Bosphaera

Intensywnie nawilżająco-liftingujący krem do twarzy z masłem mango oraz olejami: z pestek winogron i słodkich migdałów, jest idealnym rozwiązaniem dla skóry delikatnej, wrażliwej, przesuszonej, skłonnej do alergii oraz dojrzałej. Dzięki zawartości hydrolatu z róży damasceńskiej, który działa stymulująco, pobudza mikrokrążenie, wzmacnia i uszczelnia naczynka krwionośne, tonizuje oraz równoważy skórę, krem może być stosowany przez osoby z cerą naczynkową.

Starannie wyselekcjonowane kompozycje odżywcze i najwyższej jakości regenerujące składniki doskonale nawilżą skórę, przywracając jej gładkość i elastyczność. Składniki aktywne dodatkowo wzmacniają efekt liftingu i umożliwiają penetracje biocząsteczek do skóry, zwiększając syntezę kolagenu i przedłużając efekt jej naprężenia.

masa netto

masa netto

50 g

data przydatności

date d'expiration:

2028-05-20

pojemność

cena za kilogram

845,80 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5903175900760

5903175900760

prix: 42,29 zł

42.29 PLN 2028-05-20 NewCondition

Intensywnie nawilżająco-liftingujący krem do twarzy z masłem mango oraz olejami: z pestek winogron i słodkich migdałów, jest idealnym rozwiązaniem dla skóry delikatnej, wrażliwej, przesuszonej, skłonnej do alergii oraz dojrzałej. Dzięki zawartości hydrolatu z róży damasceńskiej, który działa stymulująco, pobudza mikrokrążenie, wzmacnia i uszczelnia naczynka krwionośne, tonizuje oraz równoważy skórę, krem może być stosowany przez osoby z cerą naczynkową.

Starannie wyselekcjonowane kompozycje odżywcze i najwyższej jakości regenerujące składniki doskonale nawilżą skórę, przywracając jej gładkość i elastyczność. Składniki aktywne dodatkowo wzmacniają efekt liftingu i umożliwiają penetracje biocząsteczek do skóry, zwiększając syntezę kolagenu i przedłużając efekt jej naprężenia.


Ziaja beurre de cacao , améliore Ziaja beurre de cacao , améliore
sèche le tonus de la peau , la crème peau normale, 50 ml
145,60zł/l

prix: 7,28 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2028-05-30
Ziaja Ziaja Krem naturalny Ziaja Ziaja Krem naturalny
oliwkowy 50 ml
153,20zł/l

prix: 7,66 zł

PLN
1
19
date d'expiration 2028-02-28
Ziaja Ziaja Krem oliwkowy + UV Ziaja Ziaja Krem oliwkowy + UV
50 ml
145,40zł/l

prix: 7,27 zł

PLN
1
6
date d'expiration 2028-04-30
Ziaja Ziaja Kozie mleko krem 1 Ziaja Ziaja Kozie mleko krem 1
50 ml
263,80zł/l

prix: 13,19 zł

PLN
1
10
date d'expiration
2029-02-28
Bella tampons carrés 50 Bella tampons carrés 50
50 szt.

prix: 7,29 zł

PLN
1
4
date d'expiration
2030-05-30
Ziaja crème naturelle teint Ziaja crème naturelle teint
olivâtre sèche, normale 50 ml
162,80zł/l

prix: 8,14 zł

PLN
1
6
date d'expiration
2028-08-30
Bosphaera Bosphaera Aksamitny krem Bosphaera Bosphaera Aksamitny krem
pod oczy 20 g
3 084,50zł/kg

prix: 61,69 zł

PLN
1
2
Bosphaera Bosphaera Cukrowy Bosphaera Bosphaera Cukrowy
peeling do ciała 200 g
193,20zł/kg

prix: 38,64 zł

PLN
1
2
Bosphaera Bosphaera Cukrowy Bosphaera Bosphaera Cukrowy
peeling do ciała 200 g
193,20zł/kg

prix: 38,64 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2027-10-12
Bosphaera Bosphaera Krem do rąk Bosphaera Bosphaera Krem do rąk
i stóp 100 g
336,70zł/kg

prix: 33,67 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2028-06-19
Bosphaera Bosphaera Krem do rąk Bosphaera Bosphaera Krem do rąk
i stóp 100 g
321,40zł/kg

prix: 32,14 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2028-07-28
Bosphaera Bosphaera Masło Bosphaera Bosphaera Masło
do ciała 200 g
232,40zł/kg

prix: 46,48 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2028-06-24
Bosphaera Bosphaera Cukrowy Bosphaera Bosphaera Cukrowy
peeling do ciała 200 g
193,20zł/kg

prix: 38,64 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2028-01-08
Bosphaera Bosphaera Pasta do mycia Bosphaera Bosphaera Pasta do mycia
twarzy 100 g
387,00zł/kg

prix: 38,70 zł

PLN
1
1
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5