mûre dans le chocolat cru

Cocoa
52mûre dans le chocolat cru
mûre dans le chocolat crumûre dans le chocolat cru
BIO
masa netto

masa netto

70 g

data przydatności

date d'expiration:

2027-04-27

pojemność

cena za kilogram

249,57 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5908268768098

5908268768098

prix: 17,47 zł

17.47 PLN 2027-04-27 NewCondition

czekolada* 65 % (nieprażone ziarno kakaowca*, cukier z kwiatu palmy kokosowej*, tłuszcz kakaowy*), morwa biała* 35 %. (*certyfikowany składnik ekologiczny). Zawartość masy kakaowej min. 65 %.


Wartość energetyczna: 2120 kJ/508 kcal
Tłuszcz: 30 g
w tym kwasy nasycone: 18 g
Węglowodany: 51 g
w tym cukry: 49 g
Błonnik: 7,0 g
Białko: 6,0 g
Sól: 0,1 g


Cocoa


Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.




    Cocoa Baies incas dans cru bio au Cocoa Baies incas dans cru bio au
    chocolat 70 g
    246,29zł/kg

    prix: 17,24 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2026-12-16
    Alpen Gold nussbeisser chocolat au Alpen Gold nussbeisser chocolat au
    lait avec noisettes entières 100 g
    77,50zł/kg

    prix: 7,75 zł

    PLN
    1
    11
    date d'expiration 2027-05-13
    Goplana chocolat amer Goplana chocolat amer
    date d'expiration
    2028-02-28
    Wedel caramel au chocolat Wedel caramel au chocolat
    date d'expiration 2027-01-14
    Schogetten Orzechowo de chocolat Schogetten Orzechowo de chocolat
    date d'expiration 2026-12-31
    Milka Chocolat Fraise - Yaourt Milka Chocolat Fraise - Yaourt
    date d'expiration 2027-08-08
    Milka Yaourt au chocolat Milka Yaourt au chocolat
    date d'expiration 2027-06-10
    Wedel Lait de chocolat au lait Wedel Lait de chocolat au lait
    framboise 100 g
    78,20zł/kg

    prix: 7,82 zł

    PLN
    1
    4
    date d'expiration 2027-02-04
    Cocoa noisettes en première bio Cocoa noisettes en première bio
    au chocolat 70 g
    287,29zł/kg

    prix: 20,11 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration
    2027-06-22
    Cocoa La baie de goji RAW CHOCOLAT Cocoa La baie de goji RAW CHOCOLAT
    BIO 70 g - CACAO 70 g
    249,57zł/kg

    prix: 17,47 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration 2027-06-09
    Cocoa amandes crues bio au Cocoa amandes crues bio au
    chocolat 70 g
    255,57zł/kg

    prix: 17,89 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2027-05-04
    Cocoa noix de cajou brutes dans le Cocoa noix de cajou brutes dans le
    café de chocolat 70 % bio 70 g
    249,43zł/kg

    prix: 17,46 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration 2027-04-29
    Cocoa bananes en première Cocoa bananes en première
    chocolat 70% bio 70 g
    242,71zł/kg

    prix: 16,99 zł

    PLN
    1
    3
    date d'expiration 2027-07-10
    Cocoa Noix du Brésil en première Cocoa Noix du Brésil en première
    chocolat 70% bio 70 g
    352,14zł/kg

    prix: 24,65 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2027-06-03
    Cocoa figues de cacao dans BIO Cocoa figues de cacao dans BIO
    chocolat cru 70 g
    240,14zł/kg

    prix: 16,81 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2027-04-20
    Cocoa Cocoa Rodzynki w surowej Cocoa Cocoa Rodzynki w surowej
    70 g
    242,71zł/kg

    prix: 16,99 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration 2027-06-01
    Panier dachat
    zwiń koszyk
    livraison 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5