Diviser plaquette de chocolat sans 6 - cacao

Grześki
55
Dobre.Diviser plaquette de chocolat sans 6 - cacao
53Diviser plaquette de chocolat sans 6 - cacao
Każdy ma swoje Grześki Każdy ma swoje Grzeszki
Diviser plaquette de chocolat sans 6 - cacaoDiviser plaquette de chocolat sans 6 - cacao
masa netto

masa netto

26 g

data przydatności

date d'expiration:

2027-01-31

pojemność

cena za kilogram

47,69 zł / kg

kraj

Pays d'origine

Poland

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900394006556

5900394006556

prix: 1,24 zł

acheter 36 szt. pour 1.22 zł/szt
1.24 PLN 2027-01-31 NewCondition
mąka pszenna, tłuszcz palmowy, mleko w proszku odtłuszczone, cukier, kakao o obniżonej zawartości tłuszczu 4,1 %, skrobia, emulgator: lecytyny (z soi), substancje spulchniające: węglany sodu, węglany amonu, sól, serwatka w proszku (z mleka), aromat, orzechy laskowe, orzeszki arachidowe
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g
Energia2209 kJ
Energia528 kcal
Tłuszcz29 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone17 g
Węglowodany55 g
w tym cukry30 g
Białko12 g
Sól0,32 g
Opakowanie zawiera 1 porcję.

Orzechy laskowe : Zawiera
Mleko : Zawiera
Orzeszki ziemne : Zawiera
Soja : Zawiera
Pszenica : Zawiera
Każdy ma swoje Grześki Każdy ma swoje Grzeszki
Caractéristiques:dziel na 6, kakaowe
marque:Grześki
Nom du produit réglementé par la loi:Wafel przekładany kremem kakaowym 71 %.
Conservation:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Type d'emballage:Torba
Pays d'origine:Poland
Adresse du producteur:
Adresse de retour:
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 3 ocen.

  • Marek , 2025-10-01 07:14:13Dobre.



Pawełek barre de caramel Pawełek barre de caramel
date d'expiration 2027-02-26
Pawełek barre de crème Pawełek barre de crème
date d'expiration 2027-05-26
Grześki plaquette de chocolat Grześki plaquette de chocolat
naturel 36 g
52,22zł/kg

prix: 1,88 zł

PLN
1
128
date d'expiration 2027-06-30
Prince Polo plaquette classique Prince Polo plaquette classique
date d'expiration 2027-05-18
Jutrzenka | Plaquettes d'arachide Jutrzenka | Plaquettes d'arachide
de famille 180 g
23,39zł/kg

prix: 4,21 zł

PLN
1
15
date d'expiration 2027-08-30
Jutrzenka | Plaquettes famille , Jutrzenka | Plaquettes famille ,
de la crème 180 g
23,72zł/kg

prix: 4,27 zł

PLN
1
16
date d'expiration 2027-07-30
Jutrzenka | Plaquettes de cacao de Jutrzenka | Plaquettes de cacao de
la famille 180 g
23,50zł/kg

prix: 4,23 zł

PLN
1
23
date d'expiration 2027-07-30
Grześki plaquette couches de Grześki plaquette couches de
crème de cacao 34 g
40,00zł/kg

prix: 1,36 zł

PLN
1
67
date d'expiration 2027-07-30
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5