, après 11 mois, po 12. miesiącu

Fruchtbar Chrupki kukurydziane w kształcie malutkich żółwi, oprószone sproszkowanym mango i bananami z kontrolowanych i certyfikowanych upraw ekologicznych. Doskonałe jako lekka przekąska dla małych, jak i dużych łasuchów. 100 % składników ekologicznych, bez dodatku soli, bez dodatku cukru i żadnych innych dodatków, naturalnie bezglutenowe!
BIO
masa netto

masa netto

30 g

data przydatności

date d'expiration:

2027-02-28

pojemność

cena za kilogram

208,33 zł / kg

kraj

Pays d'origine

Niemcy

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

4260133236387

4260133236387

prix: 6,25 zł

6.25 PLN 2027-02-28 NewCondition
kukurydza* 75 %, olej słonecznikowy 15 %, proszek z mango 5 %, proszek z bananów 5 %, * składniki z upraw rolnictwa ekologicznego
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu:
wartość energetyczna1919 kJ / 457 kcal
tłuszcz16 g
w tym nasycone kwasy tłuszczowe1,8 g
węglowodany71 g
w tym cukry5,1 g
błonnik2,7 g
białko5,8 g
sól<0,01 g
sód<0,005 g
Zawiera tylko naturalnie występujące cukry i sód.

Zboża zawierające gluten : Nie zawiera
Chrupki kukurydziane w kształcie malutkich żółwi, oprószone sproszkowanym mango i bananami z kontrolowanych i certyfikowanych upraw ekologicznych. Doskonałe jako lekka przekąska dla małych, jak i dużych łasuchów. 100 % składników ekologicznych, bez dodatku soli, bez dodatku cukru i żadnych innych dodatków, naturalnie bezglutenowe!
marque:FRUCHTBAR
Autres informations:Unijne logo rolnictwa ekologicznego - Certyfikowane: PL-EKO-09 rolnictwo UE / spoza UE, SK-BIO-002
Conservation:Należy przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Préparation et utilisation:Produkt do spożycia powyżej 12 miesiąca życia.
Type d'emballage:Torebka
Pays d'origine:Niemcy
Adresse du producteur:
Adresse de retour:
Fruchtbar Fruchtbar Chrupki Fruchtbar Fruchtbar Chrupki
après 11 mois 30 g
242,67zł/kg

prix: 7,28 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2027-02-04
PRIX RÉDUIT -10%
Fruchtbar Fruchtbar Chrupki Fruchtbar Fruchtbar Chrupki
après 11 mois 30 g
187,67zł/kg

prix: 5,63 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2026-12-20
Hipp Hipp d'Apple riz wafers Hipp Hipp d'Apple riz wafers
jus de pomme pour les nourrissons avec du riz organique et du après 7 mois 30 g
218,00zł/kg

prix: 6,54 zł

PLN
1
38
date d'expiration 2027-08-04
Fruchtbar Fruchtbar Ekologiczne Fruchtbar Fruchtbar Ekologiczne
chrupki après 11 mois 30 g
208,33zł/kg

prix: 6,25 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2027-02-12
Hipp HiPP Malinowe wafelki ryżowe Hipp HiPP Malinowe wafelki ryżowe
BIO après 7 mois 30 g
218,00zł/kg

prix: 6,54 zł

PLN
1
39
date d'expiration 2027-08-06
Hipp Hipp Mini Dinos BIO Chrupki Hipp Hipp Mini Dinos BIO Chrupki
après 11 mois 30 g
218,00zł/kg

prix: 6,54 zł

PLN
1
3
date d'expiration
2027-07-09
Hipp HiPP Batonik Owocowy Hipp HiPP Batonik Owocowy
Przyjaciel après 11 mois 23 g
195,22zł/kg

prix: 4,49 zł

PLN
1
56
date d'expiration 2027-04-29
15% rabatu po dodaniu do koszyka
Hipp HiPP Musli Truskawki-Maliny Hipp HiPP Musli Truskawki-Maliny
date d'expiration
2027-06-30
Fruchtbar FruchtBar Ekologiczne Fruchtbar FruchtBar Ekologiczne
chrupki après 11 mois 125 g
126,88zł/kg

prix: 15,86 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2027-05-30
Fruchtbar Fruchtbar Ekologiczne Fruchtbar Fruchtbar Ekologiczne
prasowane après 11 mois 40 g
191,75zł/kg

prix: 7,67 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2027-02-04
Fruchtbar Fruchtbar Makaron Fruchtbar Fruchtbar Makaron
z pszenicy durum après 11 mois 300 g
42,23zł/kg

prix: 12,67 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2028-08-27
PRIX RÉDUIT -55%
Fruchtbar Fruchtbar Mus owocowy 3 Fruchtbar Fruchtbar Mus owocowy 3
zboża après 6 mois 100 g
28,70zł/kg

prix: 2,87 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2026-10-22
Fruchtbar Fruchtbar Ekologiczne Fruchtbar Fruchtbar Ekologiczne
Ciasteczka après 14 mois 100 g
119,90zł/kg

prix: 11,99 zł

PLN
1
3
date d'expiration
2027-03-25
Fruchtbar FruchtBar Ekologiczny Fruchtbar FruchtBar Ekologiczny
mus owocowy après 6 mois 100 g
63,50zł/kg

prix: 6,35 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2027-05-06
Fruchtbar FruchtBar Ekologiczny Fruchtbar FruchtBar Ekologiczny
mus owocowy après 6 mois 100 g
69,90zł/kg

prix: 6,99 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2027-05-19
Fruchtbar Fruchtbar Ekologiczne Fruchtbar Fruchtbar Ekologiczne
ciasteczka 132 g
119,39zł/kg

prix: 15,76 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2027-05-17
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5