Dainty Champagne cerise

Delicje
54Dainty Champagne cerise

Delicje Szampańskie moja chwila przyjemności

Delicje Szampańskie Wiśniowe 294g to idealne połączenie najwyższej jakości składników, soczystej galaretki o smaku wiśniowym, prawdziwej, kruchej czekolady i delikatnego, puszystego biszkoptu.

Dainty Champagne ceriseDainty Champagne cerise
masa netto

masa netto

294 g

data przydatności

date d'expiration:

2027-01-26

pojemność

cena za kilogram

35,37 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5906747308612

5906747308612

prix: 10,40 zł

acheter 10 szt. pour 10.24 zł/szt
10.40 PLN 2027-01-26 NewCondition

Delicje Szampańskie moja chwila przyjemności

Delicje Szampańskie Wiśniowe 294g to idealne połączenie najwyższej jakości składników, soczystej galaretki o smaku wiśniowym, prawdziwej, kruchej czekolady i delikatnego, puszystego biszkoptu.


Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 4 ocen.




    Delicje Dainty Champagne orange Delicje Dainty Champagne orange
    294 g
    36,63zł/kg

    prix: 10,77 zł

    PLN
    1
    18
    date d'expiration 2026-12-26
    Delicje Dainty Champagne Framboise Delicje Dainty Champagne Framboise
    date d'expiration
    2027-01-24
    Milka biscuits au chocolat et noix Milka biscuits au chocolat et noix
    135 g
    44,37zł/kg

    prix: 5,99 zł

    PLN
    1
    4
    date d'expiration 2027-04-28
    Milka biscuits au chocolat Milka biscuits au chocolat
    135 g
    42,96zł/kg

    prix: 5,80 zł

    PLN
    1
    29
    date d'expiration 2027-03-27
    San Łakotki dessert gâteau de San Łakotki dessert gâteau de
    sucre 168 g
    33,21zł/kg

    prix: 5,58 zł

    PLN
    1
    19
    date d'expiration 2027-05-23
    Cukry Nyskie Biscuits sucres Cukry Nyskie Biscuits sucres
    Nyskie lumière sans sucre . 120 g
    40,42zł/kg

    prix: 4,85 zł

    PLN
    1
    4
    date d'expiration
    2026-12-18
    Wedel délicate framboise Wedel délicate framboise
    date d'expiration 2026-12-18
    Panier dachat
    zwiń koszyk
    livraison 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5