abricots , les produits de l'agriculture écologique

Bio Planet
51abricots , les produits de l'agriculture écologique
abricots , les produits de l'agriculture écologiqueabricots , les produits de l'agriculture écologique
BIO
masa netto

masa netto

150 g

data przydatności

date d'expiration:

2027-02-28

pojemność

cena za kilogram

101,13 zł / kg

kraj

Pays d'origine

Turcja

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907814661203

5907814661203

prix: 15,17 zł

15.17 PLN 2027-02-28 NewCondition
ekologiczne morele suszone 100 %
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g
Energia1015 kJ / 240 kcal
Tłuszcz0 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0 g
Węglowodany54 g
w tym cukry33 g
Błonnik7,9 g
Białko2,0 g
Sól0 g

Zboża zawierające gluten : Nie zawiera
product bezglutenowy
marque:Bio Planet
Nom du produit réglementé par la loi:Morele suszone.
Autres informations:Unijne logo rolnictwa ekologicznego - PL-EKO-07, Rolnictwo spoza UE
Conservation:Najlepiej spożyć przed: data na spodzie opakowania. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Type d'emballage:Torebka
Pays d'origine:Turcja
Adresse du producteur:
Adresse de retour:
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Bio Planet figues , produit de Bio Planet figues , produit de
    l'agriculture écologique 150 g
    89,73zł/kg

    prix: 13,46 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration 2027-11-28
    Bio Planet dates , produits de Bio Planet dates , produits de
    l'agriculture écologique 150 g
    50,33zł/kg

    prix: 7,55 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2027-02-28
    Bio Planet ÉTUDIANT MIX avec la Bio Planet ÉTUDIANT MIX avec la
    grue . 150 g
    99,93zł/kg

    prix: 14,99 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration 2027-05-26
    Bio Planet Chips de banane non Bio Planet Chips de banane non
    sucré BIO 150 g - BIO PLANET 150 g
    53,27zł/kg

    prix: 7,99 zł

    PLN
    1
    3
    date d'expiration 2027-01-31
    Bio Planet Bio Planet Chipsy Bio Planet Bio Planet Chipsy
    kokosowe 150 g
    68,27zł/kg

    prix: 10,24 zł

    PLN
    1
    5
    date d'expiration 2026-12-19
    Sante Trésors Sante de la Terre Sante Trésors Sante de la Terre
    Baies de Goji 150 g
    94,33zł/kg

    prix: 14,15 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2027-02-06
    Florpak toute FLORPAK Almond Florpak toute FLORPAK Almond
    150 g
    99,93zł/kg

    prix: 14,99 zł

    PLN
    1
    8
    date d'expiration
    2027-03-31
    Big Nature Big Nature Żurawina Big Nature Big Nature Żurawina
    suszona cięta 150 g
    57,20zł/kg

    prix: 8,58 zł

    PLN
    1
    3
    date d'expiration
    2028-03-17
    Bio Planet abricots , les produits Bio Planet abricots , les produits
    de l'agriculture écologique 400 g
    98,65zł/kg

    prix: 39,46 zł

    PLN
    1
    3
    date d'expiration 2027-02-28
    Bio Planet abricots , les produits Bio Planet abricots , les produits
    de l'agriculture écologique 1 kg

    prix: 94,72 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2027-02-28
    Bio Planet amandes , produits de Bio Planet amandes , produits de
    l'agriculture écologique 100 g
    109,90zł/kg

    prix: 10,99 zł

    PLN
    1
    3
    date d'expiration 2027-02-05
    Bio Planet Amandes coupées, Bio Planet Amandes coupées,
    produits de l'agriculture écologique 100 g
    135,00zł/kg

    prix: 13,50 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration 2027-06-03
    Bio Planet Noix du Brésil , le Bio Planet Noix du Brésil , le
    produit de l'agriculture écologique 150 g
    169,27zł/kg

    prix: 25,39 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration 2028-04-28
    Bio Planet les raisins secs, les Bio Planet les raisins secs, les
    écologique raisins secs , les produits de l'agriculture 200 g
    52,65zł/kg

    prix: 10,53 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2027-04-30
    Bio Planet canneberges sucrées Bio Planet canneberges sucrées
    l'agriculture écologique avec du sucre de canne , le produit de 100 g
    123,30zł/kg

    prix: 12,33 zł

    PLN
    1
    3
    date d'expiration 2028-01-04
    Bio Planet les raisins secs, les Bio Planet les raisins secs, les
    écologique raisins secs , les produits de l'agriculture 400 g
    45,00zł/kg

    prix: 18 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration 2027-03-31
    Panier dachat
    zwiń koszyk
    livraison 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5