dates , produits de l'agriculture écologique

Bio Planet
55
niedosłodzonedates , produits de l'agriculture écologique
55dates , produits de l'agriculture écologique
Ekologiczne daktyle bez pestek mogą być stosowane jako samodzielna słodka przekąska lub jako dodatek do porannej owsianki, deserów, ciast, powideł i wszelkiego rodzaju potraw.
dates , produits de l'agriculture écologiquedates , produits de l'agriculture écologique
BIO
masa netto

masa netto

150 g

data przydatności

date d'expiration:

2027-02-28

pojemność

cena za kilogram

50,33 zł / kg

kraj

Pays d'origine

Tunezja

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907814660503

5907814660503

prix: 7,55 zł

7.55 PLN 2027-02-28 NewCondition
ekologiczne daktyle bez pestek suszone 100 %
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g:
Energia1204 kJ / 284 kcal
Tłuszcz0 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0 g
Węglowodany65 g
w tym cukry59 g
Błonnik8,5 g
Białko2,3 g
Sól0 g

Zboża zawierające gluten : Nie zawiera
Ekologiczne daktyle bez pestek mogą być stosowane jako samodzielna słodka przekąska lub jako dodatek do porannej owsianki, deserów, ciast, powideł i wszelkiego rodzaju potraw.
Caractéristiques:produkt bezglutenowy
marque:Bio Planet
Nom du produit réglementé par la loi:Daktyle bez pestek suszone bio.
Autres informations:Unijne logo rolnictwa ekologicznego - PL-EKO-07, Rolnictwo spoza UE
Conservation:Najlepiej spożyć przed: data na spodzie opakowania. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Type d'emballage:Torebka
Pays d'origine:Tunezja
Adresse du producteur:
Adresse de retour:
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 5 ocen.

  • aż , 2015-08-23 21:08:45niedosłodzone



Bio Planet figues , produit de Bio Planet figues , produit de
l'agriculture écologique 150 g
89,73zł/kg

prix: 13,46 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2027-11-28
Bio Planet abricots , les produits Bio Planet abricots , les produits
de l'agriculture écologique 150 g
101,13zł/kg

prix: 15,17 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2027-02-28
Bio Planet ÉTUDIANT MIX avec la Bio Planet ÉTUDIANT MIX avec la
grue . 150 g
99,93zł/kg

prix: 14,99 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2027-05-26
Bio Planet Chips de banane non Bio Planet Chips de banane non
sucré BIO 150 g - BIO PLANET 150 g
53,27zł/kg

prix: 7,99 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2027-01-31
Bio Planet Bio Planet Chipsy Bio Planet Bio Planet Chipsy
kokosowe 150 g
68,27zł/kg

prix: 10,24 zł

PLN
1
5
date d'expiration 2026-12-19
Sante Trésors Sante de la Terre Sante Trésors Sante de la Terre
Baies de Goji 150 g
94,33zł/kg

prix: 14,15 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2027-02-06
Florpak toute FLORPAK Almond Florpak toute FLORPAK Almond
150 g
99,93zł/kg

prix: 14,99 zł

PLN
1
8
date d'expiration
2027-03-31
Big Nature Big Nature Żurawina Big Nature Big Nature Żurawina
suszona cięta 150 g
57,20zł/kg

prix: 8,58 zł

PLN
1
3
date d'expiration
2028-03-17
Bio Planet dates , produits de Bio Planet dates , produits de
l'agriculture écologique 400 g
37,83zł/kg

prix: 15,13 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2027-06-30
Bio Planet bio séchées Bio Planet bio séchées
dénoyautées 1 kg

prix: 32,74 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2027-06-30
Bio Planet amandes , produits de Bio Planet amandes , produits de
l'agriculture écologique 100 g
109,90zł/kg

prix: 10,99 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2027-02-05
Bio Planet Amandes coupées, Bio Planet Amandes coupées,
produits de l'agriculture écologique 100 g
135,00zł/kg

prix: 13,50 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2027-06-03
Bio Planet Noix du Brésil , le Bio Planet Noix du Brésil , le
produit de l'agriculture écologique 150 g
169,27zł/kg

prix: 25,39 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2028-04-28
Bio Planet les raisins secs, les Bio Planet les raisins secs, les
écologique raisins secs , les produits de l'agriculture 200 g
52,65zł/kg

prix: 10,53 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2027-04-30
Bio Planet canneberges sucrées Bio Planet canneberges sucrées
l'agriculture écologique avec du sucre de canne , le produit de 100 g
123,30zł/kg

prix: 12,33 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2028-01-04
Bio Planet les raisins secs, les Bio Planet les raisins secs, les
écologique raisins secs , les produits de l'agriculture 400 g
45,00zł/kg

prix: 18 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2027-03-31
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5