Czaniecki
masa netto

masa netto

250 g

data przydatności

date d'expiration:

2030-12-30

pojemność

cena za kilogram

21,44 zł / kg

kraj

Pays d'origine

Produkt UE

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901841000431

5901841000431

prix: 5,36 zł

acheter 14 szt. pour 5.28 zł/szt
5.36 PLN 2030-12-30 NewCondition
kasza pszenna makaronowa, semolina (kaszka z pszenicy durum), jaja 5 sztuk na kilogram mąki (21,3 %), woda
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza: na 100 g
Wartość energetyczna1569 kJ / 371 kcal
Tłuszcz3,7 g
w tym - Kwasy tłuszczowe nasycone1 g
Węglowodany70 g
w tym - Cukry0,3 g
Błonnik2,6 g
Białko13 g
Sól0,06 g
(Zawartość soli wynika wyłącznie z obecności naturalnie występującego sodu.)

Jaja : Zawiera
Pszenica : Zawiera
czas gotowania 9 min
marque:Czaniecki
À propos de la marque:Oryginalny Czaniecki Tradycja, jakość, doświadczenie
Nom du produit réglementé par la loi:Makaron 5 jajeczny popularny.
Conservation:Przechowywać w suchym, chłodnym i nienasłonecznionym miejscu.
Type d'emballage:Torebka
Pays d'origine:Produkt UE
Adresse du producteur:
Adresse de retour:
Czaniecki makaron swojski Czaniecki makaron swojski
250 g
22,76zł/kg

prix: 5,69 zł

PLN
1
37
date d'expiration 2031-04-30
Lubella Nouilles aux oeufs Brothy Lubella Nouilles aux oeufs Brothy
Krajaneczka 250 g
13,76zł/kg

prix: 3,44 zł

PLN
1
18
date d'expiration 2027-10-21
Lubella Tranches d'oeufs de site Lubella Tranches d'oeufs de site
Web 250 g
17,04zł/kg

prix: 4,26 zł

PLN
1
14
date d'expiration 2029-06-30
Lubella Perles de pâtes maison Lubella Perles de pâtes maison
d'œufs 250 g
17,04zł/kg

prix: 4,26 zł

PLN
1
6
date d'expiration 2029-07-30
Lubella Nouilles site d'œufs Lubella Nouilles site d'œufs
étoiles 250 g
17,00zł/kg

prix: 4,25 zł

PLN
1
8
date d'expiration 2029-06-30
Lubella Riz et nouilles aux oeufs Lubella Riz et nouilles aux oeufs
domestiques 250 g
16,76zł/kg

prix: 4,19 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2029-06-30
Goliard déployé des pâtes de Goliard déployé des pâtes de
blé dur nouilles de blé casserole 250 g
17,40zł/kg

prix: 4,35 zł

PLN
1
19
date d'expiration 2028-04-30
Czaniecki Czaniecki Makaron 5 Czaniecki Czaniecki Makaron 5
jajeczny 500 g
20,72zł/kg

prix: 10,36 zł

PLN
1
16
date d'expiration
2031-06-30
Czaniecki Czaniecki Makaron 5 Czaniecki Czaniecki Makaron 5
jajeczny 500 g
20,86zł/kg

prix: 10,43 zł

PLN
1
14
date d'expiration
2031-04-30
Czaniecki Czaniecki Makaron 5 Czaniecki Czaniecki Makaron 5
jajeczny nitka 500 g
20,68zł/kg

prix: 10,34 zł

PLN
1
19
date d'expiration
2031-07-30
Czaniecki Czaniecki Makaron 5 Czaniecki Czaniecki Makaron 5
jajeczny 500 g
20,60zł/kg

prix: 10,30 zł

PLN
1
20
date d'expiration 2031-05-30
Czaniecki Czaniecki Makaron 5 Czaniecki Czaniecki Makaron 5
jajeczny 500 g
20,96zł/kg

prix: 10,48 zł

PLN
1
15
date d'expiration 2031-06-30
Czaniecki Czaniecki Makaron 5 Czaniecki Czaniecki Makaron 5
jajeczny 250 g
21,16zł/kg

prix: 5,29 zł

PLN
1
4
date d'expiration 2031-02-28
Czaniecki Czaniecki Makaron Czaniecki Czaniecki Makaron
niteczka 250 g
21,04zł/kg

prix: 5,26 zł

PLN
1
7
date d'expiration 2031-02-20
Czaniecki Czaniecki Makaron 5 Czaniecki Czaniecki Makaron 5
jajeczny 250 g
21,04zł/kg

prix: 5,26 zł

PLN
1
8
date d'expiration 2031-06-30
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5