dr Gerard
51
masa netto

masa netto

200 g

data przydatności

date d'expiration:

2027-02-19

pojemność

cena za kilogram

34,95 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907471411906

5907471411906

prix: 6,99 zł

6.99 PLN 2027-02-19 NewCondition
polewa biała 40 % [cukier, tłuszcz roślinny (palmowy), mleko w proszku odtłuszczone, mleko pełne w proszku, serwatka w proszku (z mleka), emulgator: lecytyny (z rzepaku); aromat naturalny], krem kokosowy 40 % [tłuszcz roślinny (palmowy, shea), cukier, serwatka w proszku (z mleka), wiórki kokosowe 19 %, emulgator: lecytyny (z rzepaku); aromat], mąka pszenna, wiórki kokosowe 3 %, olej rzepakowy, skrobia ziemniaczana, emulgator: lecytyny (z rzepaku), sól, substancje spulchniające: węglany sodu, węglany amonu
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza produktu w 100 g produktu
Wartość energetyczna2344 kJ / 562 kcal
Tłuszcz36 g
- w tym kwasy tłuszczowe nasycone24 g
Węglowodany53 g
- w tym cukry36 g
Białko4,4 g
Sól0,35 g

Jaja : Może zawierać
Mleko : Zawiera
Orzechy : Może zawierać
Orzeszki ziemne : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Pszenica : Zawiera
kokosowa posypka, chrupiący wafelek, bez słodzików, bez barwników, bez konserwantów, bez syropu glukozowo-fruktozowego
marque:dr Gerard
À propos de la marque:spróbuj także innych dr Gerard Pryncypałki orzechowy smak dr Gerard Bambino dr Gerard Pasja wiśnia
Nom du produit réglementé par la loi:Wafelki z kremem kokosowym w polewie białej dekorowane wiórkami kokosowymi.
Conservation:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Type d'emballage:Nieokreślone opakowanie
Adresse du producteur:
Adresse de retour:
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Pawełek barre de caramel Pawełek barre de caramel
    date d'expiration 2027-02-26
    Pawełek barre de crème Pawełek barre de crème
    date d'expiration 2027-05-26
    Grześki Diviser plaquette de Grześki Diviser plaquette de
    chocolat sans 6 - cacao 26 g
    47,69zł/kg

    prix: 1,24 zł

    PLN
    1
    37
    date d'expiration 2027-01-31
    Grześki plaquette de chocolat Grześki plaquette de chocolat
    naturel 36 g
    52,22zł/kg

    prix: 1,88 zł

    PLN
    1
    128
    date d'expiration 2027-06-30
    Prince Polo plaquette classique Prince Polo plaquette classique
    date d'expiration 2027-05-18
    Jutrzenka | Plaquettes d'arachide Jutrzenka | Plaquettes d'arachide
    de famille 180 g
    23,39zł/kg

    prix: 4,21 zł

    PLN
    1
    15
    date d'expiration 2027-08-30
    Jutrzenka | Plaquettes famille , Jutrzenka | Plaquettes famille ,
    de la crème 180 g
    23,72zł/kg

    prix: 4,27 zł

    PLN
    1
    16
    date d'expiration 2027-07-30
    dr Gerard dr Gerard Herbatniki dr Gerard dr Gerard Herbatniki
    z polewą 160 g
    39,06zł/kg

    prix: 6,25 zł

    PLN
    1
    5
    date d'expiration
    2027-07-05
    dr Gerard dr Gerard Magic Duet dr Gerard dr Gerard Magic Duet
    choco 185 g
    30,27zł/kg

    prix: 5,60 zł

    PLN
    1
    7
    date d'expiration
    2027-03-08
    dr Gerard Dr. Gerard Pryncypałki dr Gerard Dr. Gerard Pryncypałki
    Black&White 200 g
    36,70zł/kg

    prix: 7,34 zł

    PLN
    1
    9
    date d'expiration 2026-12-17
    dr Gerard dr Gerard Pałeczki dr Gerard dr Gerard Pałeczki
    kremowe 170 g
    37,12zł/kg

    prix: 6,31 zł

    PLN
    1
    3
    date d'expiration
    2027-04-01
    dr Gerard dr Gerard Mafijne Black dr Gerard dr Gerard Mafijne Black
    Herbatniki 216 g
    29,35zł/kg

    prix: 6,34 zł

    PLN
    1
    6
    date d'expiration
    2027-06-29
    dr Gerard dr Gerard Mafijne Duo dr Gerard dr Gerard Mafijne Duo
    Herbatniki 216 g
    25,97zł/kg

    prix: 5,61 zł

    PLN
    1
    4
    date d'expiration
    2027-04-15
    Panier dachat
    zwiń koszyk
    livraison 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5