Big Nature
pojemność netto

pojemność netto

250 ml

data przydatności

date d'expiration:

2027-09-30

pojemność

cena za litr

82,08 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5903351623551

5903351623551

prix: 20,52 zł

20.52 PLN 2027-09-30 NewCondition
100% oleju z blanszowanych słodkich migdałów. Tłoczony na zimno.
Monini Monini huile aromatisée Monini Monini huile aromatisée
de 250ml avec basilic avec de l'huile d'olive vierge ( extra vierge ) 250 ml
91,96zł/l

prix: 22,99 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2027-06-17
Monini Monini huile aromatisée Monini Monini huile aromatisée
de citron 250ml avec de l'huile d'olive vierge ( extra vierge ) 250 ml
94,44zł/l

prix: 23,61 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2027-08-25
Monini Monini aromatisé huile Monini Monini aromatisé huile
ml de 4 espèces de poivre avec huile d'olive vierge ( extra vierge ) de 250 250 ml
94,44zł/l

prix: 23,61 zł

PLN
1
3
date d'expiration
2027-08-16
Monini Monini Przyprawa na bazie Monini Monini Przyprawa na bazie
z oliwy 250 ml
94,44zł/l

prix: 23,61 zł

PLN
1
3
date d'expiration
2027-12-18
Monini Monini aromatisé huile Monini Monini aromatisé huile
250ml à la truffe blanche avec huile d'olive vierge ( extra vierge ) de 250 ml
99,24zł/l

prix: 24,81 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2027-09-03
Monini Monini Przyprawa na bazie Monini Monini Przyprawa na bazie
z oliwy 250 ml
91,96zł/l

prix: 22,99 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2027-12-24
Kujawski huile d'olive vierge à Kujawski huile d'olive vierge à
l'ail 250 ml
38,80zł/l

prix: 9,70 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2027-09-18
Kujawski huile vierge au basilic Kujawski huile vierge au basilic
250 ml
38,80zł/l

prix: 9,70 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2027-06-30
Big Nature Big Nature Erytrytol Big Nature Big Nature Erytrytol
1 kg

prix: 25,34 zł

PLN
1
7
date d'expiration
2029-02-06
Big Nature Big Nature Kozieradka Big Nature Big Nature Kozieradka
mielona 100 g
43,80zł/kg

prix: 4,38 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2027-12-31
Big Nature Big Nature Mieszanka Big Nature Big Nature Mieszanka
studencka 200 g
43,20zł/kg

prix: 8,64 zł

PLN
1
5
date d'expiration
2027-03-31
Big Nature Big Nature Sól Big Nature Big Nature Sól
himalajska różowa 1.1 kg
8,17zł/kg

prix: 8,99 zł

PLN
1
6
date d'expiration 2030-05-31
Big Nature Big Nature Żurawina Big Nature Big Nature Żurawina
suszona cięta 150 g
57,20zł/kg

prix: 8,58 zł

PLN
1
3
date d'expiration
2028-03-17
Big Nature Big Nature Bio Olej Big Nature Big Nature Bio Olej
konopny 250 ml
103,96zł/l

prix: 25,99 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2027-04-30
Big Nature Big Nature Bio Olej Big Nature Big Nature Bio Olej
z awokado 250 ml
130,20zł/l

prix: 32,55 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2027-12-31
Big Nature Big Nature Bio Syrop Big Nature Big Nature Bio Syrop
z agawy 340 g
41,15zł/kg

prix: 13,99 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2027-06-03
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5