Dawtona
masa netto

masa netto

520 g

data przydatności

date d'expiration:

2028-08-01

pojemność

cena za kilogram

15,37 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901713016911

5901713016911

prix: 7,99 zł

acheter 6 szt. pour 7.87 zł/szt
7.99 PLN 2028-08-01 NewCondition
ogórki (51 %), woda, ocet spirytusowy, cukier, papryka habanero (1,4 %), sól
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g
Wartość energetyczna160 kJ / 38 kcal
Tłuszcz0 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0 g
Węglowodany6,9 g
w tym cukry6,7 g
Białko1,1 g
Sól1,2 g
Podane wartości odżywcze dotyczą produktu po odsączeniu zalewy.

ciesz się smakiem polskich warzyw
marque:Dawtona
À propos de la marque:Dawtona Rodzinna firma Prosto z naszego pola!
Nom du produit réglementé par la loi:Korniszony z papryką habanero. Produkt pasteryzowany.
Conservation:Najlepiej spożyć przed: data i numer partii na wieczku. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 7 dni.
Type d'emballage:Słoik
Adresse du producteur:
Adresse de retour:
Provitus concombres marinés Provitus concombres marinés
latosie 640 g
16,41zł/kg

prix: 10,50 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2028-06-30
Provitus Conserves de chili chaud Provitus Conserves de chili chaud
décapées 640 g
16,42zł/kg

prix: 10,51 zł

PLN
1
6
date d'expiration 2028-08-31
Bio Food concombres marinés bio Bio Food concombres marinés bio
760 g
23,53zł/kg

prix: 17,88 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2028-09-19
Hektor hector processesed Hektor hector processesed
concombres en conserve 900 g
11,10zł/kg

prix: 9,99 zł

PLN
1
15
date d'expiration
2027-10-30
Provitus concombres processesed Provitus concombres processesed
cachoubes 640 g
17,17zł/kg

prix: 10,99 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2028-06-30
Provitus processesed concombres Provitus processesed concombres
ail 640 g
15,94zł/kg

prix: 10,20 zł

PLN
1
5
date d'expiration 2028-07-30
Runoland Runoland ogórki Runoland Runoland ogórki
konserwowe 670 g
20,13zł/kg

prix: 13,49 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2027-08-30
Charsznickie Pola Natury Charsznickie Pola Natury
Charsznickie ogórki kiszone 1.4 kg
9,56zł/kg

prix: 13,39 zł

PLN
1
85
date d'expiration 2026-11-30
Dawtona chips de betterave Dawtona chips de betterave
510 g
11,51zł/kg

prix: 5,87 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2028-03-17
Dawtona maïs doux en conserve Dawtona maïs doux en conserve
400 g
13,00zł/kg

prix: 5,20 zł

PLN
1
12
date d'expiration 2029-10-08
Dawtona haricots rouges en Dawtona haricots rouges en
conserve 400 g
13,65zł/kg

prix: 5,46 zł

PLN
1
9
date d'expiration 2029-05-04
Dawtona des tranches de tomates en Dawtona des tranches de tomates en
conserve 400 g
13,05zł/kg

prix: 5,22 zł

PLN
1
11
date d'expiration 2028-10-04
Dawtona tomates entières en Dawtona tomates entières en
conserve 400 g
13,70zł/kg

prix: 5,48 zł

PLN
1
12
date d'expiration 2028-09-24
Dawtona haricots blancs Dawtona haricots blancs
400 g
13,68zł/kg

prix: 5,47 zł

PLN
1
5
date d'expiration 2029-03-20
Dawtona la mousse de tomate Dawtona la mousse de tomate
500 g
11,04zł/kg

prix: 5,52 zł

PLN
1
11
date d'expiration 2028-08-28
Dawtona Pois en conserve Dow TONE Dawtona Pois en conserve Dow TONE
400 g
9,98zł/kg

prix: 3,99 zł

PLN
1
10
date d'expiration 2028-07-23
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5