Bifix
42
masa netto

masa netto

290 g

data przydatności

date d'expiration:

2028-06-30

pojemność

cena za kilogram

27,55 zł / kg

ocena

ranking

4.5/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901483082185

5901483082185

prix: 7,99 zł

7.99 PLN 2028-06-30 NewCondition
borówka amerykańska, cukier, woda, substancja żelująca - pektyny, regulator kwasowości - kwas cytrynowy, Sporządzono z 50 g owoców na 100 g produktu
Wartości odżywcze (%)w 100 g produktu:
Wartość energetyczna 562 kJ/132 kcal
Tłuszcz <0,5 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0 g
Węglowodany 32 g
w tym cukry 30 g
Białko <0,5 g
Sól 0,03 g

pełnia smaku, duże kawałki owoców, bez konserwantów, 100% polskich owoców, oryginalna receptura - W. Piasecki
marque:Bifix
Nom du produit réglementé par la loi:Dżem z borówek amerykańskich o obniżonej zawartości cukru. Pasteryzowany.
Conservation:Po otwarciu przechowywać w temperaturze około +4°C i spożyć w ciągu 7 dni.
Type d'emballage:Słoik
Adresse du producteur:
Adresse de retour:
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 2 ocen.




    Łowicz confiture faible teneur en Łowicz confiture faible teneur en
    sucre , ananas 280 g
    24,96zł/kg

    prix: 6,99 zł

    PLN
    1
    8
    date d'expiration 2027-03-30
    Łowicz faible teneur en sucre de Łowicz faible teneur en sucre de
    confiture de pêches 280 g
    24,96zł/kg

    prix: 6,99 zł

    PLN
    1
    10
    date d'expiration 2027-04-30
    Łowicz faible teneur en sucre Łowicz faible teneur en sucre
    confiture d'abricot 280 g
    24,96zł/kg

    prix: 6,99 zł

    PLN
    1
    8
    date d'expiration
    2027-05-30
    Łowicz faible teneur en sucre Łowicz faible teneur en sucre
    confiture de fraise 280 g
    25,86zł/kg

    prix: 7,24 zł

    PLN
    1
    15
    date d'expiration 2027-03-30
    Łowicz faible teneur en sucre Łowicz faible teneur en sucre
    confiture de cerise 280 g
    24,96zł/kg

    prix: 6,99 zł

    PLN
    1
    13
    date d'expiration 2027-06-30
    Łowicz confiture faible teneur en Łowicz confiture faible teneur en
    sucre de cassis 280 g
    24,96zł/kg

    prix: 6,99 zł

    PLN
    1
    13
    date d'expiration 2027-06-30
    Łowicz faible teneur en sucre Łowicz faible teneur en sucre
    confiture de bleuets 280 g
    27,96zł/kg

    prix: 7,83 zł

    PLN
    1
    9
    date d'expiration 2027-06-30
    Dr. Oetker Dr. Oetker żelfix Dr. Oetker Dr. Oetker żelfix
    03:01 40 g
    103,75zł/kg

    prix: 4,15 zł

    PLN
    1
    27
    date d'expiration
    2028-11-30
    Bifix thé aux fruits Bifix thé aux fruits
    date d'expiration 2029-04-30
    Bifix framboise thé 25 sachets de Bifix framboise thé 25 sachets de
    thé 25 torebek

    prix: 4,99 zł

    PLN
    1
    8
    date d'expiration 2029-03-20
    Bifix thé aux fruits en sachets Bifix thé aux fruits en sachets
    de canneberge framboise 20 szt.

    prix: 5,99 zł

    PLN
    1
    12
    date d'expiration 2029-04-29
    Bifix tisane 20 sachets melissa Bifix tisane 20 sachets melissa
    20 szt.

    prix: 4,12 zł

    PLN
    1
    10
    date d'expiration 2028-05-14
    Bifix Rooibos rooibos d'Afrique de Bifix Rooibos rooibos d'Afrique de
    thé 20 szt.

    prix: 5,99 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration 2029-05-26
    Bifix Fruit tea Premium doubles Bifix Fruit tea Premium doubles
    sacs canneberges avec une grenade 20 szt.

    prix: 5,99 zł

    PLN
    1
    7
    date d'expiration 2029-04-29
    Bifix Fruit tea prime dans des Bifix Fruit tea prime dans des
    sacs doubles Briar à la framboise 20 szt.

    prix: 5,99 zł

    PLN
    1
    14
    date d'expiration
    2029-04-14
    Bifix Biofix thé vert ( 20 Bifix Biofix thé vert ( 20
    sachets ) avec des arômes de citron 40 g
    155,00zł/kg

    prix: 6,20 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2029-06-10
    Panier dachat
    zwiń koszyk
    livraison 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5