Ekologiko organique grain long riz blanc

Ekologiko
Ekologiko organique grain long riz blancEkologiko organique grain long riz blanc
BIO
masa netto

masa netto

500 g

data przydatności

date d'expiration:

2027-09-28

pojemność

cena za kilogram

16,32 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5903111231170

5903111231170

prix: 8,16 zł

8.16 PLN 2027-09-28 NewCondition
Bio Planet grain de riz basmati , Bio Planet grain de riz basmati ,
le produit de l'agriculture écologique 500 g
23,78zł/kg

prix: 11,89 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2027-11-24
Bio Planet Riz basmati blanc bio Bio Planet Riz basmati blanc bio
500 g
23,76zł/kg

prix: 11,88 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2027-12-04
Bio Planet riz au jasmin BLANC BIO Bio Planet riz au jasmin BLANC BIO
-BIO 500 g PLANET 500 g
21,44zł/kg

prix: 10,72 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2027-12-31
Bio Planet ROUND RIZ 500g complet Bio Planet ROUND RIZ 500g complet
BIO -BIO PLANET 500 g
22,48zł/kg

prix: 11,24 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2027-03-12
Bio Planet riz long grain blanc Bio Planet riz long grain blanc
BIO 500 g - BIO PLANET 500 g
18,44zł/kg

prix: 9,22 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2027-09-28
Bio Planet Planet Organic Riz Bio Planet Planet Organic Riz
arborio risotto BIO 500 g
34,94zł/kg

prix: 17,47 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2027-02-10
Melvit Melvit Płatki ryżowe Melvit Melvit Płatki ryżowe
500 g
15,68zł/kg

prix: 7,84 zł

PLN
1
12
date d'expiration 2028-01-28
Ekologiko riz basmati Ekologiko Ekologiko riz basmati Ekologiko
organique 500 g
26,72zł/kg

prix: 13,36 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2027-06-28
Ekologiko Ekologiko Ekologiczna Ekologiko Ekologiko Ekologiczna
quinoa 250 g
44,76zł/kg

prix: 11,19 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2028-05-30
Ekologiko Ekologiko Ekologiczna Ekologiko Ekologiko Ekologiczna
quinoa 250 g
42,32zł/kg

prix: 10,58 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2027-05-07
Ekologiko Ekologiko Ryż Ekologiko Ekologiko Ryż
jaśminowy 500 g
21,98zł/kg

prix: 10,99 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2027-03-31
Ekologiko Ekologiko ryż Ekologiko Ekologiko ryż
jaśminowy biały 500 g
21,50zł/kg

prix: 10,75 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2027-04-26
Ekologiko Ekologiko Ekologiczna Ekologiko Ekologiko Ekologiczna
BIO
Ekologiko Ekologiczna soczewica Ekologiko Ekologiczna soczewica
soczewica 400 g
23,00zł/kg

prix: 9,20 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2027-12-31
Ekologiko Ekologiko Ekologiczny Ekologiko Ekologiko Ekologiczny
BIO
Ekologiko Ekologiczny kuskus Ekologiko Ekologiczny kuskus
kuskus 400 g
22,48zł/kg

prix: 8,99 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2027-06-11
Ekologiko sucre de canne brun Ekologiko sucre de canne brun
Ekologiko organique 500 g
18,94zł/kg

prix: 9,47 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2029-02-27
Ekologiko Ekologiko muesli bio, Ekologiko Ekologiko muesli bio,
fruits 300 g
35,70zł/kg

prix: 10,71 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2027-03-30
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5