Écouteurs cosmétique bio et commerce équitable

Bocoton
52Écouteurs cosmétique bio et commerce équitable

Patyczki kosmetyczne 200szt.

Wynonane ze 100% bawełna pochodzącej z upraw ekologicznie kontrolowanych (100% włókien naturalnych), patyczek wykonany z recyklingowanego papieru. Bawełna jest całkowicie pozbawionych modyfikacji genetycznej (GMO), wolna od pestycydów. Bielenie odbywa się bezchlorowo, Patyczki oraz opakowanie zostały wykonane z surowców odnawialnych i są całkowicie biodegradowalne. Produkt certyfikowany przez Ecocert Greenlife według standardów GOTS (Global Organic Textile Standardowy) jako 100% ekologiczny - wyprodukowany z włókien pochodzących z kontrolowanych upraw ekologicznych i FAIRTRADE (wg. standardów sprawiedliwego handlu). Wyprodukowane we Francji,

Écouteurs cosmétique bio et commerce équitableÉcouteurs cosmétique bio et commerce équitable
BIO
masa netto

masa netto

200 szt.

data przydatności

date d'expiration:

2027-06-30

pojemność

cena za sztukę

0,04 zł / szt.

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

3265660397007

3265660397007

prix: 7,87 zł

7.87 PLN 2027-06-30 NewCondition

Skład: 100% ekologiczna bawełna. Pochodzenie bawełny: Republika Beninu.


Patyczki kosmetyczne 200szt.

Wynonane ze 100% bawełna pochodzącej z upraw ekologicznie kontrolowanych (100% włókien naturalnych), patyczek wykonany z recyklingowanego papieru. Bawełna jest całkowicie pozbawionych modyfikacji genetycznej (GMO), wolna od pestycydów. Bielenie odbywa się bezchlorowo, Patyczki oraz opakowanie zostały wykonane z surowców odnawialnych i są całkowicie biodegradowalne. Produkt certyfikowany przez Ecocert Greenlife według standardów GOTS (Global Organic Textile Standardowy) jako 100% ekologiczny - wyprodukowany z włókien pochodzących z kontrolowanych upraw ekologicznych i FAIRTRADE (wg. standardów sprawiedliwego handlu). Wyprodukowane we Francji,


marque:Bocoton
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.




    Bella cotons-tiges Bella cotons-tiges
    200 szt.

    prix: 5,74 zł

    PLN
    1
    5
    Ziaja vitamine tonique tous les Ziaja vitamine tonique tous les
    types de peaux matures 200 ml
    49,20zł/l

    prix: 9,84 zł

    PLN
    1
    12
    date d'expiration
    2028-12-31
    Ziaja calendula lotion peau Ziaja calendula lotion peau
    normale, sèche 200 ml
    43,10zł/l

    prix: 8,62 zł

    PLN
    1
    15
    date d'expiration
    2028-10-30
    Ziaja souci lotion peau normale, Ziaja souci lotion peau normale,
    sèche 200 ml
    61,40zł/l

    prix: 12,28 zł

    PLN
    1
    12
    date d'expiration
    2028-12-31
    Ziaja Ziaja oliwkowy płyn Ziaja Ziaja oliwkowy płyn
    micelarny 200 ml
    63,00zł/l

    prix: 12,60 zł

    PLN
    1
    3
    date d'expiration
    2028-09-30
    Ziaja Ziaja Pullulan tonik Ziaja Ziaja Pullulan tonik
    anti-age 200 ml
    73,60zł/l

    prix: 14,72 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration
    2028-05-30
    Ziaja Ziaja Jeju mgiełka Ziaja Ziaja Jeju mgiełka
    do twarzy 200 ml
    58,20zł/l

    prix: 11,64 zł

    PLN
    1
    10
    date d'expiration
    2029-01-31
    Ziaja Ziaja Ulga płyn micelarny Ziaja Ziaja Ulga płyn micelarny
    200 ml
    63,00zł/l

    prix: 12,60 zł

    PLN
    1
    11
    date d'expiration
    2028-08-30
    Bocoton Bocoton Płatki Bocoton Bocoton Płatki
    kosmetyczne, 80 szt.

    prix: 6,70 zł

    PLN
    1
    5
    Bocoton Bocoton Ręczniczki Bocoton Bocoton Ręczniczki
    bawełniane 50 szt.

    prix: 17,45 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration 2029-10-30
    Bocoton Bocoton Chusteczki Bocoton Bocoton Chusteczki
    do higieny 20 szt.

    prix: 8,69 zł

    PLN
    1
    3
    Panier dachat
    zwiń koszyk
    livraison 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5