E E płyn do płukania Harmonia Kwiatów - skoncentrowany płyn do płukania każdego rodzaju tkanin zapewniający długotrwały zapach i wyjątkową miękkość Twoim ubraniom. Skoncentrowany płyn do zmiękczania tkanin. E Nectar Inspirations pozwoli Ci zanurzyć się w niezwykłej świeżości i miękkości przez cały dzień. Razem z E Nectar Inspirations odkryjesz świat, który otoczy Cię delikatnymi zapachami kwiatów i cudownym uczuciem miękkości. E Nectar Inspirations - poczuj delikatny zapach kwiatów i wyjątkową miękkość. Wspaniałe doznania zapachowe. Chroni włókna i ułatwia prasowanie. Efekt antystatyczny zmniejszający oznaki znoszenia.
pojemność netto

pojemność netto

1.1 litra

pojemność

cena za litr

11,69 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

9000101588279

9000101588279

prix: 12,86 zł

12.86 PLN NewCondition
5-15 % kationowe środki powierzchniowo czynne, kompozycja zapachowa (Alpha-Isomethyl Ionone, Hexyl Cinnamal)
E płyn do płukania Harmonia Kwiatów - skoncentrowany płyn do płukania każdego rodzaju tkanin zapewniający długotrwały zapach i wyjątkową miękkość Twoim ubraniom. Skoncentrowany płyn do zmiękczania tkanin. E Nectar Inspirations pozwoli Ci zanurzyć się w niezwykłej świeżości i miękkości przez cały dzień. Razem z E Nectar Inspirations odkryjesz świat, który otoczy Cię delikatnymi zapachami kwiatów i cudownym uczuciem miękkości. E Nectar Inspirations - poczuj delikatny zapach kwiatów i wyjątkową miękkość. Wspaniałe doznania zapachowe. Chroni włókna i ułatwia prasowanie. Efekt antystatyczny zmniejszający oznaki znoszenia.
Avertissement de sécurité:Przechowywać poza zasięgiem dzieci.
marque:E
Conservation:Przechowywać w temp. 5 °C-40 °C. Uważać na przemrożenia. Okres trwałości: 24 miesiące od daty produkcji podanej na opakowaniu.
Préparation et utilisation:Najlepiej stosować z detergentem E Nie dozować bezpośrednio do bębna pralki.
Type d'emballage:Butelka plastikowa
Adresse du producteur:Henkel Polska Operations Sp.z o.o., ul. Domaniewska 41, 02-672 Warszawa, Polska
Adresse de retour:
Ariel Ariel Proszek do prania Ariel Ariel Proszek do prania
kolorowych 1.1 kg
25,11zł/kg

prix: 27,62 zł

PLN
1
10
Ariel Ariel Proszek do prania Ariel Ariel Proszek do prania
Persil Persil Proszek do prania Persil Persil Proszek do prania
tkanin 1.1 kg
24,74zł/kg

prix: 27,21 zł

PLN
1
3
Persil Persil Color Proszek Persil Persil Color Proszek
do prania 1.1 kg
24,74zł/kg

prix: 27,21 zł

PLN
1
2
Calgon Calgon mesure de protection Calgon Calgon mesure de protection
pour le lavage 500g 500 g
28,48zł/kg

prix: 14,24 zł

PLN
1
5
Sodasan Couleur du détergent Sodasan Couleur du détergent
liquide de lavage universel 1.5 litra
25,48zł/l

prix: 38,22 zł

PLN
1
2
Sodasan lavage liquide couleur Sodasan lavage liquide couleur
sensible 1.5 litra
25,71zł/l

prix: 38,56 zł

PLN
1
2
Sodasan Tache de savon bio Sodasan Tache de savon bio
E E Nectar Inspirations Perfume E E Nectar Inspirations Perfume
1.012 litra
12,68zł/l

prix: 12,83 zł

PLN
1
11
E E Nectar Inspirations Perfume E E Nectar Inspirations Perfume
1.012 litra
12,68zł/l

prix: 12,83 zł

PLN
1
23
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5