Nouilles aux oeufs Brothy Krajaneczka

Lubella
47Nouilles aux oeufs Brothy Krajaneczka
Lubella Jajeczna to tradycja i doświadczenie, dzięki którym nasz makaron jest jeszcze bardziej sprężysty i nie skleja się, dlatego Lubella jest idealna do każdej zupy A do tego ten naturalny kolor i wyjątkowy smak! Zanim Lubella Jajeczna trafi na twój głęboki talerz, czeka ją całkiem spora droga. A więc startujemy! Zaczynamy od dokładnej selekcji... zbóż! Mielimy tylko ziarno wysokiej jakości. Tak powstaje mąka, która trafia do makaronu Lubella. I nadszedł czas na jaja! Teraz Lubella jeszcze bardziej jajeczna. Najwyższa pora dokładnie wyrobić i uformować ciasto makaronowe. Lubella Jajeczna jest już gotowa!
Nouilles aux oeufs Brothy KrajaneczkaNouilles aux oeufs Brothy Krajaneczka
masa netto

masa netto

250 g

data przydatności

date d'expiration:

2029-07-30

pojemność

cena za kilogram

14,44 zł / kg

ocena

ranking

4.4/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900049011119

5900049011119

prix: 3,61 zł

3.61 PLN 2029-07-30 NewCondition
Lubella Nouilles aux oeufs Brothy Lubella Nouilles aux oeufs Brothy
Krajaneczka 250 g
13,76zł/kg

prix: 3,44 zł

PLN
1
18
date d'expiration 2027-10-21
mąka makaronowa pszenna, masa jajowa pasteryzowana 9,9%
Wartości odżywcze (%)w 100 g ugotowanego produktu
Wartość energetyczna 689 kJ / 163 kcal
Tłuszcz 1,2 g
- w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0,4 g
Węglowodany 31 g
- w tym cukry 0,9 g
Błonnik 1,9 g
Białko 6,0 g
Sól 0,02 g
Zawartość soli wynika wyłącznie z obecności naturalnie występującego sodu.

Jaja : Zawiera
Pszenica : Zawiera
Lubella Jajeczna to tradycja i doświadczenie, dzięki którym nasz makaron jest jeszcze bardziej sprężysty i nie skleja się, dlatego Lubella jest idealna do każdej zupy A do tego ten naturalny kolor i wyjątkowy smak! Zanim Lubella Jajeczna trafi na twój głęboki talerz, czeka ją całkiem spora droga. A więc startujemy! Zaczynamy od dokładnej selekcji... zbóż! Mielimy tylko ziarno wysokiej jakości. Tak powstaje mąka, która trafia do makaronu Lubella. I nadszedł czas na jaja! Teraz Lubella jeszcze bardziej jajeczna. Najwyższa pora dokładnie wyrobić i uformować ciasto makaronowe. Lubella Jajeczna jest już gotowa!
Caractéristiques:ulepszona receptura, czas gotowania: 4 minuty
marque:Lubella
À propos de la marque:Lubella Tradycja od 1881
Nom du produit réglementé par la loi:Makaron jajeczny. Krajaneczka.
Conservation:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Recettes:
Type d'emballage:Torba
Adresse du producteur:Lubella Sp. z o.o. Sp. k. ul. Wrotkowska 1 20-469 Lublin
Adresse de retour:
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: bardzo dobry 4/5

Na podstawie 7 ocen.




    Czaniecki makaron swojski Czaniecki makaron swojski
    250 g
    22,76zł/kg

    prix: 5,69 zł

    PLN
    1
    37
    date d'expiration 2031-04-30
    Lubella Tranches d'oeufs de site Lubella Tranches d'oeufs de site
    Web 250 g
    17,04zł/kg

    prix: 4,26 zł

    PLN
    1
    14
    date d'expiration 2029-06-30
    Lubella Perles de pâtes maison Lubella Perles de pâtes maison
    d'œufs 250 g
    17,04zł/kg

    prix: 4,26 zł

    PLN
    1
    6
    date d'expiration 2029-07-30
    Lubella Nouilles site d'œufs Lubella Nouilles site d'œufs
    étoiles 250 g
    17,00zł/kg

    prix: 4,25 zł

    PLN
    1
    8
    date d'expiration 2029-06-30
    Lubella Riz et nouilles aux oeufs Lubella Riz et nouilles aux oeufs
    domestiques 250 g
    16,76zł/kg

    prix: 4,19 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration 2029-06-30
    Goliard déployé des pâtes de Goliard déployé des pâtes de
    blé dur nouilles de blé casserole 250 g
    17,40zł/kg

    prix: 4,35 zł

    PLN
    1
    19
    date d'expiration 2028-04-30
    Goliard 12 nouilles aux oeufs avec Goliard 12 nouilles aux oeufs avec
    des oeufs de caille tranches 250 g
    22,32zł/kg

    prix: 5,58 zł

    PLN
    1
    7
    date d'expiration 2028-04-30
    Goliard 2 oeufs pâtes par des Goliard 2 oeufs pâtes par des
    fils de roulement 250 g
    15,96zł/kg

    prix: 3,99 zł

    PLN
    1
    9
    date d'expiration 2028-08-30
    Lubella Pâtes Arcs 51 ( farfalle Lubella Pâtes Arcs 51 ( farfalle
    ) 400 g
    14,63zł/kg

    prix: 5,85 zł

    PLN
    1
    15
    date d'expiration 2029-09-30
    Lubella Plumes de pâtes 17 ( Lubella Plumes de pâtes 17 (
    Penne Rigate ) 400 g
    14,10zł/kg

    prix: 5,64 zł

    PLN
    1
    23
    date d'expiration 2029-12-30
    Lubella Coquilles Marine 32 ( Lubella Coquilles Marine 32 (
    Gnocchi ) 400 g
    14,10zł/kg

    prix: 5,64 zł

    PLN
    1
    23
    date d'expiration 2029-12-30
    Lubella tout pâtes de grains Lubella tout pâtes de grains
    entiers de céréales spirale ( eliche ) 400 g
    16,05zł/kg

    prix: 6,42 zł

    PLN
    1
    15
    date d'expiration 2029-08-30
    Lubella pâtes de grains entiers Lubella pâtes de grains entiers
    plume de grains entiers ( penne ) 400 g
    16,03zł/kg

    prix: 6,41 zł

    PLN
    1
    11
    date d'expiration 2029-06-30
    Lubella pâtes de grains entiers Lubella pâtes de grains entiers
    spaghetti de grains entiers 400 g
    16,03zł/kg

    prix: 6,41 zł

    PLN
    1
    7
    date d'expiration 2029-08-31
    Lubella Rubans prises de pâtes n Lubella Rubans prises de pâtes n
    ° 50 400 g
    16,23zł/kg

    prix: 6,49 zł

    PLN
    1
    3
    date d'expiration
    2029-09-30
    Lubella tout pâtes de grains Lubella tout pâtes de grains
    rubans tagliatelles entiers de céréales à grains avec 5 fentes 400 g
    16,03zł/kg

    prix: 6,41 zł

    PLN
    1
    4
    date d'expiration 2029-07-30
    Panier dachat
    zwiń koszyk
    livraison 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5