Bio Planet Ekologiczne suszone owoce morwy białej to niezwykle ciekawa w smaku i pożywna przekąska. Morwa doskonale sprawdza się również jako składnik sałatek, kompotów, dżemów, marmolad, win i likierów.
BIO
masa netto

masa netto

1 kg

data przydatności

date d'expiration:

2027-10-06

pojemność

cena za kilogram

94,88 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5902983780137

5902983780137

prix: 94,88 zł

94.88 PLN 2027-10-06 NewCondition
morwa biała suszona* 100% (*certyfikowany składnik ekologiczny)
WARTOŚĆ ODŻYWCZA W 100 g Wartość energetyczna - 1442 kJ / 340 kcal Tłuszcz - 1,5 g w tym kwasy tłuszczowe nasycone - 0,3 g Węglowodany - 75 g w tym cukry - 38 g Białko - 4,2 g Sól - 0,2 g
Ekologiczne suszone owoce morwy białej to niezwykle ciekawa w smaku i pożywna przekąska. Morwa doskonale sprawdza się również jako składnik sałatek, kompotów, dżemów, marmolad, win i likierów.
Conservation:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Bio Planet raisins secs , raisins Bio Planet raisins secs , raisins
secs bio 1 kg

prix: 41,20 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2027-04-30
Bio Planet bio séchées Bio Planet bio séchées
dénoyautées 1 kg

prix: 32,74 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2027-06-30
Bio Planet Prunes Californie , Bio Planet Prunes Californie ,
dénoyautées bio 1 kg

prix: 77,51 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2027-03-16
Bio Planet figues sèches BIO 1 kg Bio Planet figues sèches BIO 1 kg
- BIO PLANET 1 kg

prix: 86,20 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2027-11-28
Bio Planet Bio Planet jagody goji Bio Planet Bio Planet jagody goji
suszone BIO 1 kg

prix: 76,43 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2028-01-10
Bakalland dattes dénoyautées Bakalland dattes dénoyautées
date d'expiration 2027-10-30
Bakalland pavot masse Bakalland pavot masse
date d'expiration 2028-01-30
Bio Planet figues , produit de Bio Planet figues , produit de
l'agriculture écologique 150 g
89,73zł/kg

prix: 13,46 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2027-11-28
Bio Planet amandes , produits de Bio Planet amandes , produits de
l'agriculture écologique 100 g
109,90zł/kg

prix: 10,99 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2027-02-05
Bio Planet Amandes coupées, Bio Planet Amandes coupées,
produits de l'agriculture écologique 100 g
135,00zł/kg

prix: 13,50 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2027-06-03
Bio Planet Noix du Brésil , le Bio Planet Noix du Brésil , le
produit de l'agriculture écologique 150 g
169,27zł/kg

prix: 25,39 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2028-04-28
Bio Planet les raisins secs, les Bio Planet les raisins secs, les
écologique raisins secs , les produits de l'agriculture 200 g
52,65zł/kg

prix: 10,53 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2027-04-30
Bio Planet canneberges sucrées Bio Planet canneberges sucrées
l'agriculture écologique avec du sucre de canne , le produit de 100 g
123,30zł/kg

prix: 12,33 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2028-01-04
Bio Planet les raisins secs, les Bio Planet les raisins secs, les
écologique raisins secs , les produits de l'agriculture 400 g
45,00zł/kg

prix: 18 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2027-03-31
Bio Planet grain de riz basmati , Bio Planet grain de riz basmati ,
le produit de l'agriculture écologique 500 g
23,78zł/kg

prix: 11,89 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2027-11-24
Bio Planet Prunes de Californie , Bio Planet Prunes de Californie ,
écologique produit dénoyautées de l'agriculture 400 g
85,53zł/kg

prix: 34,21 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2027-08-24
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5