Bakalland Pistacje prażone solone to jedne z najsmaczniejszych orzechów. Ich przyjemny i lekko słodkawy smak wyróżnia je na tle innych chrupiących przegryzek. Wśród nas na pewno jest wielu miłośników tego przysmaku, którzy doceniają walory smakowe i oryginalność tych orzechów. Produkt marki Bakalland Pistacje prażone i solone to idealna przegryzka, którą możesz wykorzystać na wiele okazji i sposobów w kuchni. Zdrowa przekąska do pracy, szkoły czy w podróży, którą wrzucisz do torebki lub plecaka. Nie zajmie Ci dużo miejsca, a będziesz mieć co pochrupać w ciągu dnia. Pistacje są uznawane za jedne z najstarszych orzechów. Ślady po nich znaleziono podczas wykopalisk na Bliskich Wschodzie, a czas tych odkryć sięga do kilku tysięcy lat wstecz. Ma to swoje odbicie w teraźniejszej kuchni państw z rejonu Morza Śródziemnego. Obecnie pistacje wykorzystuje się m.in. w bardzo popularnym i tradycyjnym deserze z terenów Turcji, czyli w baklawie. Prażone i solone pistacje możesz wykorzystać również jako posypkę do lodów, drożdżówek, ptysi i innych ciast z kremem. Oryginalnym połączeniem smaków jest również danie z łososiem w pistacjowej posypce. Tak przygotowaną rybę możesz upiec i podawać z warzywami. Wprowadź do swojej kuchni ciekawe połączenia smakowe.
masa netto

masa netto

200 g

data przydatności

date d'expiration:

2027-02-28

pojemność

cena za kilogram

104,45 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900749027045

5900749027045

prix: 20,89 zł

20.89 PLN 2027-02-28 NewCondition
Orzechy pistacjowe prażone 97,5%, sól/
Pistacje prażone solone to jedne z najsmaczniejszych orzechów. Ich przyjemny i lekko słodkawy smak wyróżnia je na tle innych chrupiących przegryzek. Wśród nas na pewno jest wielu miłośników tego przysmaku, którzy doceniają walory smakowe i oryginalność tych orzechów. Produkt marki Bakalland Pistacje prażone i solone to idealna przegryzka, którą możesz wykorzystać na wiele okazji i sposobów w kuchni. Zdrowa przekąska do pracy, szkoły czy w podróży, którą wrzucisz do torebki lub plecaka. Nie zajmie Ci dużo miejsca, a będziesz mieć co pochrupać w ciągu dnia. Pistacje są uznawane za jedne z najstarszych orzechów. Ślady po nich znaleziono podczas wykopalisk na Bliskich Wschodzie, a czas tych odkryć sięga do kilku tysięcy lat wstecz. Ma to swoje odbicie w teraźniejszej kuchni państw z rejonu Morza Śródziemnego. Obecnie pistacje wykorzystuje się m.in. w bardzo popularnym i tradycyjnym deserze z terenów Turcji, czyli w baklawie. Prażone i solone pistacje możesz wykorzystać również jako posypkę do lodów, drożdżówek, ptysi i innych ciast z kremem. Oryginalnym połączeniem smaków jest również danie z łososiem w pistacjowej posypce. Tak przygotowaną rybę możesz upiec i podawać z warzywami. Wprowadź do swojej kuchni ciekawe połączenia smakowe.
Felix Arachides salées en Felix Arachides salées en
conserve 140 g
65,29zł/kg

prix: 9,14 zł

PLN
1
23
date d'expiration 2027-08-30
Bio Planet Noix et arachides Bio Planet Noix et arachides
torréfaction . 350 g
39,34zł/kg

prix: 13,77 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2026-11-30
Bio Planet Bio Planet Orzeszki Bio Planet Bio Planet Orzeszki
ziemne BIO 350 g
21,06zł/kg

prix: 7,37 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2026-12-31
Mogyi Mogyi CRASSSH! orzeszki Mogyi Mogyi CRASSSH! orzeszki
ziemne 60 g
55,50zł/kg

prix: 3,33 zł

PLN
1
18
date d'expiration
2027-05-21
Mogyi Mogyi CRASSSH! orzeszki Mogyi Mogyi CRASSSH! orzeszki
ziemne 60 g
55,50zł/kg

prix: 3,33 zł

PLN
1
22
date d'expiration 2027-02-12
Mogyi Mogyi CRASSSH! orzeszki Mogyi Mogyi CRASSSH! orzeszki
ziemne 60 g
55,50zł/kg

prix: 3,33 zł

PLN
1
18
date d'expiration 2027-06-09
Mogyi Mogyi CRASSSH! orzeszki Mogyi Mogyi CRASSSH! orzeszki
ziemne 60 g
55,50zł/kg

prix: 3,33 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2027-02-17
Mogyi Mogyi CRASSSH! orzeszki Mogyi Mogyi CRASSSH! orzeszki
ziemne 60 g
55,50zł/kg

prix: 3,33 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2027-02-06
Bakalland noisettes Bakalland Bakalland noisettes Bakalland
date d'expiration 2027-01-30
Bakalland Bakalland noix de coco Bakalland Bakalland noix de coco
desséchée 100 g
55,00zł/kg

prix: 5,50 zł

PLN
1
8
date d'expiration
2027-08-30
Bakalland dattes dénoyautées Bakalland dattes dénoyautées
date d'expiration 2027-10-30
Bakalland pavot masse Bakalland pavot masse
date d'expiration 2028-01-30
Bakalland Noix de cajou Bakalland Bakalland Noix de cajou Bakalland
75 g
112,67zł/kg

prix: 8,45 zł

PLN
1
3
date d'expiration
2027-09-30
Bakalland maïs éclaté de beurre Bakalland maïs éclaté de beurre
au micro-ondes 90 g
33,22zł/kg

prix: 2,99 zł

PLN
1
22
date d'expiration
2027-10-30
Bakalland amandes effilées Bakalland amandes effilées
date d'expiration 2027-02-28
Bakalland bah ! Bakalland bah !
date d'expiration 2027-05-30
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5