Bosphaera

Oczyszczająco – peelingująca pasta do mycia twarzy z eksfoliantem z migdała zapewnia głębokie oczyszczenie skóry. Intensywnie złuszcza martwe komórki naskórka, usuwa zanieczyszczenia oraz makijaż, a także odblokowuje pory, pozwalając skórze na lepszą absorpcję składników aktywnych. Hydrolat z neroli działa antyseptycznie i oczyszczająco. Naturalny kompleks składający się z tulsi, ostropestu oraz aktywnej frakcji algi Enteromorpha compressa łagodzi podrażnienia i regeneruje skórę uszkodzoną na skutek działania zewnętrznych czynników mechanicznych. Dodatkowo chroni kolagen przed degradacją i  zwiększa jego syntezę, kompensując negatywny efekt działania agresywnych czynników zewnętrznych na skórę. Glinka biała nadaje efekt wygładzenia i zmiękczenia skóry oraz ujednolica jej koloryt. Specjalnie dobrane aktywne kompleksy roślinne, oleje oraz  masła działają łagodząco i odżywczo na skórę.

masa netto

masa netto

100 g

pojemność

cena za kilogram

387,00 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5903175901637

5903175901637

prix: 38,70 zł

38.70 PLN NewCondition

Oczyszczająco – peelingująca pasta do mycia twarzy z eksfoliantem z migdała zapewnia głębokie oczyszczenie skóry. Intensywnie złuszcza martwe komórki naskórka, usuwa zanieczyszczenia oraz makijaż, a także odblokowuje pory, pozwalając skórze na lepszą absorpcję składników aktywnych. Hydrolat z neroli działa antyseptycznie i oczyszczająco. Naturalny kompleks składający się z tulsi, ostropestu oraz aktywnej frakcji algi Enteromorpha compressa łagodzi podrażnienia i regeneruje skórę uszkodzoną na skutek działania zewnętrznych czynników mechanicznych. Dodatkowo chroni kolagen przed degradacją i  zwiększa jego syntezę, kompensując negatywny efekt działania agresywnych czynników zewnętrznych na skórę. Glinka biała nadaje efekt wygładzenia i zmiękczenia skóry oraz ujednolica jej koloryt. Specjalnie dobrane aktywne kompleksy roślinne, oleje oraz  masła działają łagodząco i odżywczo na skórę.


Bella cotons-tiges 100sztuk Bella cotons-tiges 100sztuk
100 szt.

prix: 2,56 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2030-11-30
Ziaja Ziaja Krem aloes cera Ziaja Ziaja Krem aloes cera
normalna 100 ml
114,20zł/l

prix: 11,42 zł

PLN
1
7
date d'expiration
2028-10-30
Nivea Nivea MEN Sensitive Nivea Nivea MEN Sensitive
Łagodzący 100 ml
304,90zł/l

prix: 30,49 zł

PLN
1
2
Nivea Nivea Luminous630? Skin Glow Nivea Nivea Luminous630? Skin Glow
Glow- 100 ml
339,90zł/l

prix: 33,99 zł

PLN
1
1
Bosphaera Bosphaera Glinka Bosphaera Bosphaera Glinka
czerwona 100 g
116,20zł/kg

prix: 11,62 zł

PLN
1
1
Bosphaera Bosphaera Glinka zielona Bosphaera Bosphaera Glinka zielona
100 g
116,20zł/kg

prix: 11,62 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2028-07-15
Bosphaera Bosphaera Hydrolat Bosphaera Bosphaera Hydrolat
ze skórki 100 ml
222,10zł/l

prix: 22,21 zł

PLN
1
1
Bosphaera Bosphaera Glinka biała Bosphaera Bosphaera Glinka biała
100 g
116,20zł/kg

prix: 11,62 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2028-06-02
Bosphaera Bosphaera Cukrowy Bosphaera Bosphaera Cukrowy
peeling do ciała 200 g
193,20zł/kg

prix: 38,64 zł

PLN
1
2
Bosphaera Bosphaera Cukrowy Bosphaera Bosphaera Cukrowy
peeling do ciała 200 g
193,20zł/kg

prix: 38,64 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2027-10-12
Bosphaera Bosphaera Krem do rąk Bosphaera Bosphaera Krem do rąk
i stóp 100 g
336,70zł/kg

prix: 33,67 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2028-06-19
Bosphaera Bosphaera Krem do rąk Bosphaera Bosphaera Krem do rąk
i stóp 100 g
321,40zł/kg

prix: 32,14 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2028-07-28
Bosphaera Bosphaera Krem Bosphaera Bosphaera Krem
przeciwzmarszczkowy 50 g
845,80zł/kg

prix: 42,29 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2028-05-20
Bosphaera Bosphaera Aksamitny krem Bosphaera Bosphaera Aksamitny krem
pod oczy 20 g
3 084,50zł/kg

prix: 61,69 zł

PLN
1
2
Bosphaera Bosphaera Masło Bosphaera Bosphaera Masło
do ciała 200 g
232,40zł/kg

prix: 46,48 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2028-06-24
Bosphaera Bosphaera Cukrowy Bosphaera Bosphaera Cukrowy
peeling do ciała 200 g
193,20zł/kg

prix: 38,64 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2028-01-08
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5