Bio Food Bez GMO - wszystkie produkty ekologiczne nie zawierają GMO. Bez Dodatku Cukru - zawiera naturalnie występujące cukry. Bez Dodatku Soli - zawiera naturalnie występujący sód. Bez Glutenu - wszystkie owoce i warzywa nie zawierają glutenu Vegan - produkt może być spożywany przez wegan.
BIO
masa netto

masa netto

180 g

data przydatności

date d'expiration:

2028-09-19

pojemność

cena za kilogram

69,67 zł / kg

kraj

Pays d'origine

Polska

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5902693121299

5902693121299

prix: 12,54 zł

12.54 PLN 2028-09-19 NewCondition
ekologiczne śliwki 100 %
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu
Wartość energetyczna524 kJ / 123 kcal
Tłuszcz<0,5 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone<0,1 g
Węglowodany30 g
w tym cukry21 g
Białko1,4 g
Sól0,04 g
Zawartość soli wynika wyłącznie z obecności naturalnie występującego sodu.

Zboża zawierające gluten : Nie zawiera
Bez GMO - wszystkie produkty ekologiczne nie zawierają GMO. Bez Dodatku Cukru - zawiera naturalnie występujące cukry. Bez Dodatku Soli - zawiera naturalnie występujący sód. Bez Glutenu - wszystkie owoce i warzywa nie zawierają glutenu Vegan - produkt może być spożywany przez wegan.
Caractéristiques:100% ekologiczne bez dodatku cukru - zawiera naturalnie występujące cukry, Produkt polski
marque:BioFood
Nom du produit réglementé par la loi:Powidełko Śliwkowe - produkt pasteryzowany.
Autres informations:Unijne logo rolnictwa ekologicznego - PL-EKO-07 Rolnictwo UE Polska Izba Żywności Ekologicznej Certyfikacja: Agro Bio Test, Certyfikat nr PL-EKO-07-04494
Conservation:Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu. Po otwarciu przechowywać w temp. 4°C nie dłużej niż 48h.
Type d'emballage:Słoik
Pays d'origine:Polska
Adresse du producteur:
Adresse de retour:
Batom Batom ekologiczne powidło Batom Batom ekologiczne powidło
śliwkowe 270 g
107,37zł/kg

prix: 28,99 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2027-09-16
Bio Food la mousse de tomate Bio Food la mousse de tomate
500 ml
19,98zł/l

prix: 9,99 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2028-03-14
Bio Food bioalimentaire Bio Food bioalimentaire
écologique jus bio de la carotte mariné 300 ml
29,10zł/l

prix: 8,73 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2028-04-28
Bio Food écologique jus bio de Bio Food écologique jus bio de
concombres marinés 300 ml
23,93zł/l

prix: 7,18 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2028-04-28
Bio Food écologique du jus de Bio Food écologique du jus de
BIO
écologique du jus de canneberge écologique du jus de canneberge
canneberge 300 ml
66,63zł/l

prix: 19,99 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2028-02-19
Bio Food concombres marinés bio Bio Food concombres marinés bio
760 g
23,53zł/kg

prix: 17,88 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2028-09-19
Bio Food vinaigre de pomme bio Bio Food vinaigre de pomme bio
700 ml
21,41zł/l

prix: 14,99 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2028-02-19
Bio Food soupe de betteraves Bio Food soupe de betteraves
végétarien bio 500 ml
19,98zł/l

prix: 9,99 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2028-01-15
Bio Food mariné bio cabage Bio Food mariné bio cabage
700 g
14,29zł/kg

prix: 10 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2028-06-16
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5