E E płyn do płukania Nuta Elegancji - skoncentrowany płyn do płukania każdego rodzaju tkanin zapewniający długotrwały zapach i wyjątkową miękkość Twoim ubraniom. Skoncentrowany płyn do zmiękczania tkanin. E Nectar Inspirations - linia Perfume Deluxe sprawi, że otoczy Cię bogactwo zapachów inspirowanych luksusowymi perfumami. Dzięki wyjątkowym nutom zapachowym wzbogaconym nektarem poczujesz aromat eleganckich kwiatów na swoim praniu. E Nectar Inspirations Perfume Deluxe - zanurz się w świecie luksusowych zapachów. Wspaniałe doznania zapachowe. Chroni włókna i ułatwia prasowanie. Efekt antystatyczny zmniejszający oznaki znoszenia.
pojemność netto

pojemność netto

1.012 litra

pojemność

cena za litr

12,68 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

9000101588187

9000101588187

prix: 12,83 zł

12.83 PLN NewCondition
5-15 % kationowe środki powierzchniowo czynne, kompozycja zapachowa (Alpha-Isomethyl Ionone, Coumarin, Hexyl Cinnamal)
E płyn do płukania Nuta Elegancji - skoncentrowany płyn do płukania każdego rodzaju tkanin zapewniający długotrwały zapach i wyjątkową miękkość Twoim ubraniom. Skoncentrowany płyn do zmiękczania tkanin. E Nectar Inspirations - linia Perfume Deluxe sprawi, że otoczy Cię bogactwo zapachów inspirowanych luksusowymi perfumami. Dzięki wyjątkowym nutom zapachowym wzbogaconym nektarem poczujesz aromat eleganckich kwiatów na swoim praniu. E Nectar Inspirations Perfume Deluxe - zanurz się w świecie luksusowych zapachów. Wspaniałe doznania zapachowe. Chroni włókna i ułatwia prasowanie. Efekt antystatyczny zmniejszający oznaki znoszenia.
Avertissement de sécurité:Przechowywać poza zasięgiem dzieci.
marque:E
Conservation:Przechowywać w temp. 5 °C-40 °C. Uważać na przemrożenia. Okres trwałości: 24 miesiące od daty produkcji podanej na opakowaniu.
Préparation et utilisation:Nie dozować bezpośrednio do bębna pralki.
Type d'emballage:Butelka plastikowa
Adresse du producteur:Henkel Polska Operations Sp. z o.o., ul. Domaniewska 41, 02-672 Warszawa, Polska
Adresse de retour:
E E Nectar Inspirations Perfume E E Nectar Inspirations Perfume
1.012 litra
12,68zł/l

prix: 12,83 zł

PLN
1
23
Sodasan liquide de rinçage le Sodasan liquide de rinçage le
parfum de magnolia 750 ml
30,96zł/l

prix: 23,22 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2028-01-01
Vanish Disparition de rinçage Vanish Disparition de rinçage
rideaux blancs liquides 500 ml 500 ml
41,98zł/l

prix: 20,99 zł

PLN
1
1
Sodasan Sodasan Ekologiczny Płyn Sodasan Sodasan Ekologiczny Płyn
do 750 ml
23,41zł/l

prix: 17,56 zł

PLN
1
1
Klar Klar Płyn do płukania Klar Klar Płyn do płukania
i zmiękczania 750 ml
23,68zł/l

prix: 17,76 zł

PLN
1
2
Silan Silan Sensitive & Baby Płyn Silan Silan Sensitive & Baby Płyn
880 ml
17,03zł/l

prix: 14,99 zł

PLN
1
3
Tesori Tesori Płyn do płukania Tesori Tesori Płyn do płukania
tkanin 760 ml
20,41zł/l

prix: 15,51 zł

PLN
1
8
Tesori Tesori Płyn do płukania Tesori Tesori Płyn do płukania
tkanin 760 ml
20,41zł/l

prix: 15,51 zł

PLN
1
6
E E Nectar Inspirations Płyn E E Nectar Inspirations Płyn
do 1.1 litra
11,69zł/l

prix: 12,86 zł

PLN
1
14
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5