, après 6 mois, po 6. miesiącu

BoboVita
51, après 6 mois, po 6. miesiącu
masa netto

masa netto

80 g

data przydatności

date d'expiration:

2027-07-26

pojemność

cena za kilogram

47,38 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900852074837

5900852074837

prix: 3,79 zł

3.79 PLN 2027-07-26 NewCondition

jabłko 59 % dynia 30 % marchew 10 % zagęszczony sok cytrynowy witamina C


Obliczona wartość odżywcza na 100g Wartość energetyczna (kJ) 157 Wartość energetyczna (kcal) 37 Tłuszcz (g) 0 w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g) 0 Węglowodany (g) 7.6 w tym cukry (g) 6.6 Błonnik (g) 2 Białko (g) 0.5 Sól (g) 0.02 Witamina C (mg) 20 Nagłówek tabeli odżywczej Nagłówek tabeli odżywczej - Wartość odżywcza Wartości odżywcze 100 g produktu Wartość energetyczna 157/37 kJ/kcal Tłuszcz, w tym: 0 g - kwasy nasycone 0 g Węglowodany, w tym: 7,6 g - cukry 6,6 g Błonnik 2,0 g Białko 0,5 g Sól 0,02 g Witamina C 20 mg (80 %)** ** % zalecanego dziennego spożycia Structured Nutrition EU 100 g produktu % Wartość energetyczna 157 kJ Wartość energetyczna 37 kcal Tłuszcz 0 g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0 g Węglowodany 7.6 g w tym cukry 6.6 g Błonnik 2 g Białko 0.5 g Sól 0.02 g Witamina C 20 mg 80% Reference Intake Statement Reference Intake Statement - % zalecanego dziennego spożycia


Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    BoboVita BoboVita Mus owocowy BoboVita BoboVita Mus owocowy
    w tubce après 4 mois 80 g
    47,38zł/kg

    prix: 3,79 zł

    PLN
    1
    6
    date d'expiration 2027-07-07
    BoboVita BoboVita Mus owocowy BoboVita BoboVita Mus owocowy
    w tubce après 6 mois 80 g
    47,38zł/kg

    prix: 3,79 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration 2027-06-13
    BoboVita BoboVita Mus owocowy BoboVita BoboVita Mus owocowy
    w tubce après 6 mois 80 g
    47,38zł/kg

    prix: 3,79 zł

    PLN
    1
    7
    date d'expiration 2027-06-27
    BoboVita BoboVita Mus owocowy BoboVita BoboVita Mus owocowy
    w tubce après 6 mois 80 g
    47,38zł/kg

    prix: 3,79 zł

    PLN
    1
    6
    date d'expiration 2027-07-15
    BoboVita BoboVita Mus owocowy BoboVita BoboVita Mus owocowy
    w tubce après 6 mois 80 g
    47,38zł/kg

    prix: 3,79 zł

    PLN
    1
    6
    date d'expiration 2027-02-12
    BoboVita BoboVita Mus w tubce BoboVita BoboVita Mus w tubce
    JogoMi! après 14 mois 80 g
    47,38zł/kg

    prix: 3,79 zł

    PLN
    1
    10
    date d'expiration
    2026-12-19
    Hipp HiPP Pierwsze jabłko BIO Hipp HiPP Pierwsze jabłko BIO
    après 4 mois 80 g
    53,63zł/kg

    prix: 4,29 zł

    PLN
    1
    40
    date d'expiration 2028-02-29
    Hipp HiPP Pierwsza gruszka BIO Hipp HiPP Pierwsza gruszka BIO
    après 4 mois 80 g
    53,63zł/kg

    prix: 4,29 zł

    PLN
    1
    39
    date d'expiration 2028-02-29
    BoboVita porridge laiteux riz avec BoboVita porridge laiteux riz avec
    du lait modifié à saveur de fruits après 6 mois 230 g
    45,17zł/kg

    prix: 10,39 zł

    PLN
    1
    4
    date d'expiration 2027-11-12
    BoboVita porridge laiteux riz avec BoboVita porridge laiteux riz avec
    du lait modifié avec des bananes après 6 mois 230 g
    45,17zł/kg

    prix: 10,39 zł

    PLN
    1
    15
    date d'expiration 2028-01-02
    BoboVita porridge laiteux riz avec BoboVita porridge laiteux riz avec
    du lait modifié aux framboises après 6 mois 230 g
    45,17zł/kg

    prix: 10,39 zł

    PLN
    1
    18
    date d'expiration 2028-01-20
    BoboVita bouillie de riz avec des BoboVita bouillie de riz avec des
    framboises après 6 mois 180 g
    46,83zł/kg

    prix: 8,43 zł

    PLN
    1
    24
    date d'expiration 2027-10-09
    BoboVita soupe de bouillon de BoboVita soupe de bouillon de
    poulet avec du riz après 6 mois 190 g
    42,05zł/kg

    prix: 7,99 zł

    PLN
    1
    38
    date d'expiration 2027-08-06
    BoboVita Légumes Obiadek avec BoboVita Légumes Obiadek avec
    dinde aromatique après 5 mois 125 g
    34,32zł/kg

    prix: 4,29 zł

    PLN
    1
    5
    date d'expiration 2028-06-01
    BoboVita bouillie de riz avec BoboVita bouillie de riz avec
    bananes après 6 mois 180 g
    46,83zł/kg

    prix: 8,43 zł

    PLN
    1
    16
    date d'expiration 2027-11-06
    BoboVita carotte douce BoboVita carotte douce
    après 4 mois 125 g
    34,32zł/kg

    prix: 4,29 zł

    PLN
    1
    21
    date d'expiration 2027-08-13
    Panier dachat
    zwiń koszyk
    livraison 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5