny
mus owocowy après 6 mois 100 g
69,90zł/kg

prix: 6,99 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2027-05-19
Fruchtbar Fruchtbar Ekologiczny Fruchtbar Fruchtbar Ekologiczny
mus owocowy après 6 mois 100 g
63,50zł/kg

prix: 6,35 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2027-05-01
Fruchtbar Fruchtbar Ekologiczny Fruchtbar Fruchtbar Ekologiczny
mus owocowy après 6 mois 100 g
69,90zł/kg

prix: 6,99 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2027-05-20
Fruchtbar Fruchtbar Ekologiczny Fruchtbar Fruchtbar Ekologiczny
mus owocowy après 6 mois 100 g
63,50zł/kg

prix: 6,35 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2027-03-27
PRIX RÉDUIT -25%
Fruchtbar Fruchtbar Ekologiczny Fruchtbar Fruchtbar Ekologiczny
mus owocowy après 6 mois 100 g
47,60zł/kg

prix: 4,76 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2026-11-14
Fruchtbar Fruchtbar Ekologiczny Fruchtbar Fruchtbar Ekologiczny
mus owocowy après 6 mois 100 g
63,50zł/kg

prix: 6,35 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2027-07-24
Fruchtbar Fruchtbar Ekologiczny Fruchtbar Fruchtbar Ekologiczny
BIO
Fruchtbar Ekologiczny mus owocowy Fruchtbar Ekologiczny mus owocowy
mus owocowy après 6 mois 100 g
63,50zł/kg

prix: 6,35 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2027-03-30
Fruchtbar Fruchtbar Chrupki Fruchtbar Fruchtbar Chrupki
kukurydziane après 11 mois 30 g
208,33zł/kg

prix: 6,25 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2027-02-28
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5