Bocoton
51
Okrągłe, dwustronne płatki kosmetyczne wykonane z czystej, niemodyfikowanej genetycznie ekologicznej bawełny uprawianej bez użycia pestycydów, chemicznych nawozów i niebielonej chlorem. Hipoalergiczne, przeznaczone dla każdego rodzaju skóry, polecane dla osób z delikatną i wrażliwą skórą, skłonną do podrażnień.
BIO
masa netto

masa netto

80 szt.

pojemność

cena za sztukę

0,08 zł / szt.

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

3265660391173

3265660391173

prix: 6,70 zł

6.70 PLN NewCondition

W 100% wykonane z włókien naturalnych, całkowicie wolne od lateksu, plastiku i ropo-pochodnych substancji chłonnych, mogą zawierać śladowe ilości organicznych cząstek roślin.


Okrągłe, dwustronne płatki kosmetyczne wykonane z czystej, niemodyfikowanej genetycznie ekologicznej bawełny uprawianej bez użycia pestycydów, chemicznych nawozów i niebielonej chlorem. Hipoalergiczne, przeznaczone dla każdego rodzaju skóry, polecane dla osób z delikatną i wrażliwą skórą, skłonną do podrażnień.
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Ziaja Ziaja Yego balsam po goleniu Ziaja Ziaja Yego balsam po goleniu
    80 ml
    120,13zł/l

    prix: 9,61 zł

    PLN
    1
    21
    date d'expiration
    2028-03-30
    Bella cotons-tiges Bella cotons-tiges
    200 szt.

    prix: 5,74 zł

    PLN
    1
    5
    Bella cotons-tiges 100sztuk Bella cotons-tiges 100sztuk
    100 szt.

    prix: 2,56 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2030-11-30
    Bocoton Écouteurs cosmétique bio Bocoton Écouteurs cosmétique bio
    et commerce équitable 200 szt.

    prix: 7,87 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2027-06-30
    Bella tampons carrés 50 Bella tampons carrés 50
    50 szt.

    prix: 7,29 zł

    PLN
    1
    4
    date d'expiration
    2030-05-30
    Ziaja vitamine tonique tous les Ziaja vitamine tonique tous les
    types de peaux matures 200 ml
    49,20zł/l

    prix: 9,84 zł

    PLN
    1
    12
    date d'expiration
    2028-12-31
    Ziaja calendula lotion peau Ziaja calendula lotion peau
    normale, sèche 200 ml
    43,10zł/l

    prix: 8,62 zł

    PLN
    1
    15
    date d'expiration
    2028-10-30
    Bocoton Bocoton Ręczniczki Bocoton Bocoton Ręczniczki
    bawełniane 50 szt.

    prix: 17,45 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration 2029-10-30
    Bocoton Bocoton Chusteczki Bocoton Bocoton Chusteczki
    do higieny 20 szt.

    prix: 8,69 zł

    PLN
    1
    3
    Panier dachat
    zwiń koszyk
    livraison 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5