Cenos
55
Ok.
51
Ryż jaśminowy to niezwykły ryż o długich, białych ziarnach i subtelnym, lekko miodowym i słodkawym aromacie. Jest wspaniałym dodatkiem do wykwintnych potraw.
masa netto

masa netto

400 g

data przydatności

date d'expiration:

2027-10-30

pojemność

cena za kilogram

16,43 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900977005525

5900977005525

prix: 6,57 zł

6.57 PLN 2027-10-30 NewCondition
Wartości odżywcze (%)w 100 g produktu
wartość energetyczna 1469 kJ
wartość energetyczna 346 kcal
tłuszcz 0,5 g
w tym kwasy nasycone 0,2 g
węglowodany 77 g
w tym cukry 0,2 g
błonnik 1,5 g
białko 7,6 g
sól <0,01 g
* Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal).

Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Ryż jaśminowy to niezwykły ryż o długich, białych ziarnach i subtelnym, lekko miodowym i słodkawym aromacie. Jest wspaniałym dodatkiem do wykwintnych potraw.
Caractéristiques:czas gotowania: 15 minut
marque:Cenos
À propos de la marque:Marka Cenos gości na polskich stołach od ponad 20 lat. Dzięki starannej selekcji składników i kontroli, jakiej poddajemy nasze produkty, możesz mieć pewność, że w opakowaniach znajdziesz tylko najlepsze i najbardziej wartościowe ziarna. Z produktami Cenos szybko i łatwo skomponujesz pożywne dania, które pokocha cała Twoja rodzina. Polecamy również: Cenos Kasza gryczana biała Cenos Kasza jaglana
Nom du produit réglementé par la loi:Ryż jaśminowy
Conservation:Przechowywać w suchym miejscu.
Recettes:
Type d'emballage:Karton
Adresse du producteur:Cenos Sp. z o.o. ul. Gen. Sikorskiego 22 62-300 Września
Adresse de retour:
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.

  • Marek , 2026-07-02 04:32:20Ok.



Kupiec riz étuvé 4 sacs Kupiec riz étuvé 4 sacs
400 g
17,03zł/kg

prix: 6,81 zł

PLN
1
5
date d'expiration 2028-06-30
Kupiec riz blanc à grain long 4 Kupiec riz blanc à grain long 4
sacs de 100g 400 g
12,00zł/kg

prix: 4,80 zł

PLN
1
6
date d'expiration 2027-08-30
Cenos à grains longs 4x100g de Cenos à grains longs 4x100g de
riz blanc 400. g
9,98zł/kg

prix: 3,99 zł

PLN
1
12
date d'expiration 2027-09-30
Kupiec riz au jasmin Kupiec riz au jasmin
400 g
19,70zł/kg

prix: 7,88 zł

PLN
1
6
date d'expiration 2028-06-30
Cenos riz brun naturel - longue Cenos riz brun naturel - longue
4x100g 400. g
11,65zł/kg

prix: 4,66 zł

PLN
1
8
date d'expiration 2027-08-30
Sonko sachets riz au jasmin 4 x Sonko sachets riz au jasmin 4 x
100g 400 g
19,98zł/kg

prix: 7,99 zł

PLN
1
8
date d'expiration 2028-02-11
Melvit Melvit ryż parboiled 4x100 Melvit Melvit ryż parboiled 4x100
400 g
14,98zł/kg

prix: 5,99 zł

PLN
1
6
date d'expiration 2028-04-26
Melvit Melvit ryż basmati 4x100 Melvit Melvit ryż basmati 4x100
400 g
19,65zł/kg

prix: 7,86 zł

PLN
1
5
date d'expiration
2028-07-21
Cenos Cenos Ryż parboiled 4x100g Cenos Cenos Ryż parboiled 4x100g
400 g
12,80zł/kg

prix: 5,12 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2027-08-30
Cenos pois jaunes décortiquées Cenos pois jaunes décortiquées
400 g
9,98zł/kg

prix: 3,99 zł

PLN
1
12
date d'expiration 2028-02-28
Cenos orge Mazurska Cenos orge Mazurska
400 g
8,00zł/kg

prix: 3,20 zł

PLN
1
12
date d'expiration 2027-12-30
Cenos orge 4 x 100 g rural Cenos orge 4 x 100 g rural
400 g
8,00zł/kg

prix: 3,20 zł

PLN
1
6
date d'expiration 2028-02-28
Cenos gruau de sarrasin grillées Cenos gruau de sarrasin grillées
4 x 100 g 400 g
13,40zł/kg

prix: 5,36 zł

PLN
1
9
date d'expiration 2027-09-30
Cenos gruaux coque orge Kujawski Cenos gruaux coque orge Kujawski
4x100g 400 g
8,00zł/kg

prix: 3,20 zł

PLN
1
12
date d'expiration 2027-12-30
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5