Kupiec
42
masa netto

masa netto

90 g

data przydatności

date d'expiration:

2027-05-30

pojemność

cena za kilogram

51,78 zł / kg

ocena

ranking

4.5/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5906747174255

5906747174255

prix: 4,66 zł

4.66 PLN 2027-05-30 NewCondition
ryż brązowy, czarnuszka 2 %, sól
Wartości odżywcze (%)100 g
Wartość energetyczna1602 kJ / 379 kcal
Tłuszcz4 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0,8 g
Węglowodany75 g
w tym cukry0,8 g
Błonnik3,5 g
Białko8,9 g
Sól0,29 g
Składniki mineralne:
Magnez126 mg 34 %**
Opakowanie zawiera 18 porcji
*Referencyjna Wartość Spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal).
**Dzienna Referencyjna Wartość Spożycia witamin i składników mineralnych (dla osób dorosłych).

Zboża zawierające gluten : Nie zawiera
Sezam : Może zawierać
wypiekane z pełnych ziaren ryżu brązowego, źródło błonnika pokarmowego, źródło magnezu
marque:Kupiec
À propos de la marque:Polska Marka Spróbuj innych smaków Kupiec Slim Wafle ryżowe ze słonecznikiem Kupiec Extra Slim Wafle kukurydziane z rozmarynem
Nom du produit réglementé par la loi:Wafle ryżowe z czarnuszką.
Autres informations:Znak przekreślonego kłosa - PL-018-016
Conservation:Najlepiej spożyć przed końcem: / Nr partii: patrz na opakowaniu. Przechowywać w suchym miejscu, szczelnie zamknięte.
Type d'emballage:Torba
Adresse du producteur:Kupiec Sp. z o.o. Paprotnia, ul. Kupiecka 17, 62-513 Krzymów
Adresse de retour:Kupiec Sp. z o.o. Paprotnia, ul. Kupiecka 17, 62-513 Krzymów
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 2 ocen.




    Kupiec gâteaux de riz multigrains Kupiec gâteaux de riz multigrains
    20 % sans 90 g
    50,89zł/kg

    prix: 4,58 zł

    PLN
    1
    10
    date d'expiration 2027-04-30
    Kupiec gâteaux de riz Kupiec gâteaux de riz
    traditionnels 90 g
    51,67zł/kg

    prix: 4,65 zł

    PLN
    1
    15
    date d'expiration 2027-06-30
    Kupiec Merchant Slim riz Gaufres Kupiec Merchant Slim riz Gaufres
    avec des graines de citrouille 90 g
    51,67zł/kg

    prix: 4,65 zł

    PLN
    1
    14
    date d'expiration 2027-08-31
    Sonko gâteaux de riz naturelles Sonko gâteaux de riz naturelles
    130 g
    36,15zł/kg

    prix: 4,70 zł

    PLN
    1
    62
    date d'expiration 2027-09-15
    Sonko gâteaux de riz de sel de Sonko gâteaux de riz de sel de
    mer 130 g
    37,08zł/kg

    prix: 4,82 zł

    PLN
    1
    9
    date d'expiration 2027-09-25
    Sonko gâteaux de riz de graines Sonko gâteaux de riz de graines
    de citrouille 130 g
    37,31zł/kg

    prix: 4,85 zł

    PLN
    1
    22
    date d'expiration 2027-05-12
    Sonko gâteaux de riz avec le Sonko gâteaux de riz avec le
    tournesol 130 g
    38,38zł/kg

    prix: 4,99 zł

    PLN
    1
    25
    date d'expiration 2027-05-31
    Kupiec gâteaux de riz de la Kupiec gâteaux de riz de la
    lumière du sel de mer et nettes 12 pièces 120 g
    38,83zł/kg

    prix: 4,66 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2027-05-30
    Kupiec gâteaux de riz de la Kupiec gâteaux de riz de la
    lumière naturelle et nettes 10 pièces 120 g
    38,92zł/kg

    prix: 4,67 zł

    PLN
    1
    11
    date d'expiration 2027-07-31
    Kupiec Kupiec Wafle ryżowe Kupiec Kupiec Wafle ryżowe
    w czekoladzie 4 szt.
    1,81zł/szt.

    prix: 7,23 zł

    PLN
    1
    13
    date d'expiration 2027-07-30
    Kupiec de sucre en poudre Kupiec de sucre en poudre
    400 g
    11,48zł/kg

    prix: 4,59 zł

    PLN
    1
    10
    date d'expiration 2028-07-30
    Kupiec montagne de la farine Kupiec montagne de la farine
    d'avoine 400 g
    12,48zł/kg

    prix: 4,99 zł

    PLN
    1
    6
    date d'expiration 2027-09-30
    Kupiec gruau instantané Kupiec gruau instantané
    400 g
    12,48zł/kg

    prix: 4,99 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration 2027-06-30
    Kupiec riz blanc Kupiec riz blanc
    1 kg

    prix: 8,28 zł

    PLN
    1
    6
    date d'expiration 2027-03-31
    Panier dachat
    zwiń koszyk
    livraison 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5