La primauté de la moutarde française légère

Prymat Bez konserwantów.
La primauté de la moutarde française légèreLa primauté de la moutarde française légère
masa netto

masa netto

180 g

data przydatności

date d'expiration:

2027-03-30

pojemność

cena za kilogram

22,17 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901135027854

5901135027854

prix: 3,99 zł

3.99 PLN 2027-03-30 NewCondition
woda, gorczyca biała, ocet winny, cukier, gorczyca czarna, sól, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, ekstrakt z kurkumy
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu:
Wartość energetyczna944 kJ / 226 kcal
Tłuszcz9,8 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0,6 g
Węglowodany20 g
w tym cukry12 g
Białko9,0 g
Sól2,0 g

Seler : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Gorczyca : Zawiera
Soja : Może zawierać
Bez konserwantów.
Caractéristiques:bez konserwantów, łagodna
marque:Prymat
Nom du produit réglementé par la loi:Musztarda francuska.
Conservation:Najlepiej spożyć przed końcem:/ Nr partii: nadruk na wieczku. Przechowywać w zacienionym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce.
Préparation et utilisation:Wyciek wody jest naturalną cechą produktu. Przed użyciem wymieszać.
Type d'emballage:Słoik
Adresse du producteur:
Adresse de retour:
Prymat juncea moutarde Prymat juncea moutarde
180 g
17,56zł/kg

prix: 3,16 zł

PLN
1
5
date d'expiration 2027-04-30
Octim Octim Ekologiczna musztarda Octim Octim Ekologiczna musztarda
ostra 180 g
28,89zł/kg

prix: 5,20 zł

PLN
1
11
date d'expiration
2027-06-15
Octim Octim Ekologiczna musztarda Octim Octim Ekologiczna musztarda
łagodna 180 g
28,89zł/kg

prix: 5,20 zł

PLN
1
14
date d'expiration
2027-07-22
Octim Octim Sos musztardowy Octim Octim Sos musztardowy
chrzanowy 180 g
24,28zł/kg

prix: 4,37 zł

PLN
1
13
date d'expiration 2027-04-03
Kamis Kamis Musztarda czeska Kamis Kamis Musztarda czeska
180 g
28,67zł/kg

prix: 5,16 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2027-02-13
Roleski moutarde Sarepska Roleski moutarde Sarepska
175 g
21,31zł/kg

prix: 3,73 zł

PLN
1
18
date d'expiration 2027-08-25
Roleski moutarde française Roleski moutarde française
175 g
22,80zł/kg

prix: 3,99 zł

PLN
1
9
date d'expiration 2027-08-06
Roleski moutarde au raifort Roleski moutarde au raifort
175 g
21,31zł/kg

prix: 3,73 zł

PLN
1
13
date d'expiration 2027-08-10
Prymat délices de moutarde Prymat délices de moutarde
185 g
17,46zł/kg

prix: 3,23 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2027-05-30
Prymat poivre noir moulu Prymat poivre noir moulu
20 g
99,50zł/kg

prix: 1,99 zł

PLN
1
12
date d'expiration 2029-07-30
Prymat poivrons sol Prymat poivrons sol
20 g
105,00zł/kg

prix: 2,10 zł

PLN
1
17
date d'expiration 2029-07-30
Prymat terrain de poivre de Prymat terrain de poivre de
Cayenne 20 g
99,50zł/kg

prix: 1,99 zł

PLN
1
3
date d'expiration
2029-02-28
Prymat classique grill Prymat classique grill
assaisonnement 20g

prix: 2,23 zł

PLN
1
15
date d'expiration 2029-03-31
Prymat frotté marjolaine Prymat frotté marjolaine
8 g
248,75zł/kg

prix: 1,99 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2029-05-30
Prymat basilic assaisonnement pour Prymat basilic assaisonnement pour
revers les plats avec la mise à disposition sur le 10 g
199,00zł/kg

prix: 1,99 zł

PLN
1
13
date d'expiration 2029-03-30
Prymat Assaisonnement pour poisson Prymat Assaisonnement pour poisson
date d'expiration 2028-05-30
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5