Dawtona
55
dobry smak ,polecam
51
pojemność netto

pojemność netto

300 ml

data przydatności

date d'expiration:

2028-01-23

pojemność

cena za litr

9,53 zł / l

kraj

Pays d'origine

Poland

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901713020314

5901713020314

prix: 2,86 zł

2.86 PLN 2028-01-23 NewCondition
Dawtona Dawtona Sok pomidorowy Dawtona Dawtona Sok pomidorowy
pikantny 300 ml
9,43zł/l

prix: 2,83 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2027-11-11
Dawtona Dawtona Sok pomidorowy Dawtona Dawtona Sok pomidorowy
pikantny 300 ml
9,70zł/l

prix: 2,91 zł

PLN
1
24
date d'expiration 2028-03-11
sok pomidorowy odtworzony z zagęszczonego soku pomidorowego (99,5 %), sól, przyprawy (chili 0,02 %, pieprz czarny, bazylia)
Wartości odżywcze (%)w 100 ml
Wartość energetyczna79 kJ / 19 kcal
Tłuszcz0 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0 g
Węglowodany3,1 g
w tym cukry3,1 g
Błonnik1,2 g
Białko1,0 g
Sól0,41 g
Potas244 mg (12 %**)
*Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8 400 kJ / 2 000 kcal).
**Dzienne referencyjne wartości spożycia witamin i składników mineralnych (dla osoby dorosłej).
Opakowanie zawiera 1 porcję produktu.
Informacja dla osób chorych na cukrzycę:
WW/100 ml - 0,31 WT/100 ml - 0,00
WB/100 ml - 0,04 WBT/100 ml - 0,04

wysoka zawartość potasu
marque:Dawtona
À propos de la marque:Dawtona Rodzinna firma
Nom du produit réglementé par la loi:Sok pomidorowy pikantny z zagęszczonego soku. Produkt pasteryzowany.
Conservation:Najlepiej spożyć przed: data i numer partii na butelce nad etykietą. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 2 dni.
Préparation et utilisation:Rozwarstwienie soku jest zjawiskiem naturalnym i nie stanowi wady produktu. Wstrząśnij przed otwarciem
Type d'emballage:Butelka
Pays d'origine:Poland
Adresse du producteur:
Adresse de retour:
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.

  • Witek , 2023-04-25 21:20:36dobry smak ,polecam



Fortuna tomate jus Tabasco Fortuna tomate jus Tabasco
date d'expiration 2027-04-30
Pudliszki - Jus de tomate de Pudliszki - Jus de tomate de
tomates fraîches 300 ml
13,70zł/l

prix: 4,11 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2027-09-22
Fortuna jus de tomates de tomates Fortuna jus de tomates de tomates
fraîches 300 ml
9,97zł/l

prix: 2,99 zł

PLN
1
8
date d'expiration 2027-08-30
Fortuna Jus de tomate 100% herbes Fortuna Jus de tomate 100% herbes
italiennes 300 ml
10,63zł/l

prix: 3,19 zł

PLN
1
10
date d'expiration
2027-05-30
Bio Food Bio Food Sok pomidorowy Bio Food Bio Food Sok pomidorowy
NFC 300 ml
27,43zł/l

prix: 8,23 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2028-09-19
Dawtona chips de betterave Dawtona chips de betterave
510 g
11,51zł/kg

prix: 5,87 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2028-03-17
Dawtona maïs doux en conserve Dawtona maïs doux en conserve
400 g
13,00zł/kg

prix: 5,20 zł

PLN
1
12
date d'expiration 2029-10-08
Dawtona haricots rouges en Dawtona haricots rouges en
conserve 400 g
13,65zł/kg

prix: 5,46 zł

PLN
1
9
date d'expiration 2029-05-04
Dawtona des tranches de tomates en Dawtona des tranches de tomates en
conserve 400 g
13,05zł/kg

prix: 5,22 zł

PLN
1
11
date d'expiration 2028-10-04
Dawtona tomates entières en Dawtona tomates entières en
conserve 400 g
13,70zł/kg

prix: 5,48 zł

PLN
1
12
date d'expiration 2028-09-24
Dawtona haricots blancs Dawtona haricots blancs
400 g
13,68zł/kg

prix: 5,47 zł

PLN
1
5
date d'expiration 2029-03-20
Dawtona la mousse de tomate Dawtona la mousse de tomate
500 g
11,04zł/kg

prix: 5,52 zł

PLN
1
11
date d'expiration 2028-08-28
Dawtona Pois en conserve Dow TONE Dawtona Pois en conserve Dow TONE
400 g
9,98zł/kg

prix: 3,99 zł

PLN
1
10
date d'expiration 2028-07-23
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5