Coccolino Płyn do płukania Coccolino Passion Flower & Bergamot o zapachu bergamotki i kwiatu passiflory to produkt, który nie tylko pielęgnuje ubrania, nadając im wyjątkową miękkość, ale także zapewnia ich długotrwałą świeżość. Unikatowa formuła produktu nadaje tkaninom piękny, kwiatowo-cytrusowy zapach, który będzie stopniowo uwalniał się jeszcze przez długi czas po praniu. Pozwól, by aromat świeżej bergamotki i passiflory otoczył Cię i poprawił Twoje samopoczucie niczym najlepsze perfumy. Korzystając regularnie z płynu do płukania o zapachu kwiatów, a tym samym dbając o kondycję swoich ulubionych ubrań, ożywisz je i sprawisz, że staną się niesłychanie miękkie i bardzo przyjemne w dotyku. W ten sposób noszenie ich stanie się rytualną przyjemnością i będą one mogły towarzyszyć Ci na dłużej. Płyn zmiękczający Coccolino ma jeszcze jedną bardzo ważną zaletę: skutecznie zmniejsza elektryzowanie się tkanin. Ten niesamowity płyn do zmiękczania tkanin wyróżnia się skoncentrowaną, wyjątkowo wydajną formułą: każda kropla kryje w sobie moc odświeżających właściwości. Wystarczy nawet niewielka ilość płynu, aby uzyskać pranie o niezwykłej miękkości, którą będziesz cieszyć się przez długi czas. Płyn do płukania tkanin Passion Flower & Bergamot w butelce o pojemności 925 ml starcza na 37 prania pełne utrzymującej się miękkości, długotrwałego odświeżenia tkanin oraz ładnego zapachu cytrusowej bergamotki i kwiatu passiflory.
pojemność netto

pojemność netto

925 ml

pojemność

cena za litr

15,73 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8720181409677

8720181409677

prix: 14,55 zł

14.55 PLN NewCondition
5-15 %: kationowe środki powierzchniowo czynne, <5 %: kompozycja zapachowa, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Benzoate, Citronellol, Coumarin, Limonene, Linalool, Lactic Acid, Sodium Benzoate
Płyn do płukania Coccolino Passion Flower & Bergamot o zapachu bergamotki i kwiatu passiflory to produkt, który nie tylko pielęgnuje ubrania, nadając im wyjątkową miękkość, ale także zapewnia ich długotrwałą świeżość. Unikatowa formuła produktu nadaje tkaninom piękny, kwiatowo-cytrusowy zapach, który będzie stopniowo uwalniał się jeszcze przez długi czas po praniu. Pozwól, by aromat świeżej bergamotki i passiflory otoczył Cię i poprawił Twoje samopoczucie niczym najlepsze perfumy. Korzystając regularnie z płynu do płukania o zapachu kwiatów, a tym samym dbając o kondycję swoich ulubionych ubrań, ożywisz je i sprawisz, że staną się niesłychanie miękkie i bardzo przyjemne w dotyku. W ten sposób noszenie ich stanie się rytualną przyjemnością i będą one mogły towarzyszyć Ci na dłużej. Płyn zmiękczający Coccolino ma jeszcze jedną bardzo ważną zaletę: skutecznie zmniejsza elektryzowanie się tkanin. Ten niesamowity płyn do zmiękczania tkanin wyróżnia się skoncentrowaną, wyjątkowo wydajną formułą: każda kropla kryje w sobie moc odświeżających właściwości. Wystarczy nawet niewielka ilość płynu, aby uzyskać pranie o niezwykłej miękkości, którą będziesz cieszyć się przez długi czas. Płyn do płukania tkanin Passion Flower & Bergamot w butelce o pojemności 925 ml starcza na 37 prania pełne utrzymującej się miękkości, długotrwałego odświeżenia tkanin oraz ładnego zapachu cytrusowej bergamotki i kwiatu passiflory.
Caractéristiques:Płyn do płukania Coccolino Passion Flower & Bergamot o wyjątkowym zapachu bergamotki i kwiatu passiflory, Płyn do zmiękczania tkanin zapewnia wyjątkową miękkość Twoich ukochanych ubrań, Stopniowo uwalniająca się kompozycja o zapachu kwiatów zapewni Ci długotrwale pachnące pranie, Płyn zmiękczający Coccolino zmniejsza elektryzowanie się ubrań, Płyn do płukania Coccolino pielęgnuje Twoje ubrania – zmniejsza elektryzowanie się tkanin, chroni je przed mechaceniem i przedłuża ich trwałość, Płyn do płukania Coccolino wyróżnia się skoncentrowaną formułą – wystarczy tylko połowa nakrętki, aby uzyskać długotrwały zapach świeżego prania
Avertissement de sécurité:Zawiera Tetramethyl acetyloctahydronaphthalenes. Może powodować wystąpienie reakcji alergicznej.
marque:Coccolino
Conservation:Data ważności: patrz na opakowaniu (miesiąc, rok).
Type d'emballage:Butelka plastikowa
Adresse de retour:Unilever Polska Sp. z o.o., Al. Jerozolimskie 134, 02-305 Warszawa, Polska 801 610 610
Sodasan liquide de rinçage le Sodasan liquide de rinçage le
parfum de magnolia 750 ml
30,96zł/l

prix: 23,22 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2028-01-01
Vanish Disparition de rinçage Vanish Disparition de rinçage
rideaux blancs liquides 500 ml 500 ml
41,98zł/l

prix: 20,99 zł

PLN
1
1
Sodasan Sodasan Ekologiczny Płyn Sodasan Sodasan Ekologiczny Płyn
do 750 ml
23,41zł/l

prix: 17,56 zł

PLN
1
1
Klar Klar Płyn do płukania Klar Klar Płyn do płukania
i zmiękczania 750 ml
23,68zł/l

prix: 17,76 zł

PLN
1
2
Silan Silan Sensitive & Baby Płyn Silan Silan Sensitive & Baby Płyn
880 ml
17,03zł/l

prix: 14,99 zł

PLN
1
3
E E Nectar Inspirations Perfume E E Nectar Inspirations Perfume
1.012 litra
12,68zł/l

prix: 12,83 zł

PLN
1
11
Tesori Tesori Płyn do płukania Tesori Tesori Płyn do płukania
tkanin 760 ml
20,41zł/l

prix: 15,51 zł

PLN
1
8
Tesori Tesori Płyn do płukania Tesori Tesori Płyn do płukania
tkanin 760 ml
20,41zł/l

prix: 15,51 zł

PLN
1
6
Coccolino Coccolino Orange Rush Coccolino Coccolino Orange Rush
do Płyn 975 ml
14,94zł/l

prix: 14,57 zł

PLN
1
7
Coccolino Coccolino Sensitive Coccolino Coccolino Sensitive
Cotton Cloud 1.702 litra
11,52zł/l

prix: 19,60 zł

PLN
1
4
date d'expiration
2027-11-30
Coccolino Coccolino Fresh Blue Coccolino Coccolino Fresh Blue
do Splash Płyn 1.702 litra
11,52zł/l

prix: 19,60 zł

PLN
1
4
date d'expiration
2027-10-30
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5