puces de chocolat bio

Bio Planet

Ekologiczne pchełki stanowią wyśmienitą przekąskę dla dzieci w szkole, w domu i na spacerze!

puces de chocolat biopuces de chocolat bio
BIO
masa netto

masa netto

100 g

data przydatności

date d'expiration:

2027-08-31

pojemność

cena za kilogram

192,10 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907814668066

5907814668066

prix: 19,21 zł

19.21 PLN 2027-08-31 NewCondition

surowy cukier trzcinowy*, pełne MLEKO w proszku*, tłuszcz kakaowy*, masa kakaowa* 7,32 %, SERWATKA w proszku* 3 %, skrobia ryżowa*, syrop glukozowy*, emulgator: lecytyna słonecznikowa*, barwniki (koncentrat jabłkowy*, koncentrat z marchwi*, koncentrat soku z czarnej marchwi* i czerwonego buraka*, spirulina*), substancja zagęszczająca: guma arabska*, substancja glazurująca: wosk carnauba* (*certyfikowany składnik ekologiczny). Masa kakaowa min. 30 %.


Wartość energetyczna 1995 kJ/475 kcal
Tłuszcz 18 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 11 g
Węglowodany 73 g
w tym cukry 71 g
Błonnik 1,7 g
Białko 4,4 g
Sól 0 g


Produkt zawiera alergeny: mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą). Może zawierać alergeny: gluten, orzeszki ziemne i inne orzechy, sezam oraz soję ze względu na konfekcjonowanie w zakładzie, w którym paczkowane są surowce zawierające ww. alergeny.


Ekologiczne pchełki stanowią wyśmienitą przekąskę dla dzieci w szkole, w domu i na spacerze!


marque:

Bio Planet


Skawa noix de coco sucrée Corsair Skawa noix de coco sucrée Corsair
date d'expiration 2027-07-29
Nestle dragées au chocolat Nestle dragées au chocolat
smarties 38 g
131,32zł/kg

prix: 4,99 zł

PLN
1
21
date d'expiration 2027-05-30
pailles de lait rapide lait pailles de lait rapide lait
aromatisé au goût de fraise 30 g
118,00zł/kg

prix: 3,54 zł

PLN
1
12
date d'expiration 2027-08-31
Mentos Mentos gouttes de menthe Mentos Mentos gouttes de menthe
date d'expiration
2029-05-30
Bio Planet figues , produit de Bio Planet figues , produit de
l'agriculture écologique 150 g
89,73zł/kg

prix: 13,46 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2027-11-28
Bio Planet amandes , produits de Bio Planet amandes , produits de
l'agriculture écologique 100 g
109,90zł/kg

prix: 10,99 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2027-02-05
Bio Planet Amandes coupées, Bio Planet Amandes coupées,
produits de l'agriculture écologique 100 g
135,00zł/kg

prix: 13,50 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2027-06-03
Bio Planet Noix du Brésil , le Bio Planet Noix du Brésil , le
produit de l'agriculture écologique 150 g
169,27zł/kg

prix: 25,39 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2028-04-28
Bio Planet les raisins secs, les Bio Planet les raisins secs, les
écologique raisins secs , les produits de l'agriculture 200 g
52,65zł/kg

prix: 10,53 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2027-04-30
Bio Planet canneberges sucrées Bio Planet canneberges sucrées
l'agriculture écologique avec du sucre de canne , le produit de 100 g
123,30zł/kg

prix: 12,33 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2028-01-04
Bio Planet les raisins secs, les Bio Planet les raisins secs, les
écologique raisins secs , les produits de l'agriculture 400 g
45,00zł/kg

prix: 18 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2027-03-31
Bio Planet grain de riz basmati , Bio Planet grain de riz basmati ,
le produit de l'agriculture écologique 500 g
23,78zł/kg

prix: 11,89 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2027-11-24
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5