ÉTUDIANT MIX avec la grue .

Bio Planet
52ÉTUDIANT MIX avec la grue .

Ekologiczna mieszanka studencka jest oryginalną przekąską skomponowaną na bazie orzechów i suszonych owoców. Doskonała do ciast, wypieków oraz do bezpośredniego spożycia.

ÉTUDIANT MIX avec la grue .ÉTUDIANT MIX avec la grue .
BIO
masa netto

masa netto

150 g

data przydatności

date d'expiration:

2027-05-26

pojemność

cena za kilogram

99,93 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907814663931

5907814663931

prix: 14,99 zł

14.99 PLN 2027-05-26 NewCondition

Składniki: rodzynki sułtanki*, ORZECHY NERKOWCA* , żurawina* (17%) [żurawina*, koncentrat soku jabłkowego*, olej słonecznikowy*], MIGDAŁY blanszowane*, ORZECHY BRAZYLIJSKIE*, ORZECHY LASKOWE*, ORZECHY WŁOSKIE* (*certyfikowany składnik ekologiczny)


Wartość energetyczna - 1982 kJ / 474 kcal
Tłuszcz - 26 g,
w tym kwasy tłuszczowe nasycone - 4,3 g
Węglowodany - 48 g,
w tym cukry - 32 g
Białko - 10 g
Sól - 0,2 g


Ekologiczna mieszanka studencka jest oryginalną przekąską skomponowaną na bazie orzechów i suszonych owoców. Doskonała do ciast, wypieków oraz do bezpośredniego spożycia.


Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.




    Bio Planet figues , produit de Bio Planet figues , produit de
    l'agriculture écologique 150 g
    89,73zł/kg

    prix: 13,46 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration 2027-11-28
    Bio Planet abricots , les produits Bio Planet abricots , les produits
    de l'agriculture écologique 150 g
    101,13zł/kg

    prix: 15,17 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration 2027-02-28
    Bio Planet dates , produits de Bio Planet dates , produits de
    l'agriculture écologique 150 g
    50,33zł/kg

    prix: 7,55 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2027-02-28
    Bio Planet Chips de banane non Bio Planet Chips de banane non
    sucré BIO 150 g - BIO PLANET 150 g
    53,27zł/kg

    prix: 7,99 zł

    PLN
    1
    3
    date d'expiration 2027-01-31
    Bio Planet Bio Planet Chipsy Bio Planet Bio Planet Chipsy
    kokosowe 150 g
    68,27zł/kg

    prix: 10,24 zł

    PLN
    1
    5
    date d'expiration 2026-12-19
    Sante Trésors Sante de la Terre Sante Trésors Sante de la Terre
    Baies de Goji 150 g
    94,33zł/kg

    prix: 14,15 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2027-02-06
    Florpak toute FLORPAK Almond Florpak toute FLORPAK Almond
    150 g
    99,93zł/kg

    prix: 14,99 zł

    PLN
    1
    8
    date d'expiration
    2027-03-31
    Big Nature Big Nature Żurawina Big Nature Big Nature Żurawina
    suszona cięta 150 g
    57,20zł/kg

    prix: 8,58 zł

    PLN
    1
    3
    date d'expiration
    2028-03-17
    Bio Planet amandes , produits de Bio Planet amandes , produits de
    l'agriculture écologique 100 g
    109,90zł/kg

    prix: 10,99 zł

    PLN
    1
    3
    date d'expiration 2027-02-05
    Bio Planet Amandes coupées, Bio Planet Amandes coupées,
    produits de l'agriculture écologique 100 g
    135,00zł/kg

    prix: 13,50 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration 2027-06-03
    Bio Planet Noix du Brésil , le Bio Planet Noix du Brésil , le
    produit de l'agriculture écologique 150 g
    169,27zł/kg

    prix: 25,39 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration 2028-04-28
    Bio Planet les raisins secs, les Bio Planet les raisins secs, les
    écologique raisins secs , les produits de l'agriculture 200 g
    52,65zł/kg

    prix: 10,53 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2027-04-30
    Bio Planet canneberges sucrées Bio Planet canneberges sucrées
    l'agriculture écologique avec du sucre de canne , le produit de 100 g
    123,30zł/kg

    prix: 12,33 zł

    PLN
    1
    3
    date d'expiration 2028-01-04
    Bio Planet les raisins secs, les Bio Planet les raisins secs, les
    écologique raisins secs , les produits de l'agriculture 400 g
    45,00zł/kg

    prix: 18 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration 2027-03-31
    Bio Planet grain de riz basmati , Bio Planet grain de riz basmati ,
    le produit de l'agriculture écologique 500 g
    23,78zł/kg

    prix: 11,89 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration 2027-11-24
    Bio Planet Prunes de Californie , Bio Planet Prunes de Californie ,
    écologique produit dénoyautées de l'agriculture 400 g
    85,53zł/kg

    prix: 34,21 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration 2027-08-24
    Panier dachat
    zwiń koszyk
    livraison 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5