Andante
55
Najlepsze na rynku, bez chemii. Sprzedawca dba o najlepszy towar i zawsze w ofercie podaje termin przydatności do spożycia.
53
masa netto

masa netto

220 g

data przydatności

date d'expiration:

2026-12-24

pojemność

cena za kilogram

35,41 zł / kg

kraj

Pays d'origine

Słowacja

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8588000001712

8588000001712

prix: 7,79 zł

7.79 PLN 2026-12-24 NewCondition
Składniki na 100 g: mąka pszenna 50 g, jaja 47 g, cukier 42 g, sól 0,3 g
Wartości odżywcze (%)w 100 g
Wartość energetyczna 1606 kJ/ 380 kcal
Tłuszcz 6 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 1 g
Węglowodany 70 g
w tym cukry 38 g
Błonnik 3 g
Białko 10 g
Sól 0,4 g

Jaja : Zawiera
Pszenica : Zawiera
Andante
Nom du produit réglementé par la loi:Biszkopty typu Ladyfingers
Autres informations:e 220 g (2 x 100 g)
Conservation:Przechowywać w suchym miejscu, chronić przed ciepłem.
Type d'emballage:Torebka
Pays d'origine:Słowacja
Adresse de retour:
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 3 ocen.

  • Teresa , 2022-05-04 21:08:45Najlepsze na rynku, bez chemii. Sprzedawca dba o najlepszy towar i zawsze w ofercie podaje termin przydatności do spożycia.



Krakuski Petit Beurre biscuits Krakuski Petit Beurre biscuits
Krakuski 220 g 220 g
20,86zł/kg

prix: 4,59 zł

PLN
1
23
date d'expiration 2027-03-22
Bahlsen frapper l'auvent chocolat Bahlsen frapper l'auvent chocolat
220 g
25,82zł/kg

prix: 5,68 zł

PLN
1
27
date d'expiration 2027-03-16
Bahlsen frapper l' arachide auvent Bahlsen frapper l' arachide auvent
date d'expiration 2027-07-01
Bahlsen frapper l'auvent avec le Bahlsen frapper l'auvent avec le
goût de la noix de coco 220 g
27,23zł/kg

prix: 5,99 zł

PLN
1
12
date d'expiration 2027-06-19
Milka biscuits au chocolat et noix Milka biscuits au chocolat et noix
135 g
44,37zł/kg

prix: 5,99 zł

PLN
1
4
date d'expiration 2027-04-28
Milka biscuits au chocolat Milka biscuits au chocolat
135 g
42,96zł/kg

prix: 5,80 zł

PLN
1
29
date d'expiration 2027-03-27
San Łakotki dessert gâteau de San Łakotki dessert gâteau de
sucre 168 g
33,21zł/kg

prix: 5,58 zł

PLN
1
19
date d'expiration 2027-05-23
Andante Andante Mini biszkopty Andante Andante Mini biszkopty
120 g
33,25zł/kg

prix: 3,99 zł

PLN
1
5
date d'expiration 2027-02-26
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5