dr Gerard
masa netto

masa netto

160 g

data przydatności

date d'expiration:

2027-07-05

pojemność

cena za kilogram

39,06 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907471408685

5907471408685

prix: 6,25 zł

6.25 PLN 2027-07-05 NewCondition

mąka pszenna, polewa kakaowa 22% [cukier, tłuszcz roślinny całkowicie utwardzony (palmowy), kakao o obniżonej zawartości tłuszczu 15,5%, stabilizator: E492; emulgator: lecytyny; aromaty], tłuszcz roślinny (palmowy), wiórki kokosowe, cukier, serwatka w proszku (z mleka), glukoza, syrop cukru inwertowanego, pasteryzowana masa jajowa, substancje spulchniające: E500, E503, emulgator: lecytyny, sól, aromat


Wartości odżywcze (%)w 100 g produktu
Wartość energetyczna 2047 kJ / 490 kcal
Tłuszcz 27 g
- w tym kwasy tłuszczowe nasycone 20 g
Węglowodany 54 g
- w tym cukry 24 g
Białko 6,5 g
Sól 0,35 g

Jaja : Zawiera
Mleko : Zawiera
Orzechy : Może zawierać
Orzeszki ziemne : Może zawierać
Sezam : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Dwutlenek siarki / siarczyny : Może zawierać
Pszenica : Zawiera
dr Gerard
Nom du produit réglementé par la loi:Herbatniki z polewą kakaową, posypane wiórkami kokosowymi 9%.
Conservation:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu
Type d'emballage:Zgrzewane
Adresse du producteur:Dr Gerard Sp. z o.o. ul. Radzyńska 9 21-560 Międzyrzec Podlaski Polska
Adresse de retour:Dr Gerard Sp. z o.o. ul. Radzyńska 9 21-560 Międzyrzec Podlaski Polska
Milka biscuits au chocolat et noix Milka biscuits au chocolat et noix
135 g
44,37zł/kg

prix: 5,99 zł

PLN
1
4
date d'expiration 2027-04-28
Milka biscuits au chocolat Milka biscuits au chocolat
135 g
42,96zł/kg

prix: 5,80 zł

PLN
1
29
date d'expiration 2027-03-27
San Łakotki dessert gâteau de San Łakotki dessert gâteau de
sucre 168 g
33,21zł/kg

prix: 5,58 zł

PLN
1
19
date d'expiration 2027-05-23
Cukry Nyskie Biscuits sucres Cukry Nyskie Biscuits sucres
Nyskie lumière sans sucre . 120 g
40,42zł/kg

prix: 4,85 zł

PLN
1
4
date d'expiration
2026-12-18
Wedel délicate framboise Wedel délicate framboise
date d'expiration 2026-12-18
Wedel Cerise champagne délicat Wedel Cerise champagne délicat
date d'expiration 2027-01-07
dr Gerard dr Gerard Magic Duet dr Gerard dr Gerard Magic Duet
choco 185 g
30,27zł/kg

prix: 5,60 zł

PLN
1
7
date d'expiration
2027-03-08
dr Gerard Dr Gerard pryncypałki dr Gerard Dr Gerard pryncypałki
kokosowe 200 g
34,95zł/kg

prix: 6,99 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2027-02-19
dr Gerard Dr. Gerard Pryncypałki dr Gerard Dr. Gerard Pryncypałki
Black&White 200 g
36,70zł/kg

prix: 7,34 zł

PLN
1
9
date d'expiration 2026-12-17
dr Gerard dr Gerard Pałeczki dr Gerard dr Gerard Pałeczki
kremowe 170 g
37,12zł/kg

prix: 6,31 zł

PLN
1
3
date d'expiration
2027-04-01
dr Gerard dr Gerard Mafijne Black dr Gerard dr Gerard Mafijne Black
Herbatniki 216 g
29,35zł/kg

prix: 6,34 zł

PLN
1
6
date d'expiration
2027-06-29
dr Gerard dr Gerard Mafijne Duo dr Gerard dr Gerard Mafijne Duo
Herbatniki 216 g
25,97zł/kg

prix: 5,61 zł

PLN
1
4
date d'expiration
2027-04-15
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5