Donegal
22
masa netto

masa netto

1 szt.

pojemność

cena za sztukę

4,69 zł / szt.

ocena

ranking

2.5/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907549241046

5907549241046

prix: 4,69 zł

4.69 PLN NewCondition

Różne kolory.


Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: dość dobry 2/5

Na podstawie 2 ocen.




    Donegal Donegal face du balai Donegal Donegal face du balai
    1 szt.

    prix: 6,18 zł

    PLN
    1
    2
    Donegal Donegal Temperówka Donegal Donegal Temperówka
    do kredek 1 szt.

    prix: 2,48 zł

    PLN
    1
    2
    Bella cotons-tiges Bella cotons-tiges
    200 szt.

    prix: 5,74 zł

    PLN
    1
    5
    Bella tampons carrés 50 Bella tampons carrés 50
    50 szt.

    prix: 7,29 zł

    PLN
    1
    4
    date d'expiration
    2030-05-30
    Bella cotons-tiges 100sztuk Bella cotons-tiges 100sztuk
    100 szt.

    prix: 2,56 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2030-11-30
    Ziaja vitamine tonique tous les Ziaja vitamine tonique tous les
    types de peaux matures 200 ml
    49,20zł/l

    prix: 9,84 zł

    PLN
    1
    12
    date d'expiration
    2028-12-31
    Ziaja calendula lotion peau Ziaja calendula lotion peau
    normale, sèche 200 ml
    43,10zł/l

    prix: 8,62 zł

    PLN
    1
    15
    date d'expiration
    2028-10-30
    Donegal peigne de cheveux 15,5 cm Donegal peigne de cheveux 15,5 cm
    diverses couleurs 1 szt.

    prix: 3,66 zł

    PLN
    1
    3
    Donegal pinces obliques Donegal pinces obliques
    1 szt.

    prix: 8,53 zł

    PLN
    1
    3
    Donegal peigne pour peigner les Donegal peigne pour peigner les
    cheveux 8,8 cm 1 szt.

    prix: 3,50 zł

    PLN
    1
    3
    Donegal Donegal applicateurs Donegal Donegal applicateurs
    ombres cosmétiques 6 pcs. 6 szt.
    1,48zł/szt.

    prix: 8,89 zł

    PLN
    1
    4
    Donegal Donegal Profesjonalny Donegal Donegal Profesjonalny
    grzebień 1 szt.

    prix: 6,15 zł

    PLN
    1
    2
    Donegal Donegal Profesjonalny Donegal Donegal Profesjonalny
    grzebień 1 szt.

    prix: 6,44 zł

    PLN
    1
    2
    Donegal Donegal Klamra do włosów Donegal Donegal Klamra do włosów
    1 szt.

    prix: 8,60 zł

    PLN
    1
    1
    Donegal Donegal Apaszka ozdoba Donegal Donegal Apaszka ozdoba
    do włosów 1 szt.

    prix: 20,54 zł

    PLN
    1
    4
    Panier dachat
    zwiń koszyk
    livraison 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5