soupe de betteraves végétarien bio

Bio Food
31soupe de betteraves végétarien bio
Bez GMO - wszystkie produkty ekologiczne nie zawierają GMO. Bez Glutenu - wszystkie owoce i warzywa nie zawierają glutenu. Toczony - nie z koncentratu. Vegan - produkt może być spożywany przez wegan.
soupe de betteraves végétarien biosoupe de betteraves végétarien bio
BIO
pojemność netto

pojemność netto

500 ml

data przydatności

date d'expiration:

2028-01-15

pojemność

cena za litr

19,98 zł / l

kraj

Pays d'origine

Polska

ocena

ranking

3.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5905933486875

5905933486875

prix: 9,99 zł

9.99 PLN 2028-01-15 NewCondition
sok z ekologicznych buraków kiszonych 70 %, sok z ekologicznych selerów kiszonych 25 %, ekologiczny cukier trzcinowy 3 %, ekologiczne przyprawy 1 % (liść laurowy, ziele angielskie, majeranek, czosnek, papryka), sól kłodawska 1 %
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 ml produktu
Wartość energetyczna96 kJ / 23 kcal
Tłuszcz<0,5 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone<0,1 g
Węglowodany5,1 g
w tym cukry3,0 g
Białko0,5 g
Sól1,3 g

Seler : Zawiera
Zboża zawierające gluten : Nie zawiera
Bez GMO - wszystkie produkty ekologiczne nie zawierają GMO. Bez Glutenu - wszystkie owoce i warzywa nie zawierają glutenu. Toczony - nie z koncentratu. Vegan - produkt może być spożywany przez wegan.
Caractéristiques:100 % ekologiczny kiszony, Produkt polski
marque:BioFood
Nom du produit réglementé par la loi:Barszcz: NFC - tłoczony, nie z koncentratu, produkt pasteryzowany.
Autres informations:Unijne logo rolnictwa ekologicznego - PL-EKO-07 Rolnictwo UE / Spoza UE Polska Izba Żywności Ekologicznej Certyfikacja: Agro Bio Test, Certyfikat nr PL-EKO-07-04494
Conservation:Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu. Po otwarciu przechowywać w temp. 4°C nie dłużej niż 48 h.
Préparation et utilisation:Uwaga! Przed spożyciem wstrząsnąć Występujący osad tworzą naturalne składniki
Type d'emballage:Butelka
Pays d'origine:Polska
Adresse du producteur:
Adresse de retour:
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: dość dobry 3/5

Na podstawie 1 oceny.




    Tymbark vega ensoleillé jus Tymbark vega ensoleillé jus
    Mexique à partir de légumes et de fruits 500 ml
    8,90zł/l

    prix: 4,45 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2027-04-30
    Bio Food Bio Food Sok z marchwi Bio Food Bio Food Sok z marchwi
    kiszonej NFC 500 ml
    23,18zł/l

    prix: 11,59 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration
    2029-03-11
    Charsznickie Pola Natury Charsznickie Pola Natury
    Charsznicki Ekologiczny sok 100% 500 ml
    17,98zł/l

    prix: 8,99 zł

    PLN
    1
    14
    date d'expiration
    2026-11-30
    Bio Food Bio Food Zakwas Bio Food Bio Food Zakwas
    z buraków kiszonych 500 ml
    21,16zł/l

    prix: 10,58 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration
    2028-09-19
    PRIX RÉDUIT -10%
    Bio Food Bio Food zakwas Bio Food Bio Food zakwas
    z ogórków 500 ml
    18,88zł/l

    prix: 9,44 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration
    2027-01-07
    Bio Food Bio Food Zakwas z Kapusty Bio Food Bio Food Zakwas z Kapusty
    500 ml
    19,64zł/l

    prix: 9,82 zł

    PLN
    1
    3
    date d'expiration
    2028-03-14
    Bio Planet Bio Planet Zakwas Bio Planet Bio Planet Zakwas
    z buraków 500 ml
    22,50zł/l

    prix: 11,25 zł

    PLN
    1
    3
    date d'expiration
    2027-02-18
    Charsznickie Pola Natury Charsznickie Pola Natury
    BIO
    Charsznickie Pola Natury Charsznickie Pola Natury
    Charsznickie Pola Natury 500 ml
    17,38zł/l

    prix: 8,69 zł

    PLN
    1
    12
    date d'expiration
    2026-11-30
    Bio Food la mousse de tomate Bio Food la mousse de tomate
    500 ml
    19,98zł/l

    prix: 9,99 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2028-03-14
    Bio Food bioalimentaire Bio Food bioalimentaire
    écologique jus bio de la carotte mariné 300 ml
    29,10zł/l

    prix: 8,73 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration 2028-04-28
    Bio Food écologique jus bio de Bio Food écologique jus bio de
    concombres marinés 300 ml
    23,93zł/l

    prix: 7,18 zł

    PLN
    1
    3
    date d'expiration 2028-04-28
    Bio Food écologique du jus de Bio Food écologique du jus de
    BIO
    écologique du jus de canneberge écologique du jus de canneberge
    canneberge 300 ml
    66,63zł/l

    prix: 19,99 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration 2028-02-19
    Bio Food concombres marinés bio Bio Food concombres marinés bio
    760 g
    23,53zł/kg

    prix: 17,88 zł

    PLN
    1
    3
    date d'expiration 2028-09-19
    Bio Food vinaigre de pomme bio Bio Food vinaigre de pomme bio
    700 ml
    21,41zł/l

    prix: 14,99 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2028-02-19
    Bio Food mariné bio cabage Bio Food mariné bio cabage
    700 g
    14,29zł/kg

    prix: 10 zł

    PLN
    1
    3
    date d'expiration 2028-06-16
    Bio Food vinaigre de pomme BIO 250 Bio Food vinaigre de pomme BIO 250
    ml - BIO ALIMENTAIRE 250 ml
    41,64zł/l

    prix: 10,41 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration
    2028-04-28
    Panier dachat
    zwiń koszyk
    livraison 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5