ROUND RIZ 500g complet BIO -BIO PLANET

Bio Planet

Skład:
ryż okrągły pełnoziarnisty* 100% (*składniki ekologiczne objęte certyfikatem kontroli).

Opis:
Ekologiczny ryż okrągły pełnoziarnisty charakteryzuje się specyficznym aromatem i zapachem, dzięki którym harmonijnie współgra z wieloma potrawami. Zachowuje wszystkie cenne składniki znajdujące się w łusce, dzięki czemu jest wartościowszy niż ziarno obłuszczone. Ryż okrągły polecamy do potraw typu risotto, zapiekanek ryżowych oraz sałatek.

Sposób przygotowania:
zagotować 500 ml osolonej wody, do gotującej się wody wsypać 200 g ryżu (wypłukanego w dużej ilości wody) i dodać odrobinę masła lub oleju. Gotować na małym ogniu ok. 35 min.


Informacja alergiczna:
Produkt może zawierać alergeny: gluten, orzeszki ziemne i inne orzechy, sezam, soję oraz mleko (łącznie z laktozą) ze względu na konfekcjonowanie w zakładzie, w którym paczkowane są surowce zawierające ww. alergeny.
ROUND RIZ 500g complet BIO -BIO PLANETROUND RIZ 500g complet BIO -BIO PLANET
BIO
masa netto

masa netto

500 g

data przydatności

date d'expiration:

2027-03-12

pojemność

cena za kilogram

22,48 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907814665805

5907814665805

prix: 11,24 zł

11.24 PLN 2027-03-12 NewCondition

Skład:
ryż okrągły pełnoziarnisty* 100% (*składniki ekologiczne objęte certyfikatem kontroli).

Opis:
Ekologiczny ryż okrągły pełnoziarnisty charakteryzuje się specyficznym aromatem i zapachem, dzięki którym harmonijnie współgra z wieloma potrawami. Zachowuje wszystkie cenne składniki znajdujące się w łusce, dzięki czemu jest wartościowszy niż ziarno obłuszczone. Ryż okrągły polecamy do potraw typu risotto, zapiekanek ryżowych oraz sałatek.

Sposób przygotowania:
zagotować 500 ml osolonej wody, do gotującej się wody wsypać 200 g ryżu (wypłukanego w dużej ilości wody) i dodać odrobinę masła lub oleju. Gotować na małym ogniu ok. 35 min.


Informacja alergiczna:
Produkt może zawierać alergeny: gluten, orzeszki ziemne i inne orzechy, sezam, soję oraz mleko (łącznie z laktozą) ze względu na konfekcjonowanie w zakładzie, w którym paczkowane są surowce zawierające ww. alergeny.
Bio Planet grain de riz basmati , Bio Planet grain de riz basmati ,
le produit de l'agriculture écologique 500 g
23,78zł/kg

prix: 11,89 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2027-11-24
Bio Planet Riz basmati blanc bio Bio Planet Riz basmati blanc bio
500 g
23,76zł/kg

prix: 11,88 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2027-12-04
Bio Planet riz au jasmin BLANC BIO Bio Planet riz au jasmin BLANC BIO
-BIO 500 g PLANET 500 g
21,44zł/kg

prix: 10,72 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2027-12-31
Bio Planet riz long grain blanc Bio Planet riz long grain blanc
BIO 500 g - BIO PLANET 500 g
18,44zł/kg

prix: 9,22 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2027-09-28
Bio Planet Planet Organic Riz Bio Planet Planet Organic Riz
arborio risotto BIO 500 g
34,94zł/kg

prix: 17,47 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2027-02-10
Melvit Melvit Płatki ryżowe Melvit Melvit Płatki ryżowe
500 g
15,68zł/kg

prix: 7,84 zł

PLN
1
12
date d'expiration 2028-01-28
Ekologiko riz basmati Ekologiko Ekologiko riz basmati Ekologiko
organique 500 g
26,72zł/kg

prix: 13,36 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2027-06-28
Ekologiko Ekologiko organique Ekologiko Ekologiko organique
BIO
Ekologiko organique grain long riz blanc Ekologiko organique grain long riz blanc
grain long riz blanc 500 g
16,32zł/kg

prix: 8,16 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2027-09-28
Bio Planet Bio Planet Ryż Bio Planet Bio Planet Ryż
do sushi BIO 500 g
23,78zł/kg

prix: 11,89 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2027-04-23
Bio Planet Bio Planet Ryż Bio Planet Bio Planet Ryż
Jaśminowy biały 1 kg

prix: 16,23 zł

PLN
1
4
date d'expiration 2027-12-31
Bio Planet figues , produit de Bio Planet figues , produit de
l'agriculture écologique 150 g
89,73zł/kg

prix: 13,46 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2027-11-28
Bio Planet amandes , produits de Bio Planet amandes , produits de
l'agriculture écologique 100 g
109,90zł/kg

prix: 10,99 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2027-02-05
Bio Planet Amandes coupées, Bio Planet Amandes coupées,
produits de l'agriculture écologique 100 g
135,00zł/kg

prix: 13,50 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2027-06-03
Bio Planet Noix du Brésil , le Bio Planet Noix du Brésil , le
produit de l'agriculture écologique 150 g
169,27zł/kg

prix: 25,39 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2028-04-28
Bio Planet les raisins secs, les Bio Planet les raisins secs, les
écologique raisins secs , les produits de l'agriculture 200 g
52,65zł/kg

prix: 10,53 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2027-04-30
Bio Planet canneberges sucrées Bio Planet canneberges sucrées
l'agriculture écologique avec du sucre de canne , le produit de 100 g
123,30zł/kg

prix: 12,33 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2028-01-04
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5