Octim
52
pojemność netto

pojemność netto

300 ml

data przydatności

date d'expiration:

2027-12-09

pojemność

cena za litr

29,97 zł / l

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901605002633

5901605002633

prix: 8,99 zł

acheter 6 szt. pour 8.86 zł/szt
8.99 PLN 2027-12-09 NewCondition
Ocet z jabłek ekologicznych 5% kwasowości. Produkt niefiltrowany i niepasteryzowany.
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.




    Octim Octim Ekologiczny Ocet Octim Octim Ekologiczny Ocet
    jabłkowy 6% 300 ml
    29,97zł/l

    prix: 8,99 zł

    PLN
    1
    13
    date d'expiration 2028-06-22
    Octim vinaigre de pomme de pommes Octim vinaigre de pomme de pommes
    polonaises sans conservateurs 10 % d'acidité 5 litrów
    9,42zł/l

    prix: 47,10 zł

    PLN
    1
    30
    date d'expiration 2028-07-02
    Bio Food vinaigre de pomme BIO 250 Bio Food vinaigre de pomme BIO 250
    ml - BIO ALIMENTAIRE 250 ml
    41,64zł/l

    prix: 10,41 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration
    2028-04-28
    Alce Nero vinaigre de pomme BIO Alce Nero vinaigre de pomme BIO
    500ml - ALCE NERO 500 ml
    35,98zł/l

    prix: 17,99 zł

    PLN
    1
    2
    Octim Octim 410ml de vinaigre de Octim Octim 410ml de vinaigre de
    pomme 6% 410 ml
    22,93zł/l

    prix: 9,40 zł

    PLN
    1
    13
    date d'expiration 2028-05-15
    Jamar Jamar Ocet jabłkowy 6% Jamar Jamar Ocet jabłkowy 6%
    5 litrów
    11,15zł/l

    prix: 55,73 zł

    PLN
    1
    5
    date d'expiration
    2028-02-29
    Jamar Jamar Ocet jablkowy Jamar Jamar Ocet jablkowy
    250 ml
    27,04zł/l

    prix: 6,76 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2028-02-25
    Jamar Jamar Ocet jabłkowy BIO Jamar Jamar Ocet jabłkowy BIO
    BIO
    Jamar Ocet jabłkowy BIO Jamar Ocet jabłkowy BIO
    500 ml
    13,68zł/l

    prix: 6,84 zł

    PLN
    1
    24
    date d'expiration 2028-04-30
    Octim moutarde française Octim moutarde française
    190 g
    23,16zł/kg

    prix: 4,40 zł

    PLN
    1
    10
    date d'expiration 2027-08-27
    PRIX RÉDUIT -25%
    Octim moutarde au raifort Octim moutarde au raifort
    190 g
    15,26zł/kg

    prix: 2,90 zł

    PLN
    1
    5
    date d'expiration 2026-12-17
    Octim moutarde Sarepska Octim moutarde Sarepska
    190 g
    19,79zł/kg

    prix: 3,76 zł

    PLN
    1
    15
    date d'expiration 2027-09-08
    Octim vinaigre d'alcool Octim vinaigre d'alcool
    500 ml
    11,98zł/l

    prix: 5,99 zł

    PLN
    1
    14
    Octim Vinaigre d'alcool 10 % Octim Vinaigre d'alcool 10 %
    Acidité 500 ml
    8,30zł/l

    prix: 4,15 zł

    PLN
    1
    21
    Octim Octim Musztarda kempingowa Octim Octim Musztarda kempingowa
    190 g
    20,37zł/kg

    prix: 3,87 zł

    PLN
    1
    20
    date d'expiration 2027-07-17
    Octim Octim Moutarde aromatisée Octim Octim Moutarde aromatisée
    au paprika fumé et romarin 190 g
    23,16zł/kg

    prix: 4,40 zł

    PLN
    1
    26
    date d'expiration 2027-05-15
    Octim Octim vinaigre d'alcool Octim Octim vinaigre d'alcool
    10% d'acidité 750 ml
    8,51zł/l

    prix: 6,38 zł

    PLN
    1
    23
    date d'expiration
    2028-06-17
    Panier dachat
    zwiń koszyk
    livraison 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5