vinaigre de pomme BIO 250 ml - BIO ALIMENTAIRE

Bio Food

Opis:

Ekologiczny, nieklarowany ocet jabłkowy uzyskiwany jest poprzez fermentację octową niskoprocentowego ekologicznego wina jabłkowego (cidru).

 

Skład:

ocet z jabłek ekologicznych 5%

vinaigre de pomme BIO 250 ml - BIO ALIMENTAIREvinaigre de pomme BIO 250 ml - BIO ALIMENTAIRE
BIO
pojemność netto

pojemność netto

250 ml

data przydatności

date d'expiration:

2028-04-28

pojemność

cena za litr

41,64 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907752683206

5907752683206

prix: 10,41 zł

10.41 PLN 2028-04-28 NewCondition

Niefiltrowany ocet z jabłek ekologicznych - 5% kwasowości.



Opis:

Ekologiczny, nieklarowany ocet jabłkowy uzyskiwany jest poprzez fermentację octową niskoprocentowego ekologicznego wina jabłkowego (cidru).

 

Skład:

ocet z jabłek ekologicznych 5%


Jamar Jamar Ocet jablkowy Jamar Jamar Ocet jablkowy
250 ml
27,04zł/l

prix: 6,76 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2028-02-25
Alce Nero vinaigre balsamique de Alce Nero vinaigre balsamique de
Modène bio 250 ml
69,56zł/l

prix: 17,39 zł

PLN
1
1
Octim vinaigre Octim avec du vin Octim vinaigre Octim avec du vin
blanc Olsztynka 250 ml
38,12zł/l

prix: 9,53 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2027-12-30
Octim vinaigre Octim avec Octim vinaigre Octim avec
Olsztynka avec du vin rouge 250 ml
38,12zł/l

prix: 9,53 zł

PLN
1
6
date d'expiration 2027-06-09
Octim vinaigre de pomme de pommes Octim vinaigre de pomme de pommes
polonaises sans conservateurs 10 % d'acidité 5 litrów
9,42zł/l

prix: 47,10 zł

PLN
1
30
date d'expiration 2028-07-02
Alce Nero vinaigre de pomme BIO Alce Nero vinaigre de pomme BIO
500ml - ALCE NERO 500 ml
35,98zł/l

prix: 17,99 zł

PLN
1
2
Octim Octim Ekologiczny Ocet Octim Octim Ekologiczny Ocet
cydrowy 300 ml
29,97zł/l

prix: 8,99 zł

PLN
1
12
date d'expiration 2027-12-09
Octim Octim 410ml de vinaigre de Octim Octim 410ml de vinaigre de
pomme 6% 410 ml
22,93zł/l

prix: 9,40 zł

PLN
1
13
date d'expiration 2028-05-15
Bio Food la mousse de tomate Bio Food la mousse de tomate
500 ml
19,98zł/l

prix: 9,99 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2028-03-14
Bio Food bioalimentaire Bio Food bioalimentaire
écologique jus bio de la carotte mariné 300 ml
29,10zł/l

prix: 8,73 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2028-04-28
Bio Food écologique jus bio de Bio Food écologique jus bio de
concombres marinés 300 ml
23,93zł/l

prix: 7,18 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2028-04-28
Bio Food écologique du jus de Bio Food écologique du jus de
BIO
écologique du jus de canneberge écologique du jus de canneberge
canneberge 300 ml
66,63zł/l

prix: 19,99 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2028-02-19
Bio Food concombres marinés bio Bio Food concombres marinés bio
760 g
23,53zł/kg

prix: 17,88 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2028-09-19
Bio Food vinaigre de pomme bio Bio Food vinaigre de pomme bio
700 ml
21,41zł/l

prix: 14,99 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2028-02-19
Bio Food soupe de betteraves Bio Food soupe de betteraves
végétarien bio 500 ml
19,98zł/l

prix: 9,99 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2028-01-15
Bio Food mariné bio cabage Bio Food mariné bio cabage
700 g
14,29zł/kg

prix: 10 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2028-06-16
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5