tomates séchées BIO 150 g - BIO PLANET

Bio Planet

Ekologiczne pomidory suszone doskonale sprawdzają się jako dodatek do zapiekanek warzywnych i zup. Polecamy również w postaci rozdrobnionej jako przyprawę np. do risotto.

tomates séchées BIO 150 g - BIO PLANETtomates séchées BIO 150 g - BIO PLANET
BIO
masa netto

masa netto

150 g

data przydatności

date d'expiration:

2026-12-31

pojemność

cena za kilogram

70,07 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907814663504

5907814663504

prix: 10,51 zł

10.51 PLN 2026-12-31 NewCondition

ekologiczne suszone pomidory (93 %), sól morska (7 %).


Wartość energetyczna - 1189 kJ / 282 kcal
Tłuszcz - 3,0 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone - 0,4 g
Węglowodany - 44 g
w tym cukry - 38 g
Błonnik - 12 g
Białko - 14 g
Sól - 7,0 g


Ekologiczne pomidory suszone doskonale sprawdzają się jako dodatek do zapiekanek warzywnych i zup. Polecamy również w postaci rozdrobnionej jako przyprawę np. do risotto.


Bio Planet graines de citrouille, Bio Planet graines de citrouille,
écologique vert foncé , le produit de l'agriculture 150 g
63,80zł/kg

prix: 9,57 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2027-06-30
Bio Planet amarante élargi BIO Bio Planet amarante élargi BIO
150 g - BIO PLANET 150 g
64,93zł/kg

prix: 9,74 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2026-11-30
Bio Planet graines de citrouille Bio Planet graines de citrouille
Planet Organic BIO dark 150 g
66,60zł/kg

prix: 9,99 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2026-12-20
Radix semences Radix-Bis chia Radix semences Radix-Bis chia
150 g
46,60zł/kg

prix: 6,99 zł

PLN
1
4
date d'expiration 2027-09-30
Bio Planet Planète chanvre Bio Planet Planète chanvre
biologique poudre de protéine BIO 150 g
68,07zł/kg

prix: 10,21 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2027-12-31
Florpak FLORPAK Pestka coquille de Florpak FLORPAK Pestka coquille de
citrouille 150 g
54,27zł/kg

prix: 8,14 zł

PLN
1
8
date d'expiration 2027-09-30
Florpak Écalées FLORPAK de Florpak Écalées FLORPAK de
tournesol 150 g
26,60zł/kg

prix: 3,99 zł

PLN
1
10
date d'expiration 2027-01-31
Bio Planet Bio Planète baobabs Bio Planet Bio Planète baobabs
BIO poudre 150 g
101,13zł/kg

prix: 15,17 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2028-08-02
Bio Planet Planet Organic Tomates Bio Planet Planet Organic Tomates
séchées BIO 400 g
64,68zł/kg

prix: 25,87 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2026-12-31
Bio Planet figues , produit de Bio Planet figues , produit de
l'agriculture écologique 150 g
89,73zł/kg

prix: 13,46 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2027-11-28
Bio Planet amandes , produits de Bio Planet amandes , produits de
l'agriculture écologique 100 g
109,90zł/kg

prix: 10,99 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2027-02-05
Bio Planet Amandes coupées, Bio Planet Amandes coupées,
produits de l'agriculture écologique 100 g
135,00zł/kg

prix: 13,50 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2027-06-03
Bio Planet Noix du Brésil , le Bio Planet Noix du Brésil , le
produit de l'agriculture écologique 150 g
169,27zł/kg

prix: 25,39 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2028-04-28
Bio Planet les raisins secs, les Bio Planet les raisins secs, les
écologique raisins secs , les produits de l'agriculture 200 g
52,65zł/kg

prix: 10,53 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2027-04-30
Bio Planet canneberges sucrées Bio Planet canneberges sucrées
l'agriculture écologique avec du sucre de canne , le produit de 100 g
123,30zł/kg

prix: 12,33 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2028-01-04
Bio Planet les raisins secs, les Bio Planet les raisins secs, les
écologique raisins secs , les produits de l'agriculture 400 g
45,00zł/kg

prix: 18 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2027-03-31
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5