Riz basmati blanc bio

Bio Planet
51Riz basmati blanc bio

Ekologiczny ryż Basmati biały charakteryzuje się subtelnym orzechowym smakiem i niepowtarzalnym aromatem. Stanowi najszlachetniejszą odmianę ryżu na świecie. Doskonały jako dodatek do mięs, sałatek, dań egzotycznych i deserów.

Riz basmati blanc bioRiz basmati blanc bio
BIO
masa netto

masa netto

500 g

data przydatności

date d'expiration:

2027-12-04

pojemność

cena za kilogram

23,76 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907814664136

5907814664136

prix: 11,88 zł

11.88 PLN 2027-12-04 NewCondition

ryż Basmati biały* 100 % (*certyfikowany składnik ekologiczny).


Wartość energetyczna - 1642 kJ / 389 kcal
Tłuszcz - 0,6 g,
w tym kwasy tłuszczowe nasycone - 0,2 g
Węglowodany -78 g,
w tym cukry - 0,1 g
Białko - 7,4 g
Sól - 0 g


Informacja alergiczna:Produkt może zawierać alergeny: gluten, orzeszki ziemne i inne orzechy, sezam, soję oraz mleko (łącznie z laktozą) ze względu na konfekcjonowanie w zakładzie, w którym paczkowane są surowce zawierające ww. alergeny.


Ekologiczny ryż Basmati biały charakteryzuje się subtelnym orzechowym smakiem i niepowtarzalnym aromatem. Stanowi najszlachetniejszą odmianę ryżu na świecie. Doskonały jako dodatek do mięs, sałatek, dań egzotycznych i deserów.


marque:

Bio Planet


Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Bio Planet grain de riz basmati , Bio Planet grain de riz basmati ,
    le produit de l'agriculture écologique 500 g
    23,78zł/kg

    prix: 11,89 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration 2027-11-24
    Bio Planet riz au jasmin BLANC BIO Bio Planet riz au jasmin BLANC BIO
    -BIO 500 g PLANET 500 g
    21,44zł/kg

    prix: 10,72 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration
    2027-12-31
    Bio Planet ROUND RIZ 500g complet Bio Planet ROUND RIZ 500g complet
    BIO -BIO PLANET 500 g
    22,48zł/kg

    prix: 11,24 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration
    2027-03-12
    Bio Planet riz long grain blanc Bio Planet riz long grain blanc
    BIO 500 g - BIO PLANET 500 g
    18,44zł/kg

    prix: 9,22 zł

    PLN
    1
    3
    date d'expiration 2027-09-28
    Bio Planet Planet Organic Riz Bio Planet Planet Organic Riz
    arborio risotto BIO 500 g
    34,94zł/kg

    prix: 17,47 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration 2027-02-10
    Melvit Melvit Płatki ryżowe Melvit Melvit Płatki ryżowe
    500 g
    15,68zł/kg

    prix: 7,84 zł

    PLN
    1
    12
    date d'expiration 2028-01-28
    Ekologiko riz basmati Ekologiko Ekologiko riz basmati Ekologiko
    organique 500 g
    26,72zł/kg

    prix: 13,36 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2027-06-28
    Ekologiko Ekologiko organique Ekologiko Ekologiko organique
    BIO
    Ekologiko organique grain long riz blanc Ekologiko organique grain long riz blanc
    grain long riz blanc 500 g
    16,32zł/kg

    prix: 8,16 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration
    2027-09-28
    Bio Planet Bio Planet Ryż Bio Planet Bio Planet Ryż
    do sushi BIO 500 g
    23,78zł/kg

    prix: 11,89 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration
    2027-04-23
    Bio Planet Bio Planet Ryż Bio Planet Bio Planet Ryż
    Jaśminowy biały 1 kg

    prix: 16,23 zł

    PLN
    1
    4
    date d'expiration 2027-12-31
    Bio Planet figues , produit de Bio Planet figues , produit de
    l'agriculture écologique 150 g
    89,73zł/kg

    prix: 13,46 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration 2027-11-28
    Bio Planet amandes , produits de Bio Planet amandes , produits de
    l'agriculture écologique 100 g
    109,90zł/kg

    prix: 10,99 zł

    PLN
    1
    3
    date d'expiration 2027-02-05
    Bio Planet Amandes coupées, Bio Planet Amandes coupées,
    produits de l'agriculture écologique 100 g
    135,00zł/kg

    prix: 13,50 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration 2027-06-03
    Bio Planet Noix du Brésil , le Bio Planet Noix du Brésil , le
    produit de l'agriculture écologique 150 g
    169,27zł/kg

    prix: 25,39 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration 2028-04-28
    Bio Planet les raisins secs, les Bio Planet les raisins secs, les
    écologique raisins secs , les produits de l'agriculture 200 g
    52,65zł/kg

    prix: 10,53 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2027-04-30
    Bio Planet canneberges sucrées Bio Planet canneberges sucrées
    l'agriculture écologique avec du sucre de canne , le produit de 100 g
    123,30zł/kg

    prix: 12,33 zł

    PLN
    1
    3
    date d'expiration 2028-01-04
    Panier dachat
    zwiń koszyk
    livraison 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5