Bio Planet

Ekologiczne maliny liofilizowane to znakomita przekąska, przeznaczona do bezpośredniego spożycia. Poddane procesowi liofilizacji zachowują pełnię składników odżywczych. Doskonale sprawdzą się jako dodatek do jogurtów, musli, sałatek, wypieków oraz deserów.

BIO
masa netto

masa netto

30 g

data przydatności

date d'expiration:

2027-12-31

pojemność

cena za kilogram

1 270,67 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5902488064480

5902488064480

prix: 38,12 zł

38.12 PLN 2027-12-31 NewCondition

owoce maliny liofilizowane* 100 % (*certyfikowany składnik ekologiczny)


Wartość energetyczna 1342 kJ/ 322 kcal
Tłuszcz - 4,6 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone - 0,1 g
Węglowodany - 39 g
w tym cukry - 31 g
Białko - 8,5 g
Sól - 0,02 g


Ekologiczne maliny liofilizowane to znakomita przekąska, przeznaczona do bezpośredniego spożycia. Poddane procesowi liofilizacji zachowują pełnię składników odżywczych. Doskonale sprawdzą się jako dodatek do jogurtów, musli, sałatek, wypieków oraz deserów.


Bio Planet Bio Planet Truskawki Bio Planet Bio Planet Truskawki
liofilizowane 30 g
1 303,67zł/kg

prix: 39,11 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2027-12-31
Bob Snail Bob Snail Ślimak bob Bob Snail Bob Snail Ślimak bob
Przekąski 30 g
149,00zł/kg

prix: 4,47 zł

PLN
1
7
date d'expiration
2027-06-14
Bob Snail Bob Snail Ślimak Bob Bob Snail Bob Snail Ślimak Bob
Przekąski 30 g
149,00zł/kg

prix: 4,47 zł

PLN
1
13
date d'expiration
2027-08-07
Bob Snail Bob Snail Ślimak Bob Bob Snail Bob Snail Ślimak Bob
Przekąski 30 g
149,00zł/kg

prix: 4,47 zł

PLN
1
20
date d'expiration
2027-04-27
Bob Snail Bob Snail Ślimak Bob Bob Snail Bob Snail Ślimak Bob
Przekąski 30 g
149,33zł/kg

prix: 4,48 zł

PLN
1
5
date d'expiration
2027-08-07
Bob Snail Bob Snail Ślimak Bob Bob Snail Bob Snail Ślimak Bob
Przekąski 30 g
149,00zł/kg

prix: 4,47 zł

PLN
1
15
date d'expiration
2027-04-09
Bakalland dattes dénoyautées Bakalland dattes dénoyautées
date d'expiration 2027-10-30
Bio Planet figues , produit de Bio Planet figues , produit de
l'agriculture écologique 150 g
89,73zł/kg

prix: 13,46 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2027-11-28
Bio Planet amandes , produits de Bio Planet amandes , produits de
l'agriculture écologique 100 g
109,90zł/kg

prix: 10,99 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2027-02-05
Bio Planet Amandes coupées, Bio Planet Amandes coupées,
produits de l'agriculture écologique 100 g
135,00zł/kg

prix: 13,50 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2027-06-03
Bio Planet Noix du Brésil , le Bio Planet Noix du Brésil , le
produit de l'agriculture écologique 150 g
169,27zł/kg

prix: 25,39 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2028-04-28
Bio Planet les raisins secs, les Bio Planet les raisins secs, les
écologique raisins secs , les produits de l'agriculture 200 g
52,65zł/kg

prix: 10,53 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2027-04-30
Bio Planet canneberges sucrées Bio Planet canneberges sucrées
l'agriculture écologique avec du sucre de canne , le produit de 100 g
123,30zł/kg

prix: 12,33 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2028-01-04
Bio Planet les raisins secs, les Bio Planet les raisins secs, les
écologique raisins secs , les produits de l'agriculture 400 g
45,00zł/kg

prix: 18 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2027-03-31
Bio Planet grain de riz basmati , Bio Planet grain de riz basmati ,
le produit de l'agriculture écologique 500 g
23,78zł/kg

prix: 11,89 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2027-11-24
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5