Dawtona
pojemność netto

pojemność netto

300 ml

data przydatności

date d'expiration:

2027-06-25

pojemność

cena za litr

9,90 zł / l

kraj

Pays d'origine

Poland

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901713020383

5901713020383

prix: 2,97 zł

2.97 PLN 2027-06-25 NewCondition
Dawtona Dawtona Sok z buraków Dawtona Dawtona Sok z buraków
z jabłkiem 300 ml
10,77zł/l

prix: 3,23 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2027-02-09
PRIX RÉDUIT -8%
Dawtona Dawtona Sok z buraków Dawtona Dawtona Sok z buraków
z jabłkiem 300 ml
9,90zł/l

prix: 2,97 zł

PLN
1
24
date d'expiration
2027-06-25
Dawtona Dawtona Sok z buraków Dawtona Dawtona Sok z buraków
z jabłkiem 300 ml
11,30zł/l

prix: 3,39 zł

PLN
1
12
date d'expiration
2027-08-07
soki odtworzone z zagęszczonych soków i przeciery z: buraków ćwikłowych (87 %), jabłek (10 %), selera naciowego, cytryn, imbiru, czosnku, sól, przyprawy
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 ml
Wartość energetyczna135 kJ / 32 kcal
Tłuszcz0 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0 g
Węglowodany7,0 g
w tym cukry7,0 g
Błonnik0,5 g
Białko0,7 g
Sól0,48 g
Potas226 mg (11 %**)
*Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8 400 kJ / 2 000 kcal).
**Dzienne referencyjne wartości spożycia witamin i składników mineralnych (dla osoby dorosłej).
Opakowanie zawiera 1 porcję produktu.
Informacja dla osób chorych na cukrzycę: WW/100 ml - 0,70 WT/100 ml - 0,00 WB/100 ml - 0,03 WBT/100 ml - 0,03

Seler : Zawiera
wysoka zawartość potasu
marque:Dawtona
À propos de la marque:Dawtona Rodzinna firma
Nom du produit réglementé par la loi:Sok z buraków z jabłkiem z częściowo zagęszczonych soków. Produkt pasteryzowany.
Conservation:Najlepiej spożyć przed: data i numer partii na butelce nad etykietą. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce do 2 dni.
Préparation et utilisation:Miąższ z warzyw i owoców może powodować naturalne rozwarstwienie soku. Wstrząśnij przed otwarciem
Type d'emballage:Butelka
Pays d'origine:Poland
Adresse du producteur:
Adresse de retour:
Fortuna iv + multivegetal jus de Fortuna iv + multivegetal jus de
ginseng 300 ml
10,60zł/l

prix: 3,18 zł

PLN
1
13
date d'expiration 2027-07-30
Fortuna iv + multivegetal jus de Fortuna iv + multivegetal jus de
gingembre 300 ml
10,60zł/l

prix: 3,18 zł

PLN
1
15
date d'expiration 2027-06-30
Fortuna 100 % jus wielowarzywny Fortuna 100 % jus wielowarzywny
300 ml
10,33zł/l

prix: 3,10 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2027-05-30
Bio Food bioalimentaire Bio Food bioalimentaire
écologique jus bio de la carotte mariné 300 ml
29,10zł/l

prix: 8,73 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2028-04-28
Bio Food écologique jus bio de Bio Food écologique jus bio de
concombres marinés 300 ml
23,93zł/l

prix: 7,18 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2028-04-28
Bio Food Pickle jus de betterave Bio Food Pickle jus de betterave
300ml ALIMENTAIRE BIO -BIO 300 ml
23,90zł/l

prix: 7,17 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2028-09-19
Bio Food Pickle jus de choux 300ml Bio Food Pickle jus de choux 300ml
BIO -BIO ALIMENTAIRE 300 ml
23,30zł/l

prix: 6,99 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2028-09-19
Dawtona chips de betterave Dawtona chips de betterave
510 g
11,51zł/kg

prix: 5,87 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2028-03-17
Dawtona maïs doux en conserve Dawtona maïs doux en conserve
400 g
13,00zł/kg

prix: 5,20 zł

PLN
1
12
date d'expiration 2029-10-08
Dawtona haricots rouges en Dawtona haricots rouges en
conserve 400 g
13,65zł/kg

prix: 5,46 zł

PLN
1
9
date d'expiration 2029-05-04
Dawtona des tranches de tomates en Dawtona des tranches de tomates en
conserve 400 g
13,05zł/kg

prix: 5,22 zł

PLN
1
11
date d'expiration 2028-10-04
Dawtona tomates entières en Dawtona tomates entières en
conserve 400 g
13,70zł/kg

prix: 5,48 zł

PLN
1
12
date d'expiration 2028-09-24
Dawtona haricots blancs Dawtona haricots blancs
400 g
13,68zł/kg

prix: 5,47 zł

PLN
1
5
date d'expiration 2029-03-20
Dawtona la mousse de tomate Dawtona la mousse de tomate
500 g
11,04zł/kg

prix: 5,52 zł

PLN
1
11
date d'expiration 2028-08-28
Dawtona Pois en conserve Dow TONE Dawtona Pois en conserve Dow TONE
400 g
9,98zł/kg

prix: 3,99 zł

PLN
1
10
date d'expiration 2028-07-23
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5